działka na sprzedaż
5 paź 2023

Działki do zabudowy - 14 km. od Ełku

woj. Warmińsko-Mazurskie pow. ełcki gm. ełcki
Odświeżone 2 lata temu, Czwartek, 5 październik 2023 12:03
117 000 zł 1 500 m2
117 000 zł 1 500 m2 78 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 500 m2
Cena za metr 78 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K33921578

Opis

Polecamy do sprzedaży działkę położoną w kompleksie działek pod zabudowę mieszkalną.
Działki położone są w miejscowości Bałamutowo gmina Stare Juchy ( odległość od Ełku – 14 km., Stare Juchy w odległości 7 km.) Działki o pow. od 1057 m2. do 2309 m2.
Ceny działek w kompleksie wahają się od 60 - 100 zł./m2.,
Nieruchomość ogrodzona oraz zagospodarowana. Dla części wspólnej dla działek znajduje się staw z urządzonym zejściem., jako teren rekreacyjny. Jedna z działek o pow. 1824 m2., jest z domkiem letniskowym oraz z linią brzegową stawu. Cały kompleks działek obsadzony iglakami.

Uzbrojenie – prąd, woda w drodze, światłowód.

Atrakcyjna lokalizacja!. W okolicy znajduje się Dwór Mazurski, hotel Siedlisko Morena, pensjonaty agroturystyczne. Jezioro Łaśmiady w odległości ok. 2 km. Jezioro o powierzchni 885 ha, położone na Pojezierzu Ełckim, posiadające doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych.
Czysta ekologicznie okolica, doskonały dojazd. Ukształtowanie terenu, sąsiedztwo malowniczych jezior i lasów stwarzają idealne warunki do zamieszkania.

Gwarancja bezpiecznej transakcji. Numer licencji 16801
Bezpłatna konsultacja z doradcą finansowym.
  • Data aktualizacji: 2023-10-05
  • ID ogłoszenia: K33921578
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Bałamutowo, cena: od 99 450 do 134 550 zł, powierzchnia: od 1275 do 1725 m2

Oferta pochodzi z biura nieruchomości

  • Global Hause Investments spółka z oo