• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Grajewo

(2)
  • Mieszkanie Grajewo, os. Centrum
    1 / 9
    Mieszkanie Grajewo, os. Centrum

    Grajewo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" oferuje na sprzedaż mieszkanie w Grajewie. Mieszkanie M4 o powierzchni 60m, położone na 4 piętrze na Osiedlu Centrum w bloku nr 12 w Grajewie. Do...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Grajewo

    • 345 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Ełk ul. Jana Matejki

    Ełk » ul. Matejki

    • 350 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Orzeł Nieruchomości ma do zaprezentowania państwu nieruchomość 4 pokojową znajdującą się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Kilińskiego przy ulicy Jana Matejki 4. Nier...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ełk

    • 670 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Ełk ul. Wielkanocna

    Ełk » ul. Wielkanocna

    • 850 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 8 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie w Ełku ul. Wielkanocna 6/62 Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 96,68 m , położone na III i IV piętrze w b...

  • Mieszkanie 76m2, 4 pok. II p. Ełk Tuwima 3

    Ełk

    • 570 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk ma zaszczyt zaprezentować na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Ełku na os. Tuwima przy ulicy Tuwima 3.Mieszkanie o powierzchni 76,46m2 znajduje się na II p...

  • Mieszkanie z 3 sypialniami i miejscem postojowym!
    1 / 12
    Mieszkanie z 3 sypialniami i miejscem postojowym!

    Ełk

    • 614 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 165 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania o ofertą sprzedaży mieszkania, w pożądanej lokalizacji, przy ulicy Bora Komorowskiego 16. Lokal mieszkalny o powierzchni 67m2, położony jest na 1 piętrze,...

  • 2 mieszkania w 1 parter centrum Ełku

    Ełk » ul. Maja

    • 650 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze i pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym centrum Ełku.Lokal mieszkalny położony w kamienicy przy ul...

  • Mieszkania stan deweloperski - kameralna zabudowa
    1 / 16
    Mieszkania stan deweloperski - kameralna zabudowa

    Ełk

    • 948 528 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań zlokalizowanych w nowo wybudowanych budynkach przy ul. Św. Rafała Kalinowskiego 1 i 2 w Ełku. Nieruchomości położone na I...

  • 4 pokojowe mieszkanie tuż przy promenadzie ełckiej
    1 / 13
    4 pokojowe mieszkanie tuż przy promenadzie ełckiej

    Ełk

    • 395 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z bardzo dobrych części Ełku – bezpośrednio przy promenadzie ełckiej, z malowniczym widokiem na jezioro. To propozycja...