• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Ełk

(30)
  • Ustawne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Ełk, ul. Toruńska 6

    Ełk

    • 270 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,07 m², położone na trzecim piętrze przy ul. Toruńskiej 6. To propozycja dla osób ceniących wygodę miejskiego życi...

  • Mieszkanie, widokiem na ogródki działkowe, Ełk Tuwima
    1 / 11
    Mieszkanie, widokiem na ogródki działkowe, Ełk Tuwima

    Ełk

    • 405 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam, Sprzedam własne przytulne mieszkanie, które znajduje się w Ełku na spokojnym, rodzinnym zamkniętym osiedlu Tuwima. Nowoczesny blok z windą z początku 2018 roku. Narożne mies...

  • Ełk, mieszkanie przy plaży - 2 pokoje, 39m, widok na jezioro!
    Ełk, mieszkanie przy plaży - 2 pokoje, 39m, widok na jezioro!

    Ełk

    • 2 500 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do Państwa dyspozycji komfortowe dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na osiedlu Jeziorna w nowym budownictwie przy ul. Samsela. Bezpośrednio przy budynku znajduje się nadjeziorny...

  • Apartament Ełk - 2 pokoje, 38m, piękny widok na jezioro
    Apartament Ełk - 2 pokoje, 38m, piękny widok na jezioro

    Ełk

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do Państwa dyspozycji niepowtarzalny apartament mieszczący przy ulicy Nadjeziornej, w ekskluzywnej, kameralnej inwestycji. Apartament mieści się w centrum miasta, bezpośrednio przy...

  • 2 pokoje Ełk, Jeziorna IIp. osobna kuchnia

    Ełk » pl. Jana Pawła II

    • 285 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA!PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,63m2, zlokalizowane na II piętrze V-kondygnacyjnego budynku przy ulicy Jana Pawła II 1A w Ełk...

  • Mieszkanie Ełk,
    Mieszkanie Ełk,

    Ełk

    • 1 050 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 14 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Z przyjemnością prezen...

  • Apartament nad jeziorem, ul.Pułaskiego 4, CENTRUM

    Ełk » ul. Pułaskiego

    • 730 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje NA SPRZEDAŻ APARTAMENT nad jeziorem o powierzchni 55,29 m2, zlokalizowany na 2 piętrze w NOWYM BLOKU z WINDĄ przy ulicy Pułaskiego 4 w Ełku.Wyją...

  • Ustawne, 2 pokojowe mieszkanie w centrum Ełku
    1 / 13
    Ustawne, 2 pokojowe mieszkanie w centrum Ełku

    Ełk

    • 265 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania w centrum miasta, które zapewni wygodę codziennego życia i jednocześnie da możliwość urządzenia wnętrza dokładnie według własnego gustu? Ta oferta może być właśn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Ustawne mieszkanie w doskonałej lokalizacji
    1 / 12
    Ustawne mieszkanie w doskonałej lokalizacji

    Ełk

    • 270 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,07 m², położone na trzecim piętrze przy ul. Toruńskiej 6. To propozycja dla osób ceniących wygodę miejskiego życia...

  • Mieszkanie po remoncie na parterze w centrum Ełku

    Ełk » ul. Gdańska

    • 293 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy w ścisłym centrum Ełku.Lokal mieszkalny położony w kamienicy przy ulicy Gdańskiej 8 oraz...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 339 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 1 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 1 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 274 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 225 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 320 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 398 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 320 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 269 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 275 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości