• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Strzelino
  • Dębowina
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Rydzewo

(8)
  • Działka Rydzewo ul. Mazurska

    Rydzewo » ul. Mazurska

    • 214 000 zł cena
    • 1 424 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane Rydzewo, ul. Mazurska 111 Oferuję do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane o powierzchni ok. 1425 m każda , położonych w miejscowości Rydzewo...

  • Działka Rydzewo ul. Mazurska

    Rydzewo » ul. Mazurska

    • 12 000 000 zł cena
    • 2 316 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż Port/Tawerna Tło dla Mew Rydzewo, gm. Miłki bezpośrednio nad jeziorem Boczne/Niegocin (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość i...

  • Działka budowlana Rydzewo gm. Miłki, Brzozowa
    1 / 7
    Działka budowlana Rydzewo gm. Miłki, Brzozowa

    Rydzewo

    • 162 484 zł cena
    • 3 316 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działki na Mazurach. Działki są położone w malowniczej miejscowości Rydzewo gmina Miłki powiat Giżycki. Rydzewo je...

  • Działka Rydzewo

    Rydzewo

    • 1 300 000 zł cena
    • 11 212 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli kochasz Mazury i marzysz o własnej działce w tej części Polski to ta oferta jest skierowana do Ciebie. Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę położoną w miejscowości Ry...

  • Działka Rydzewo ul. Obwodowa

    Rydzewo » ul. Obwodowa

    • 249 000 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 185/6 o pow. 1370 m Rydzewo, gm. Miłki, nad jeziorem Niegocin (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w m...

  • Lokal Rydzewo ul. Mazurska

    Rydzewo » ul. Mazurska

    • 12 000 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 24 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Port/Tawerna Tło dla Mew Rydzewo, gm. Miłki bezpośrednio nad jeziorem Boczne/Niegocin (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość in...

  • Działka Rydzewo ul. Mazurska

    Rydzewo » ul. Mazurska

    • 2 312 400 zł cena
    • 18 800 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks od 6 do 12 działek budowlanych Rydzewo, ul. Mazurska 111 Oferuję do sprzedaży atrakcyjny kompleks od 6 do 12 działek budowlanych o powierzchni ok. 1500 m k...

  • Dom Rydzewo ul. Orzechowa

    Rydzewo » ul. Orzechowa

    • 1 390 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Atrakcyjny dom w Rydzewie ul. Orzechowa 4, gm. Miłki nad jeziorem Niegocin! Na sprzedaż piękny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 135,5 m na działce nr 318/30 ,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działki nad stawem pod zabudowę
    1 / 16
    Działki nad stawem pod zabudowę

    Bałamutowo

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ze wspólną częścią plaży nad oczkiem wodnym Atrakcyjne działki budowlane położone w ogrodzonym i zagospodarowanym kompleksie działek w okolicy miejscowości Bałamutowo, odd...

  • Działki do zabudowy - 14 km. od Ełku

    Bałamutowo

    • 117 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idalia Sobolewska
    Agent nieruchomości

  • Działka w Gąskach - płaski teren z linią brzegową jeziora
    1 / 8
    Działka w Gąskach - płaski teren z linią brzegową jeziora

    Gąski

    • 330 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Urokliwa działka w Gąskach - płaski teren z linią brzegową jeziora. Lokalizacja: Gąski, gm. Olecko - mazurska wieś, oddalona od Olecka zaledwie 11 km, od Ełku 18 km. Działka nr...

  • Gąski gm. Olecko. Działka z linią brzegową jeziora
    1 / 6
    Gąski gm. Olecko. Działka z linią brzegową jeziora

    Gąski

    • 380 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wyjątkowa nieruchomość z linią brzegową jeziora. Działka znajduję się na wzniesieniu, co pozwala podziwiać niezwykle piękną panoramę jeziora. Lokalizacja: Gąski, gm. Olecko - maz...

  • Działka w Sajzach!
    1 / 4
    Działka w Sajzach!

    Sajzy

    • 999 999 zł cena
    • 18 797 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w Sajzach na Mazurach. Nieruchomość o powierzchni 18797 m2, w kształcie trapezu, o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu. W drodze prąd i woda. W...

  • Obiekt komercyjny Oracze z potencjałem

    Oracze

    • 1 480 000 zł cena
    • 484 m2 powierzchnia
    • 3 058 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż PENSJONAT o powierzchni całkowitej 484,50 m2 znajdujący się w miejscowości Oracze w odległości niecałe 6 km od CENTRUM Ełku/10 minut...

  • Działka Leśniki

    Leśniki

    • 209 000 zł cena
    • 1 464 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki z zapewnionym dostępem do jeziora, to zapraszam do zapoznania się z ofertą! Na sprzedaż działka budowlana w m. Leśniki, gm. Świętajno, pow. olecki, woj. Wa...

  • Działka w urokliwej lokalizacji
    1 / 16
    Działka w urokliwej lokalizacji

    Gorło

    • 470 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej nad jeziorem Ułówki w miejscowości Gorło gmina Stare Juchy. Jezioro Ułówki znajduje się w strefie ciszy, posiada po...

  • Działki budowlane w Oraczach 1500 m2 z widokiem na jezioro
    Działki budowlane w Oraczach 1500 m2 z widokiem na jezioro

    Oracze

    • 145 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zakochaj się w widoku, który będziesz oglądać każdego dnia. Ta działka to coś więcej niż ziemia – to początek nowego rozdziału. Na sprzedaż atrakcyjne działki z warunkami zabudowy...

  • NIERUCHOMOŚĆ Z NIEBYWAŁYM POTENCJAŁEM!
    1 / 16
    NIERUCHOMOŚĆ Z NIEBYWAŁYM POTENCJAŁEM!

    Chełchy

    • 1 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa, dopracowana w każdym detalu nieruchomość o imponującej powierzchni 1,2228 ha, położona w malowniczej miejscowości Chełchy (gm. Ełk), zaledwie 8 km od Ełku. T...

  • Wynajmę lokal
    1 / 7
    Wynajmę lokal

    Straduny

    • 1 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal po aptece – Straduny, świetna lokalizacja! Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 m², położony w bardzo dobrej lokalizacji w Stradunach. Przez 2...

  • Działka, 3200 m2, widok, linia brzegowa, Gąski
    1 / 11
    Działka, 3200 m2, widok, linia brzegowa, Gąski

    Gąski

    • 160 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NA SPRZEDAŻ Działki o powierzchni od 3041 do 6175 m2 położone przy gminnym, ogólnodostępnym terenie z linią brzegową Jeziorem Małe Gąski, gmina Olecko Nieruchomość jest zlokali...

  • Mazury – domek 200 m od jeziora | sauna | balia
    1 / 14
    Mazury – domek 200 m od jeziora | sauna | balia

    Straduny

    • 559 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 537 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Straduny, ok. 10 km od Ełku, w otoczeniu jezior, lasów i mazurskiej przyrody. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako miejs...