• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pułtusk
  • Krempna
  • Braniewo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ostrowite

(1)
  • Działka budowlana Ostrowite gm. Dąbrówno

    Nowe

    Działka budowlana Ostrowite gm. Dąbrówno

    Ostrowite

    • 178 512 zł cena
    • 3 719 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA W SERCU PRZYRODY - OSTROWITE, GMINA DĄBRÓWNO, POWIAT OSTRÓDZKI. 0% prowizji od Kupującego. Numer działki: 45/15 | Powierzchnia: 3719 m² Wydane Warunki Zabudow...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Budynek do wykończenia w doskonałej okolicy
    1 / 7
    Budynek do wykończenia w doskonałej okolicy

    Leszcz

    • 395 000 zł cena
    • 572 m2 powierzchnia
    • 691 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Leszcz – wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim, w gminie Dąbrówno nad jeziorem Dąbrowa W...

  • Działka Leszcz rynek pierwotny ul.

    Leszcz

    • 1 600 000 zł cena
    • 5 180 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom całoroczny, letniskowy lub inwestycję turystyczną ? Ta działka BUDOWLANA o powierzchni 5180 m2, z dostępem do linii brzegowej, spełn...

  • mazury działka Dąbrówno
    1 / 4
    mazury działka Dąbrówno

    Dąbrówno

    • 190 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 20ar położona we wsi Stare Miasto koło Dąbrówna, między dwoma jeziorami: Dąbrowa Mała (odległość ok. 100m) i Dąbrowa Duża (ok. 1 km). Powierzchnia jeziora - 173 h...

  • Mieszkanie Dąbrówno, Dworcowa
    1 / 13
    Mieszkanie Dąbrówno, Dworcowa

    Dąbrówno

    • 195 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 4 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!! OKAZJA DO ZAKUPU W NOWEJ CENIE !!! Mieszkanie w sercu malowniczego Dąbrówna - 2 pokoje, kominek, garaż i własne działki Na sprzedaż przytulne i odświeżone mieszkani...

  • Działka budowlana Dąbrówno,
    1 / 7
    Działka budowlana Dąbrówno,

    Dąbrówno

    • 240 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Działka budowlana Dąbrówno,
    1 / 7
    Działka budowlana Dąbrówno,

    Dąbrówno

    • 1 820 000 zł cena
    • 16 250 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam działkę b...

  • Dom w Dąbrównie dla rodzinny wielopokoleniowej
    1 / 16
    Dom w Dąbrównie dla rodzinny wielopokoleniowej

    Dąbrówno

    • 549 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 387 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz domu do własnej aranżacji i możliwością wydzielenia 2 mieszkań w jednym budynku, to zapraszam Cię do zapoznania się z tą ofertą! OTOCZENIE: Dąbrówno w województwie...

  • Działka blisko jeziora DĄBRÓWNO
    1 / 4
    Działka blisko jeziora DĄBRÓWNO

    Dąbrówno

    • 451 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OKAZJA! Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki rolne nr. 79 i 81 położone bezpośrednio obok siebie w malowniczej miejscowości Dąbrówno. Łączna powierzchnia nieruchomości to 4100 m², co...

  • Dom nad jeziorem Dąbrowa Wielka-Kalbornia
    1 / 8
    Dom nad jeziorem Dąbrowa Wielka-Kalbornia

    Kalbornia

    • 480 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż urokliwy dom o całkowitej powierzchni 150 m², posadowiony na działce o pow.0,0585 ha położony w przepięknej miejscowości Dąbrówno, Kalbornia, – wieś w Polsce położon...

  • Działki Dąbrówno wśród jezior i lasów
    1 / 12
    Działki Dąbrówno wśród jezior i lasów

    Dąbrówno

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż pięknie położone działki w malowniczej miejscowości Dąbrówno, w województwie warmińsko‑mazurskim. To wyjątkowy teren otoczony jeziorami, lasami i czystą naturą...