• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Giżycko

(42)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Giżycko

    • 350 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • 44 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M
    1 / 9
    44 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M

    Giżycko

    • 808 440 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie jest zarezerwowane*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty nieopublikowane są dostępn...

  • 45 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M
    1 / 10
    45 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M

    Giżycko

    • 666 600 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• 61 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M
    1 / 9
    61 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M

    Giżycko

    • 511 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    APARTAMENT - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|61 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 40,88 m² Piętro: 6 | 6 Balkon: 5,21 m² Przemyślany układ funkcjonalny obej...

  • 64 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M
    1 / 14
    64 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M

    Giżycko

    • 944 190 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 13 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    APARTAMENT - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|64 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 72,63 m² Piętro: 6 | 6 Taras: 9,92 m² Przemyślany układ funkcj...

  • 62 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M
    1 / 7
    62 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M

    Giżycko

    • 487 250 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    APARTAMENT - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|62 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 38,98 m² Piętro: 6 | 6 Balkon: 5,29 m² Przemyślany układ funkcjonalny obej...

  • Penthouse klasy premium - przy j. Niegocin S W J M
    1 / 16
    Penthouse klasy premium - przy j. Niegocin S W J M

    Giżycko

    • 1 673 100 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 13 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 6 piętro

    PENTHOUSE - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|63 w Giżycku Widok na park i jezioro Niegocin Powierzchnia: 128,70 m² Piętro: 6 | 6 Taras: 61,83 m² Esencja luksusu...

  • 56 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M
    1 / 9
    56 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M

    Giżycko

    • 566 625 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    APARTAMENT - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|56 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 45,33 m² Piętro: 5 | 6 Balkon: 5,57 m² Przemyślany układ funkc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 60 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M
    1 / 10
    60 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M

    Giżycko

    • 661 050 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 221 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    APARTAMENT - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|60 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 50,85 m² Piętro: 6 | 6 Balkon: 9,08 m² Przemyślany układ funkcjonalny obej...

  • Mieszkanie Giżycko ul. 3-go Maja

    Giżycko » ul. Maja

    • 499 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Jeśli szukasz mieszkania z ogródkiem w cichej okolicy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone na parterze w budynk...

  • Apartament z widokiem na Jezioro Kisajno Stranda Giżycko
    1 / 11
    Apartament z widokiem na Jezioro Kisajno Stranda Giżycko

    Giżycko

    • 1 207 960 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 22 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy przestronny, nowoczesny apartament w inwestycji Stranda Giżycko, położonej nad malowniczym jeziorem Kisajno, w otoczeniu natury i w pobliżu portu z mariną. Apartament o p...

  • Mieszkanie Giżycko, Pionierska
    1 / 10
    Mieszkanie Giżycko, Pionierska

    Giżycko

    • 510 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Kamil Słowikowski "Własny Kąt" oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest w stylowej kamienicy przy ul. Pionierskiej 18. Z przedwojenn...

  • Mieszkanie na sprzedaż -3-pokojowe!!!
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż -3-pokojowe!!!

    Giżycko

    • 289 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż - 3‑pokojowe mieszkanie, ul. Moniuszki, Giżycko - Lokalizacja: Giżycko, ul. Moniuszki - Powierzchnia mieszkania: 47,20 m² - Piętro: I piętro - Liczba pokoi: 3 (w tym j...

  • Mieszkanie Giżycko ul. Warszawska

    Giżycko » ul. Warszawska

    • 299 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 41,48 m Giżycko, ul. Warszawska 9/4 gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie położone w m.Giżycku przy ul. Warszawskiej 9/4...

  • Żeglarska, 2 pokoje, winda, przy jeziorze Niegocin
    1 / 16
    Żeglarska, 2 pokoje, winda, przy jeziorze Niegocin

    Giżycko

    • 517 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne i komfortowo rozplanowane: - przestronny salon z aneksem kuchennym – jasny, gustownie urządzony, z wyjściem na balkon - ustawna sypialnia z sza...

  • Sprzedam apartament w kompleksie Stranda Giżycko
    1 / 12
    Sprzedam apartament w kompleksie Stranda Giżycko

    Giżycko

    • 837 660 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 23 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy nowoczesny apartament w inwestycji Stranda Giżycko, położonej nad malowniczym jeziorem Kisajno, w otoczeniu natury, zieleni oraz blisko portu z mariną. Apartament o powie...

  • Mieszkanie Giżycko
    1 / 15
    Mieszkanie Giżycko

    Giżycko

    • 209 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 3 029 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości WŁASNY KĄT Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Lokal mieszkalny położony przy ulicy Jeziornej 5b na 1 piętrze w 2 kondygnacyjnej kamien...

  • Mieszkanie Giżycko, 1 Maja
    1 / 11
    Mieszkanie Giżycko, 1 Maja

    Giżycko

    • 410 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości "Kamil Słowikowski Własny Kąt" oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest na parterze w kamienicy przy alei 1-maja 9. Świeżo po remonc...

  • Mieszkanie Giżycko ul. Żeglarska

    Giżycko » ul. Żeglarska

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie na parterze Giżycko, ul. Żeglarska 2/U7 Na parterze budynku mieszkalnego w Giżycku oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,62 m, w skład któ...

  • Mieszkanie Giżycko ul. Dąbrowskiego

    Giżycko » ul. Dąbrowskiego

    • 285 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie Giżycko, ul. Dąbrowskiego 9 Na II piętrze budynku mieszkalnego w Giżycku oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,50 m , w skład którego wchodzą: -...