• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sanie
  • Woszczele
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Suwałki

(20)
  • Mieszkanie Suwałki, Osiedle Ii
    Mieszkanie Suwałki, Osiedle Ii

    Suwałki

    • 305 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż: 3-pokojow...

  • Mieszkanie Suwałki, 1 Maja
    Mieszkanie Suwałki, 1 Maja

    Suwałki

    • 306 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, w okolicach bazaru, na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal jest po częściowym remoncie, co daje możliwość aran...

  • Mieszkanie Suwałki, Krzysztofa Eugeniusza Pendereckiego
    Mieszkanie Suwałki, Krzysztofa Eugeniusza Pendereckiego

    Suwałki

    • 672 200 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesny...

  • Mieszkanie Suwałki, Utrata
    Mieszkanie Suwałki, Utrata

    Suwałki

    • 329 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż mieszkanie...

  • Mieszkanie Suwałki, Tadeusza Kościuszki
    Mieszkanie Suwałki, Tadeusza Kościuszki

    Suwałki

    • 400 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowe mieszkanie w...

  • 3 pokoje na parterze–nowe osiedle.Suwałki
    1 / 16
    3 pokoje na parterze–nowe osiedle.Suwałki

    Suwałki

    • 530 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjne, bardzo słoneczne 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze przy ul. Franciszkańskiej 4a w Suwałkach. Lokal mieszkalny ma powierzchnię 66,77 m...

  • Mieszkanie Suwałki, Wincentego Witosa
    1 / 14
    Mieszkanie Suwałki, Wincentego Witosa

    Suwałki

    • 420 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3-pokojowe mieszkanie...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 400 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Suwałki, Alfreda Lityńskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Suwałki, Alfreda Lityńskiego

    Suwałki

    • 499 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie usytuowane w niskim bloku, charakteryzujące się funkcjonalnym i klasycznym układem pomieszczeń. Lokal przeszedł generalny remont w 2022 roku, dzię...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 330 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 510 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 360 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Suwałki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 385 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 300 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 369 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 460 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 382 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Suwałki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 500 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • pokój do wynajęcia Suwałki reja 518398355

    Suwałki

    • 750 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kuchnia i łazienka wspólnie z jednym lokatorem mieszkanie posiada 56 m2

  • WYNAJMĘ NOWE

    Suwałki

    • 800 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZPOŚREDNIO WYNAJMĘ NOWE trzy oddzielne, jedno lub dwu-osobowe zamykane pokoje w domu jednorodzinnym. Mieszkanie jest nowo wykończone, ma oddzielne wejście, zlokalizowane jest w s...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sejny

    • 225 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Ateny rynek pierwotny

    Ateny

    • 317 000 € cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 877 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne apartamenty w Atenach Grecja. Rynek pierwotny, bez prowizji. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizac...

  • Mieszkanie Przerośl, Dworna
    1 / 12
    Mieszkanie Przerośl, Dworna

    Przerośl

    • 190 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 2 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przestronne mieszkanie...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Przerośl

    • 200 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 68.00 m² – Przerośl | 3 pokoje | Balkon | Piwnica Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68.00 m², położone w miejscow...

  • Mieszkanie Rutka-Tartak, Wojska Polskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Rutka-Tartak, Wojska Polskiego

    Rutka-Tartak

    • 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę sp...

  • Mieszkanie Nowinka gm. Korycin,
    1 / 12
    Mieszkanie Nowinka gm. Korycin,

    Nowinka

    • 360 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mam przyjemność zaofer...

  • Mieszkanie Augustów, Norwida
    Mieszkanie Augustów, Norwida

    Augustów

    • 419 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 3-pokojowe...

  • Wynajmę mieszkanie w Olecku
    Wynajmę mieszkanie w Olecku

    Olecko

    • 2 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Olecku.

  • Duże mieszkanie w centrum Augustowa
    1 / 12
    Duże mieszkanie w centrum Augustowa

    Augustów

    • 570 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum miasta o powierzchni 88 m + piwnica 5 m(zapisana w akcie notarialnym). Mieści się na drugim piętrze, nad mieszkaniem znajduje się stryc...

  • Mieszkanie Augustów, Ziołowa
    1 / 3
    Mieszkanie Augustów, Ziołowa

    Augustów

    • 560 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowe mieszkanie d...

  • Sprzedam domek holenderski plus taras 30m
    1 / 12
    Sprzedam domek holenderski plus taras 30m

    Matłak

    • 50 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pilnie sprzedam Sprzedam domek plus taras Sprzedam domek holenderski całoroczny ok 40m2 :2 sypialnie, łazienka, salon z aneksem kuchennym i jadalnia. Domek posiada 2 niezależne o...