• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szprotawa +20 km
  • Sosnowiec
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Giżycko

(15)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Giżycko

    • 350 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • 44 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M
    1 / 9
    44 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M

    Giżycko

    • 808 440 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie jest zarezerwowane*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty nieopublikowane są dostępn...

  • 64 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M
    1 / 14
    64 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M

    Giżycko

    • 944 190 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 13 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    APARTAMENT - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|64 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 72,63 m² Piętro: 6 | 6 Taras: 9,92 m² Przemyślany układ funkcj...

  • 60 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M
    1 / 10
    60 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M

    Giżycko

    • 661 050 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 221 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    APARTAMENT - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|60 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 50,85 m² Piętro: 6 | 6 Balkon: 9,08 m² Przemyślany układ funkcjonalny obej...

  • Mieszkanie Giżycko ul. 3-go Maja

    Giżycko » ul. Maja

    • 499 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Jeśli szukasz mieszkania z ogródkiem w cichej okolicy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone na parterze w budynk...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Giżycko

    • 389 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Giżycko

    • 337 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Giżycko

    • 320 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Giżycko

    • 349 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Giżycko

    • 400 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Giżycko

    • 780 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 10 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    120portali.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Giżycko

    • 520 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Giżycko

    • 280 000 zł cena
    • 6 035 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Giżycko ul. Kolejowa

    Giżycko » ul. Kolejowa

    • 499 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe mieszkanie w Giżycku w atrakcyjnej lokalizacji. Wysoki standard. Lokal mieszkalny, idealnie skomunikowany z pozostałą częścią miasta. Ciepłe i słoneczne mieszka...

  • GIŻYCKO apartament PARTER przy moście obrotowym WYPOCZYNEK
    GIŻYCKO apartament PARTER przy moście obrotowym WYPOCZYNEK

    Giżycko

    • 299 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    KOMFORTOWY, doskonale usytuowany APARTAMENT 3 pokojowy , parking , parter. ZDJĘCIA NA PROŚBĘ, E-MAIL. aneks kuchenny w pełni wyposażony otwarty na salon, z podwójnym spaniem....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wyszowate

    • 275 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kamil Słowikowski Własny kąt
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ryn

    • 345 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Węgorzewo

    • 580 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ogonki

    • 974 860 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 18 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ryn

    • 355 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie  Ryn,-giżycki,- warmińsko-mazurskie /Cena do negocjacji /
    1 / 10
    Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie Ryn,-giżycki,- warmińsko-mazu...

    Ryn

    • 340 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w pobliżu jeziora Ryńskiego. Cena : 340 000,00 zl Powierzchnia : 55,41 m2 Cena za m2 : 6136,08 zl Parter Mieszkanie położone jes...

  • Apartament na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich
    1 / 16
    Apartament na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

    Ogonki

    • 983 812 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 18 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament w prestiżowej inwestycji - Port 69 - położonej nad brzegiem jeziora należącego do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Propozycja dla osób, które uwielbiają wypłynąć na sz...

  • Centrum Węgorzewa 3 pokoje balkon piwnica
    1 / 16
    Centrum Węgorzewa 3 pokoje balkon piwnica

    Węgorzewo

    • 354 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie jest zarezerwowane*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty niepublikowane są dostępne...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 906 068 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.19, dwa balkony: 7,18 m _+ 1,82 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowan...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 850 563 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 752 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M0.11, ogródek z tarasem: 162 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych a...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 1 309 776 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.3, loggia: 5,50 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 1 309 776 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.4, dwie loggie: 5,50 m + 1,82 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanyc...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 896 613 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.17, balkon: 5,94 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 753 853 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.12, balkon: 7,18 m, m-ce parkingowe naziemne 30.000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentó...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 768 180 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M0.10, ogródek z tarasem: 160,16 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanyc...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 896 613 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.18, balkon: 5,94 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 978 497 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 18 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.2, balkon: 7,18 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 906 068 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.14, dwa balkony: 7,18 m _+ 1,82 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowan...