• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Giętkie
  • Odoje
  • Zielony Ostrów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Długochorzele

(1)
  • Działka z linią brzegową jeziora - Długochorzele
    1 / 16
    Działka z linią brzegową jeziora - Długochorzele

    Długochorzele

    • 350 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości oferuje! Nieruchomość zlokalizowana we wsi Długochorzele na Pojezierzu Ełckim. Działka (nr 123/2) z linią brzegową jeziora Długiego Chorzelskiego. Grunt o powi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka z dostępem do jeziora - Ciernie (gmina Prostki)
    1 / 9
    Działka z dostępem do jeziora - Ciernie (gmina Prostki)

    Ciernie

    • 230 000 zł cena
    • 3 009 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka zlokalizowana w miejscowości Ciernie na Mazurach. Nieruchomość ma powierzchnię 3009 m2 i istnieje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy. Wraz z działką sprzedawany jest...

  • NA SPRZEDAŻ PAWILON HANDLOWO-USŁUGOWY
    1 / 16
    NA SPRZEDAŻ PAWILON HANDLOWO-USŁUGOWY

    Prostki

    • 330 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 1 844 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy położony w Prostkach przy ul. Krótkiej 19. Budynek o powierzchni użytkowej 179 m2, posadowiony jest na działce o powierzchni 2...

  • Budynek handlowo-usługowy na MAZURACH - Prostki

    Prostki

    • 330 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 1 844 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy położony w Prostkach przy ul. Krótkiej 19. Budynek o powierzchni użytkowej 179 m2, posadowiony jest na działce o powierzchni...

  • Budynek handlowo-usługowy na MAZURACH - Prostki

    Grajewo

    • 330 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 1 844 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Guty Rożyńskie

    • 1 790 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 5 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Grajewo

    • 450 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 4 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Ustawne, trzypokojowe mieszkanie w Grajewie

    Grajewo

    • 265 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w Grajewie przy ul. Osiedle Południe 21. Lokal mieszkalny o powierzchni 60,76 m2 znajduje się na trzecim piętrze, trzypiętrowego budyn...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Grajewo

    • 345 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bobry

    • 220 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom w Grajewie

    Grajewo

    • 650 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam wolnostojący, piętrowy dom o powierzchni 85 m kw, w dobrym stanie technicznym. Na parterze znajdują się : duży, słoneczny salon (25 m kw), kuchnia, 3 sypialnie, przedpokój...

  • Mieszkanie bezczynszowe.2 pok.
    1 / 11
    Mieszkanie bezczynszowe.2 pok.

    Prostki

    • 138 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 510 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    mieszkanie bezczynszowe, ,Cicha ,spokojna okolica.Niewielka miejscowość ok 6 km od Prostek.., .Do Grajewa czy do Ełku-15km.do najbliższego jeziora ok.2 km..Budynek pokryty blachą,...

  • Na sprzedaż duży dom z pięknym ogrodem - dz. 3115 m2
    1 / 16
    Na sprzedaż duży dom z pięknym ogrodem - dz. 3115 m2

    Bogusze

    • 2 800 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom z duszą i ogrodem marzeń w sercu Mazur – Prostki w województwie warmińsko-mazurskim. Są domy, które po prostu istnieją – i są takie, które się pamięta. Ten dom...

  • NOWA CENA! Dom na Mazurach Sokoły Jeziorne

    Sokoły Jeziorne

    • 299 999 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 1 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA CENA! 299.999,00 zł.PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Sokoły Jeziorne około 30 km od Ełku/35 minut jazdy autem. 200 m o...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Grajewie.
    Sprzedam działkę budowlaną w Grajewie.

    Grajewo

    • 150 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow.3400m2 w Grajewie przy ul.Św.Piotra.Wszystkie media przy działce.Działkę można podzielić na 3 lub 4 mniejsze działki.tel.[tel]

  • Sprzedam mieszkanie w Grajewie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie w Grajewie

    Grajewo

    • 299 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na os. Południe w Grajewie. Cena do negocjacji

  • PARTER  |  Wygodne 2 pokoje  |  Piwnica 11 m²
    1 / 12
    PARTER | Wygodne 2 pokoje | Piwnica 11 m²

    Grajewo

    • 270 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m², zlokalizowane na parterze w niskim bloku z cegły na Osiedlu Broniewskiego 5 w Grajewie...

  • Mieszkanie Grajewo, os. Centrum
    1 / 9
    Mieszkanie Grajewo, os. Centrum

    Grajewo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" oferuje na sprzedaż mieszkanie w Grajewie. Mieszkanie M4 o powierzchni 60m, położone na 4 piętrze na Osiedlu Centrum w bloku nr 12 w Grajewie. Do...