• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kętrzyn
  • Krzywaczka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lubawa

(13)
  • Lokal mieszkalny - Lubawa

    Lubawa

    • 150 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Doroty Grzelki w upadłości konsumenckiej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż: spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 20, położonego w Lu...

  • Mieszkanie Lubawa Lubawa, Gdańska
    1 / 13
    Mieszkanie Lubawa Lubawa, Gdańska

    Lubawa

    • 270 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem typu LOGGIA może być Twoje! *TERAZ DO KOŃCA KWIETNIA KORZYSTNIEJSZA CENA* Mam przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonal...

  • Działka rolna Lubawa Borek
    1 / 4
    Działka rolna Lubawa Borek

    Lubawa

    • 133 860 zł cena
    • 13 386 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dwie działki z linią brzegową rzeki Drwęca - czekają na nowych właścicieli :) Oferujemy dwie sąsiadujące działki rolne: działka nr 51 o powierzchni 1,3386 ha --> 133...

  • Dom Lubawa Lubawa, Gdańska
    1 / 15
    Dom Lubawa Lubawa, Gdańska

    Lubawa

    • 890 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 2 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lubawa, ul. Gdańska 28e - ten dom może być Twój! Dostępny do zakupu przestronny, solidnie wybudowany dom jednorodzinny położony w Lubawie przy ul. Gdańskiej 28e, na działce o po...

  • Lokal mieszkalny - Lubawa

    Lubawa

    • 250 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubawa

    • 160 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Lubawa

    • 239 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubawa

    • 354 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Lubawa

    • 1 020 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubawa

    • 380 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Lubawa ul. Gdańska

    Lubawa » ul. Gdańska

    • 2 500 000 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 2 841 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    NA SPRZEDAŻ KLIMATYCZNA KAMIENICA Z 1904 ROKU po remoncie usytuowana w Centrum Lubawy, woj. Warmińsko- Mazurskim!MIEJSCE IDEALNE POD KĄTEM BIZNESOWYM!POSIADANIE CAŁEJ KAMIENICY OTW...

  • 1 / 2
    Pokoje na wynajem 50 zł/doba

    Lubawa

    • 50 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Witam. Posiadam pokoje do wynajęcia 50 zł/ doba cena obejmuje wynajem krótko terminowy w razie dluzszego pobytu cena do uzgodnienia. W ramach wynajmu oferuje : - darmowe wi-fi -...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubawa

    • 262 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam działkę

    Rybno

    • 80 000 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Mam na sprzedaż działkę budowlaną o numerze 345/8 w miejscowości Rybno, powiat Działdowski. Działka zlokalizowana jest przy ulicy Topolowej. Powierzchnia działki wynosi...

  • Dom Frednowy

    Frednowy

    • 327 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni ok 110m2 w miejscowości Frednowy 12km od Iławy 20km od Ostródy. Wieś położna przy drodze krajowej nr 16. W centrum wsi znajduje s...

  • Dom Rybno

    Rybno

    • 3 980 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 7 371 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje Państwu doskonale prosperujący, dochodowy ośrodek wypoczynkowy w Rybnie pow. działdowski. Nieruchomość składa się z 4 domów znajdujących się n...

  • Lokal Rybno

    Rybno

    • 3 980 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 7 371 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Sprzedam działkę budowlną w Marwałdzie ( zabudowaną).

    Marwałd

    • 96 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    W wsi Marwałd na Mazurach Zachodnich sprzedam działkę budowlaną 212/4 o pow. 0,32 zabudowana drewnianą stodołą  o pow. 190 m/kw i poniemiecką oborą o pow. 170 m/kw. Drewniana stod...

  • Dom nad jeziorem Kałdun w gminie Iława na Mazurach Zach.
    1 / 15
    Dom nad jeziorem Kałdun w gminie Iława na Mazurach Zach.

    Kałduny

    • 1 190 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GUTKOWSKI - NIERUCHOMOŚCI W.Gutkowski, I.Gutkowska Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rudzienice

    • 4 440 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 22 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Hartowiec

    • 339 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Dębień

    • 389 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 2 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Elgnowo

    Elgnowo

    • 25 764 zł cena
    • 3 031 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ELGNOWO, gmina Dąbrówno, woj. Warmińsko-mazurskie. SUPER_TANIO_OKAZJA Na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki, gwarantujące przyszłym mieszkańcom spokojny wypoczynek. Teren doskon...

  • Działka Elgnowo

    Elgnowo

    • 26 535 zł cena
    • 3 004 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ELGNOWO, gmina Dąbrówno, woj. Warmińsko-mazurskie. SUPER_TANIO_OKAZJA To ogłoszenie dotyczy działki o powierzchni 3'004 m2. Informacja o innych działkach na telefon. Na spr...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Dębień

    • 729 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 4 585 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Frednowy

    • 235 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • DOM ENERGOOSZCZEDNY WOLNOSTOJACY NA SPRZEDAZ
    1 / 4
    DOM ENERGOOSZCZEDNY WOLNOSTOJACY NA SPRZEDAZ

    Hartowiec

    • 270 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom energooszczedny,wolnostojacy z ogrodkiem polozony na dzialce ok.13 ar.na ktorej znajduja sie takze trzy pomieszczenia gosp.Dom sklada sie z 3 pokoi,kuchni,lazienki,prz...

  • Działka Gronowo rynek pierwotny ul.

