• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Ełk

(6)
  • Kawalerka na parterze. Toruńska, spokojna okolica
    1 / 13
    Kawalerka na parterze. Toruńska, spokojna okolica

    Ełk

    • 204 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m², położona na parterze przy ul. Toruńskiej 6 w Ełku. Mieszk...

  • Do wynajecia kawalerka w Ełku w bloku z windą
    1 / 12
    Do wynajecia kawalerka w Ełku w bloku z windą

    Ełk

    • 1 700 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, przy ul. Miłosza 1 - blisko centrum miasta, blisko ogródków działkowych znajdujących się na obrzeżach granic miasta. Metraż oferowan...

  • Mieszkanie do remontu, możliwe 2 pok II p. Centrum

    Ełk » ul. Armii Krajowej

    • 235 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Ełku.Lokal mieszkalny położony na II piętrze w kamienicy przy ulicy Armii Krajowej 46 i powierzchni 41,...

  • Centrum Ełku – mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym!
    1 / 10
    Centrum Ełku – mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym!

    Ełk

    • 210 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,73 m2, położone na IV piętrze budynku przy ul. Wojska Polskiego 24 w Ełku. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, co czyni ją a...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ełk

    • 195 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ełk

    • 394 560 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 18 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości