• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Ełk

(38)
  • Ustawne, trzypokojowe mieszkanie w Grajewie

    Ełk

    • 265 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w Grajewie przy ul. Osiedle Południe 21. Lokal mieszkalny o powierzchni 60,76 m2 znajduje się na trzecim piętrze, trzypiętrowego budyn...

  • 3 pokoje | 46,20 m2 | ustawne | centrum Ełku

    Ełk

    • 320 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 46,20 m², położone w Ełku przy ul. Wojska Polskiego 44, na IV piętrze. Lokal wyróżnia się bardzo praktycznym układem po...

  • Mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego w Ełku I 3 pokoje I 51,70 m2

    Ełk

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,70 m², plus piwnica o pow. 4,60 m2, położone na czwartym piętrze przy ul. Wojska Polskiego 34 w Ełku. To propozycja dla osób ce...

  • Mieszkanie Ełk,
    Mieszkanie Ełk,

    Ełk

    • 500 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie 3 pokoje +...

  • Komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie
    1 / 16
    Komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie

    Ełk

    • 519 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LUKSUS SPOKOJU. WPROWADZASZ SIĘ I MIESZKASZ. Nieruchomość położona jest przy ulicy Szyszkowej 10 w otoczeniu zieleni i bezpośrednim sąsiedztwie lasu, oferuje rzadko spotykane połąc...

  • Mieszkania stan deweloperski - kameralna zabudowa
    1 / 15
    Mieszkania stan deweloperski - kameralna zabudowa

    Ełk

    • 480 848 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań zlokalizowanych w nowo wybudowanych budynkach przy ul. Św. Rafała Kalinowskiego 1 i 2 w Ełku. Topowa lokalizacja - tuż p...

  • Mieszkanie w kamienicy,2 balkony, 3 pokoje
    1 / 16
    Mieszkanie w kamienicy,2 balkony, 3 pokoje

    Ełk

    • 335 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze kamienicy przy ul. 3 Maja 7 w Ełku. Budynek przeszedł modernizację w 2015 roku – wykonano remont dachu oraz odnowiono klatkę schodową. Wej...

  • Wynajem
    1 / 15
    Wynajem

    Ełk

    • 1 600 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze, 67m znajduje sie na ulicy Jana Pawła, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania. Dużym atutem nieruchomości jest balkon z którego...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Duże, przestronne  mieszkanie w centrum - 90,8 m2
    1 / 16
    Duże, przestronne mieszkanie w centrum - 90,8 m2

    Ełk

    • 499 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w centrum ul. Gdańska 10 w Ełku. To ciekawe mieszkanie znajduje się na III piętrze. Dlaczego ciekawe ? Metraż-90,8 m2 oraz cena-...

  • Ełk Wojska Polskiego 71 mieszkanie nad jeziorem

    Ełk » ul. Wojska Polskiego

    • 389 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 w centrum Ełku przy ul. Wojska Polskiego 71 w pobliżu Jeziora Ełckiego.Zapraszam na wirtu...

  • Ełk Małeckich 3B mieszkanie w centrum przy parku

    Ełk » ul. Małeckich

    • 280 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 913 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,70 m2 w centrum Ełku przy ul. Małeckich 3B obok Miejskiego Parku SolidarnościZapraszam na wirtua...

  • NOWA NIŻSZA CENA!
    1 / 11
    NOWA NIŻSZA CENA!

    Ełk

    • 328 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ROZKŁADOWE MIESZKANIE DLA RODZINY! W NOWEJ NIŻSZEJ CENIE! TERAZ TYLKO 328.000 ZŁ DO NEGOCJACJI!KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI! Słoneczne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,78 m2, po...

  • Trzypokojowe mieszkanie 55,10 m² na Konieczki EŁK
    1 / 4
    Trzypokojowe mieszkanie 55,10 m² na Konieczki EŁK

    Ełk

    • 415 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w Ełku, Osiedle Konieczki, o powierzchni 55,10 m², położone na 3. piętrze, z dużą piwnicą. Blok ocieplony z dwóch stron. Mieszkanie posiada balkon ok...

  • Przestronne mieszkanie w sercu miasta!
    1 / 12
    Przestronne mieszkanie w sercu miasta!

    Ełk

    • 429 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do prezentacji przestronnego , 3 pokojowego mieszkania w samym sercu Ełku. Mieszkanie o powierzchni 74,4m2 składa się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią oraz wyjściem...

  • Ełk ul. Kilińskiego, I piętro, odnowione

    Ełk » ul. Kilińskiego

    • 455 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,75 m2, zlokalizowane na 1 piętrze przy ul. Kilińskiego 33 w Ełku.CENA lokalu mieszkalnego wyn...

  • Gotowe do wprowadzenia, 3 pokojowe - Baranki
    1 / 12
    Gotowe do wprowadzenia, 3 pokojowe - Baranki

    Ełk

    • 417 625 zł cena
    • 6 425 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 64,25m2 położonego na 3 piętrze bloku przy ulicy Jana Pawła 14. Mieszkanie składa się salonu, 2 umeblowanych s...

  • Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje 47,5 m² – Ełk, os. Konieczki
    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje 47,5 m² – Ełk, os. Konieczki

    Ełk

    • 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m² – Ełk, os. Konieczki Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m², położone na 4. piętrze w zad...

  • CENTRUM Ełku, Kościuszki 8, III piętro, 3 pokoje

    Ełk » ul. Kościuszki

    • 299 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,95 m2, zlokalizowane na III piętrze przy ul. Kościuszki 8 w Ełku.CENA lokalu mieszkalnego wynosi 299.000...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ełk

    • 1 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ełk

    • 2 800 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości