• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pałubin
  • Reszel
  • Sandomierz
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gierłoż Polska

(2)
  • GIERŁOŻ gmina Ostróda-działka przy lesie-OKAZJA
    GIERŁOŻ gmina Ostróda-działka przy lesie-OKAZJA

    Gierłoż Polska

    • 59 000 zł cena
    • 1 718 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w kompleksie innych działek które już otrzymały Warunki Zabudowy. Rozpoczął się proces zabudowy terenów obok. doprowadzania mediów oraz niwelacji drogi wewnętrznej. Jeden A...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Gierłoż Polska

    • 219 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 2 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Frednowy

    Frednowy

    • 327 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni ok 110m2 w miejscowości Frednowy 12km od Iławy 20km od Ostródy. Wieś położna przy drodze krajowej nr 16. W centrum wsi znajduje s...

  • Dom nad jeziorem Kałdun w gminie Iława na Mazurach Zach.
    1 / 15
    Dom nad jeziorem Kałdun w gminie Iława na Mazurach Zach.

    Kałduny

    • 1 190 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GUTKOWSKI - NIERUCHOMOŚCI W.Gutkowski, I.Gutkowska Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rudzienice

    • 4 440 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 22 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Samborowo

    Samborowo

    • 82 900 zł cena
    • 2 527 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Samborowo, gmina Ostróda. Atrakcyjnie położona działka z wjazdem z drogi asfaltowej- krajowej 16. Działka o powierzchni 2527m2, została wyrównana i jest gotowa do zagospodarowania...

  • Mazury - Ostróda - dom w Samborowie
    1 / 11
    Mazury - Ostróda - dom w Samborowie

    Samborowo » ul. Zabłocie

    • 880 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 4 836 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Frednowy

    • 235 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Samborowo

    • 120 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 3 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Reszki gm. Ostróda
    1 / 7
    Działka budowlana Reszki gm. Ostróda

    Reszki

    • 61 620 zł cena
    • 1 580 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu w pełni uzbrojonych działek budowlanych w kameralnej miejscowości Reszki położonej w odległości 12 km od Ostródy . Oferta idealna dla osób ceniących sobie...

  • Dom, który daje nam wiele możliwości!
    1 / 16
    Dom, który daje nam wiele możliwości!

    Samborowo

    • 1 490 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 240 m² położony w miejscowości Samborowo (gmina Ostróda, region Mazury), w otoczeniu lasów i jezior, 500 m od rzeki Drwęca oraz w pobliżu jeziora Jezi...

  • Grunty rolne 11 ha !!!
    1 / 2
    Grunty rolne 11 ha !!!

    Lipowo

    • 600 000 zł cena
    • 108 508 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż – grunty rolne 10,8508 ha – Lipowo k. Kruklanek Na sprzedaż nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 10,8508 ha, położona w obrębie Lipowo, w gminie Kruklanki, około 20...

  • Działka pod zabudowę z linią brzegową jeziora
    1 / 5
    Działka pod zabudowę z linią brzegową jeziora

    Kałduny

    • 259 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie poranki nad wodą, gdzie ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków i delikatne fale muskające brzeg Twojej własnej działki… Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w uro...

  • Działka z widokiem na jezioro.
    1 / 5
    Działka z widokiem na jezioro.

    Kałduny

    • 220 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Twoje miejsce na ziemi z widokiem na jezioro! Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej wsi Julin, w gminie Iława, na terenie urokliwego Pojezierza Iławskiego. To ideal...

  • Działka siedliskowa Frednowy gm. Iława
    Działka siedliskowa Frednowy gm. Iława

    Frednowy

    • 98 900 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż 2 atrakcyjne działki rolne z możliwością zabudowy zagrodowej - Frednowy, gmina Iława Oferujemy dwie sąsiadujące działki o powierzchni 3000 m² każda , położone w ur...

  • Działka budowlana Samborowo gm. Ostróda
    Działka budowlana Samborowo gm. Ostróda

    Samborowo

    • 84 160 zł cena
    • 1 052 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działek budowlanych w Samborowie Lokalizacja i przeznaczenie : Na sprzedaż 12 atrakcyjnych działek położonych w Samborowie przy ulicy Krótkiej. Wszystkie ob...

  • Dom z werandą
    Dom z werandą

    Samborowo

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy dom drewniany o powierzchni użytkowej 60m², zlokalizowany w  miejscowości Samborówko, zaledwie 10km od Ostródy. Cena nieruchomości wynosi 420 000 PLN. Dom z...