• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Ełk

(14)
  • Apartament Ełk - 2 pokoje, 38m, piękny widok na jezioro
    Apartament Ełk - 2 pokoje, 38m, piękny widok na jezioro

    Ełk

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do Państwa dyspozycji niepowtarzalny apartament mieszczący przy ulicy Nadjeziornej, w ekskluzywnej, kameralnej inwestycji. Apartament mieści się w centrum miasta, bezpośrednio przy...

  • Apartament nad jeziorem, ul.Pułaskiego 4, CENTRUM

    Ełk » ul. Pułaskiego

    • 730 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje NA SPRZEDAŻ APARTAMENT nad jeziorem o powierzchni 55,29 m2, zlokalizowany na 2 piętrze w NOWYM BLOKU z WINDĄ przy ulicy Pułaskiego 4 w Ełku.Wyją...

  • Ustawne, 2 pokojowe mieszkanie w centrum Ełku
    1 / 13
    Ustawne, 2 pokojowe mieszkanie w centrum Ełku

    Ełk

    • 265 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania w centrum miasta, które zapewni wygodę codziennego życia i jednocześnie da możliwość urządzenia wnętrza dokładnie według własnego gustu? Ta oferta może być właśn...

  • Duże, przestronne  mieszkanie w centrum - 90,8 m2
    1 / 16
    Duże, przestronne mieszkanie w centrum - 90,8 m2

    Ełk

    • 499 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w centrum ul. Gdańska 10 w Ełku. To ciekawe mieszkanie znajduje się na III piętrze. Dlaczego ciekawe ? Metraż-90,8 m2 oraz cena-...

  • Centrum Ełku – mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym!
    1 / 10
    Centrum Ełku – mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym!

    Ełk

    • 210 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,73 m2, położone na IV piętrze budynku przy ul. Wojska Polskiego 24 w Ełku. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, co czyni ją a...

  • Ełk Wojska Polskiego 71 mieszkanie nad jeziorem

    Ełk » ul. Wojska Polskiego

    • 389 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 w centrum Ełku przy ul. Wojska Polskiego 71 w pobliżu Jeziora Ełckiego.Zapraszam na wirtu...

  • Ełk Małeckich 3B mieszkanie w centrum przy parku

    Ełk » ul. Małeckich

    • 280 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 913 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,70 m2 w centrum Ełku przy ul. Małeckich 3B obok Miejskiego Parku SolidarnościZapraszam na wirtua...

  • Mieszkanie po remoncie na parterze w centrum Ełku

    Ełk » ul. Gdańska

    • 293 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy w ścisłym centrum Ełku.Lokal mieszkalny położony w kamienicy przy ulicy Gdańskiej 8 oraz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ełk

    • 2 800 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ełk

    • 448 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 1 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ełk

    • 850 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 9 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe 30 m2

    Ełk

    • 255 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w centrum. Słoneczne 2 pokoje, łazienka, przedpokój i kuchnia. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, nowe okna, grzejniki i meble kuchenne . Woda, prąd i inne opłat...

  • Mieszkanie 2 pokojowe 30 m2

    Ełk

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nieaktualne !!!. Komfortowe mieszkanie w centrum Olecka
    1 / 14
    Nieaktualne !!!. Komfortowe mieszkanie w centrum Olecka

    Olecko

    • 1 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie jest już dostępne do zamieszkania. Piękne czteropokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji. Wszędzie blisko, obok parking, park, sklepy, jadłodajnia, przychodnia , jezi...

  • Mieszkanie 31,7 m² w centrum Wydmin + piwnica
    1 / 15
    Mieszkanie 31,7 m² w centrum Wydmin + piwnica

    Wydminy

    • 158 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 31,7 m², położonego w miejscowości Wydminy przy ul. Dworcowej 2. Prezentowana nieruchomość dostępna jest w...

  • 3 pokoje w centrum Olecka  55 m²  do remontu
    3 pokoje w centrum Olecka 55 m² do remontu

    Olecko

    • 285 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Mieszkanie 55 m² 3 pokoje balkon centrum Olecka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. 11 Listopada  w Olecku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czterop...

  • Mieszkanie dla tych, którzy chcą więcej
    Mieszkanie dla tych, którzy chcą więcej

    Olecko

    • 460 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 510 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    PRZESTRZEŃ, KTÓRA DAJE WOLNOŚĆ - 102 m² W CENTRUM OLECKA, BEZ CZYNSZU Są nieruchomości, które od pierwszej chwili dają poczucie komfortu, niezależności i domowego klimatu. To miesz...