    Gronowo

    • 1 084 000 zł cena
    • 3 670 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym miejscu blisko natury, gdzie możesz zbudować całoroczny dom, letniskową oazę lub dochodową inwestycję turystyczną ?  Ta działka budowlana o powierzchni 3670m2 to...

  • Dom nad jeziorem Grądy !
    1 / 3
    Dom nad jeziorem Grądy !

    Grądy

    • 425 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż nieruchomości w przystępnej cenie 425 000 zł! Prezentujemy wyjątkową ofertę drewnianego wolnostojącego domu z 1999 roku, znajdującego się w malowniczej lokalizacji w Rybn...

  • SPRZEDAŻ ! Działka -LAS !!! Rumian gmina Rybno
    1 / 2
    SPRZEDAŻ ! Działka -LAS !!! Rumian gmina Rybno

    Rumian

    • 40 000 zł cena
    • 3 463 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż działkę leśną położoną w miejscowości Lesiak część wsi Rumian , położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie działdowskim, w gminie Rybno.Działka o...

  • Dom Marwałd gm. Dąbrówno
    1 / 13
    Dom Marwałd gm. Dąbrówno

    Marwałd

    • 895 000 zł cena
    • 325 m2 powierzchnia
    • 2 754 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowe 15 ha pod Twoją inwestycję - 600m od Marwałdu, widoki jak ze Wzgórz Dylewskich! Szukasz miejsca, które oferuje absolutną prywatność, a jednocześnie daje nieogra...

  • Działka Marwałd gm. Dąbrówno
    1 / 13
    Działka Marwałd gm. Dąbrówno

    Marwałd

    • 895 000 zł cena
    • 150 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Zabytkowy zespół dworsko-parkowy na Mazurach
    1 / 14
    Zabytkowy zespół dworsko-parkowy na Mazurach

    Rybno

    • 599 000 zł cena
    • 395 m2 powierzchnia
    • 1 517 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko teraz w okazyjnej cenie! Na sprzedaż zespół dworsko-parkowy z budynkiem dworu o powierzchni 395 m2 oraz przeszło trzema ha działki (35 454 m2), położonej w Równinie Górnej (...

  • mieszkanie nad jeziorem
    1 / 14
    mieszkanie nad jeziorem

    Rybno

    • 379 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na jeziorem w miejscowości Rybno, w odległości 400 m znajduje się ładna plaża i kąpielisko przy jeziorze Zarybińskim w pobliżu którego jest restaur...

  • Działki budowlane - Marcinkowo, gm. Mrągowo.
    1 / 13
    Działki budowlane - Marcinkowo, gm. Mrągowo.

    Marcinkowo

    • 122 900 zł cena
    • 1 245 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marcinkowo to dynamicznie rozwijająca się miejscowość w gminie Mrągowo, położona w sercu Mazur, zaledwie kilka minut od Mrągowo. To doskonała propozycja dla osób, które chcą korzys...

  • Dom: 3 sypialnie, 2 łazienek
    1 / 16
    Dom: 3 sypialnie, 2 łazienek

    Marcinkowo

    • 399 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 2 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Duży dom, ok 176,8m2 plus 2 działki po 780m2 w miejscowości Marcinkowo, gmina Purda położony na Warmii, kilka kilometrów od granicy Mazur. W okolicy lasy, rzeki, rezerwat przyrody...

  • działka na mazurach
    działka na mazurach

    Kamień Duży

    • 300 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka siedlisko. na działce :woda (centrum), prąd-6 m od działki, gaz 25 m.. Do jeziora Łabędz 70 m, Jeziorak- 2 km. Miasta Iławy 600 m. sklep DINO 100 m. Prze...

  • Działka budowlana Stare Miasto gm. Dąbrówno,
    1 / 5
    Działka budowlana Stare Miasto gm. Dąbrówno,

    Stare Miasto

    • 325 000 zł cena
    • 3 360 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Działka pod zabudowę z linią brzegową jeziora
    1 / 5
    Działka pod zabudowę z linią brzegową jeziora

    Kałduny

    • 259 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie poranki nad wodą, gdzie ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków i delikatne fale muskające brzeg Twojej własnej działki… Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w uro...

  • Działka z widokiem na jezioro.
    1 / 5
    Działka z widokiem na jezioro.

    Kałduny

    • 220 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Twoje miejsce na ziemi z widokiem na jezioro! Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej wsi Julin, w gminie Iława, na terenie urokliwego Pojezierza Iławskiego. To ideal...

  • Działka siedliskowa Frednowy gm. Iława
    Działka siedliskowa Frednowy gm. Iława

    Frednowy

    • 98 900 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż 2 atrakcyjne działki rolne z możliwością zabudowy zagrodowej - Frednowy, gmina Iława Oferujemy dwie sąsiadujące działki o powierzchni 3000 m² każda , położone w ur...

  • Działki z warunkami zabudowy - Odmy, gm. Dąbrówno
    1 / 13
    Działki z warunkami zabudowy - Odmy, gm. Dąbrówno

    Odmy

    • 378 224 zł cena
    • 13 508 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomości gruntowe niezabudowane składające się z czterech działek o numerach 11/7, 11/8, 11/9 oraz 11/10, o łącznej powierzchni 13 508 m², położone w mie...

  • Działka z warunkami zabudowy - Odmy, gm. Dąbrówno