• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Banie Mazurskie

(1)
  • sprzedam mieszkanie

    Banie Mazurskie

    • 180 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 2 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie na II piętrze o powierzchni 73 m2 z balkonem i duży garaż, dużą piwnicę i działkę o pow. 5 arów. W skład wchodzą: - przestronny salon z balkonem, - kuchnia...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ogonki

    • 974 860 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 18 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ogonki

    • 450 156 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 18 007 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ogonki

    • 1 029 624 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 21 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gołdap

    • 38 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 1 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gołdap

    • 45 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 1 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gołdap

    • 153 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Broker Market
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gołdap

    • 170 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Broker Market
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gołdap, Armii Krajowej
    1 / 15
    Mieszkanie Gołdap, Armii Krajowej

    Gołdap

    • 375 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie o imponującej powierzchni - 78,5 m, usytuowane na I piętrze, w budynku 3-rodzinnym, zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową...

  • Mieszkanie Gołdap, Paderewskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Gołdap, Paderewskiego

    Gołdap

    • 355 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,36 m, z balkonem, położone w bloku w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej, przy ul. Paderewskiego....

  • Mieszkanie Gołdap, Paderewskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Gołdap, Paderewskiego

    Gołdap

    • 320 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni aż 71 m, położone na bardzo atrakcyjnym, niskim pierwszym piętrze. Budynek mieszkalny znajduje się w doskonałej lo...

  • Wykończony apartament na Szlaku Wielkich Jezior.
    1 / 16
    Wykończony apartament na Szlaku Wielkich Jezior.

    Ogonki

    • 1 076 223 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 22 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Apartament w prestiżowej inwestycji - Port 69 - położonej nad brzegiem jeziora należącego do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Propozycja dla osób, które uwielbiają wypłynąć na sz...

  • Apartament na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich
    1 / 16
    Apartament na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

    Ogonki

    • 983 812 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 18 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Apartament na Szlaku Wielkich Jezior z ogródkiem
    1 / 16
    Apartament na Szlaku Wielkich Jezior z ogródkiem

    Ogonki

    • 487 100 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 19 484 zł/m2 cena za metr

Gołdap

    • 195 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,9 m. Ekspozycja okien w lokalu: północ, południe. Przestronny balkon skierowany na południe. Mieszkanie położone jest...

  • Przestronne mieszkanie w kamienicy - Gołdap
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie w kamienicy - Gołdap

    Gołdap

    • 320 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem - Mazurska 7 Szukasz komfortowej przestrzeni dla siebie i swojej rodziny? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Naj...

  • Wszystko w cenie: mieszkanie blok, garaż, działka
    1 / 14
    Wszystko w cenie: mieszkanie blok, garaż, działka

    Gołdap

    • 269 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie + garaż + budynek gospodarczy + działka + ogródek – wszystko w jednym miejscu! Gołdap Masz dość szukania miejsca parkingowego? Dojazdów na działkę ROD oraz zimą skroban...

  • Mieszkanie przy Szkolna 2A - Gołdap
    1 / 15
    Mieszkanie przy Szkolna 2A - Gołdap

    Gołdap

    • 230 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w odremontowanej kamienicy – Gołdap, ul. Szkolna 2A Funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56,36 m², usytuowane na pierwszym piętr...