• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Cieszanów
  • Przytok
  • Karpowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Samborowo

(6)
  • Dom z werandą
    Dom z werandą

    Samborowo

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy dom drewniany o powierzchni użytkowej 60m², zlokalizowany w  miejscowości Samborówko, zaledwie 10km od Ostródy. Cena nieruchomości wynosi 420 000 PLN. Dom z...

  • Działka budowlana Samborowo gm. Ostróda
    Działka budowlana Samborowo gm. Ostróda

    Samborowo

    • 84 160 zł cena
    • 1 052 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działek budowlanych w Samborowie Lokalizacja i przeznaczenie : Na sprzedaż 12 atrakcyjnych działek położonych w Samborowie przy ulicy Krótkiej. Wszystkie ob...

  • Dom, który daje nam wiele możliwości!
    1 / 16
    Dom, który daje nam wiele możliwości!

    Samborowo

    • 1 490 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 240 m² położony w miejscowości Samborowo (gmina Ostróda, region Mazury), w otoczeniu lasów i jezior, 500 m od rzeki Drwęca oraz w pobliżu jeziora Jezi...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Samborowo

    • 120 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 3 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mazury - Ostróda - dom w Samborowie
    1 / 11
    Mazury - Ostróda - dom w Samborowie

    Samborowo » ul. Zabłocie

    • 880 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 4 836 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Działka Samborowo

    Samborowo

    • 82 900 zł cena
    • 2 527 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Samborowo, gmina Ostróda. Atrakcyjnie położona działka z wjazdem z drogi asfaltowej- krajowej 16. Działka o powierzchni 2527m2, została wyrównana i jest gotowa do zagospodarowania...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Frednowy

    Frednowy

    • 327 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni ok 110m2 w miejscowości Frednowy 12km od Iławy 20km od Ostródy. Wieś położna przy drodze krajowej nr 16. W centrum wsi znajduje s...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Gierłoż Polska

    • 219 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 2 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Liwa

    Liwa

    • 165 000 zł cena
    • 3 892 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną cenowo działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 3892m2 i wymiarach 96m x 53m, uzbrojoną w prąd (skrzynka na działce) i wodę (przy drodze)...

  • 1 / 2
    Działka budowlana w Tyrowie

    Tyrowo

    • 140 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w Tyrowie (pod Ostródą). Powierzchnia działki - 15 arów. Położona bezpośrednio przy drodze gruntowej. Działka uzbrojona. Możliwość podłączenia...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Frednowy

    • 235 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Reszki gm. Ostróda
    1 / 7
    Działka budowlana Reszki gm. Ostróda

    Reszki

    • 61 620 zł cena
    • 1 580 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu w pełni uzbrojonych działek budowlanych w kameralnej miejscowości Reszki położonej w odległości 12 km od Ostródy . Oferta idealna dla osób ceniących sobie...

  • Działka rolna Liwa gm. Miłomłyn
    1 / 16
    Działka rolna Liwa gm. Miłomłyn

    Liwa

    • 1 022 250 zł cena
    • 218 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Grunty orne w wysokiej kulturze rolnej ! Na sprzedaż kompleks działek rolnych o łącznej powierzchni blisko 21,80 ha , położony w miejscowości Liwa, gmina Miłomłyn (woj. w...

  • Działka budowlana Ornowo gm. Ostróda
    1 / 7
    Działka budowlana Ornowo gm. Ostróda

    Ornowo

    • 220 000 zł cena
    • 1 374 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nad jeziorem Morliny - marzenie dla wędkarzy i miłośników natury Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1374 m², położona w malowniczej...

  • Grunty rolne 11 ha !!!
    1 / 2
    Grunty rolne 11 ha !!!

    Lipowo

    • 600 000 zł cena
    • 108 508 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka