• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Będzin
  • Ciągowice
  • Ząb
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Rybno

(5)
  • mieszkanie nad jeziorem
    1 / 14
    mieszkanie nad jeziorem

    Rybno

    • 379 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na jeziorem w miejscowości Rybno, w odległości 400 m znajduje się ładna plaża i kąpielisko przy jeziorze Zarybińskim w pobliżu którego jest restaur...

  • Zabytkowy zespół dworsko-parkowy na Mazurach
    1 / 14
    Zabytkowy zespół dworsko-parkowy na Mazurach

    Rybno

    • 599 000 zł cena
    • 395 m2 powierzchnia
    • 1 517 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko teraz w okazyjnej cenie! Na sprzedaż zespół dworsko-parkowy z budynkiem dworu o powierzchni 395 m2 oraz przeszło trzema ha działki (35 454 m2), położonej w Równinie Górnej (...

  • Lokal Rybno

    Rybno

    • 3 980 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 7 371 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje Państwu doskonale prosperujący, dochodowy ośrodek wypoczynkowy w Rybnie pow. działdowski. Nieruchomość składa się z 4 domów znajdujących się n...

  • Dom Rybno

    Rybno

    • 3 980 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 7 371 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• sprzedam działkę

    Rybno

    • 80 000 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Mam na sprzedaż działkę budowlaną o numerze 345/8 w miejscowości Rybno, powiat Działdowski. Działka zlokalizowana jest przy ulicy Topolowej. Powierzchnia działki wynosi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Grzybiny

    Grzybiny

    • 990 000 zł cena
    • 12 600 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka 1,26 ha z linią brzegową j. Grzybiny, pow. działdowski, Mazury Na sprzedaż działka o powierzchni 1,26 hektara z linią brzegową jeziora Grzybiny o pow. 13ha i głębokości 6....

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Nowa Wieś

    • 669 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 5 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Hartowiec

    • 339 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Dębień

    • 389 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 2 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 460 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Dębień

    • 729 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 4 585 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • DOM ENERGOOSZCZEDNY WOLNOSTOJACY NA SPRZEDAZ
    1 / 4
    DOM ENERGOOSZCZEDNY WOLNOSTOJACY NA SPRZEDAZ

    Hartowiec

    • 270 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom energooszczedny,wolnostojacy z ogrodkiem polozony na dzialce ok.13 ar.na ktorej znajduja sie takze trzy pomieszczenia gosp.Dom sklada sie z 3 pokoi,kuchni,lazienki,prz...

  • Działka Gronowo rynek pierwotny ul.

    Gronowo

    • 1 084 000 zł cena
    • 3 670 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym miejscu blisko natury, gdzie możesz zbudować całoroczny dom, letniskową oazę lub dochodową inwestycję turystyczną ?  Ta działka budowlana o powierzchni 3670m2 to...

  • Dom nad jeziorem Grądy !
    1 / 3
    Dom nad jeziorem Grądy !

    Grądy

    • 425 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż nieruchomości w przystępnej cenie 425 000 zł! Prezentujemy wyjątkową ofertę drewnianego wolnostojącego domu z 1999 roku, znajdującego się w malowniczej lokalizacji w Rybn...

  • SPRZEDAŻ ! Działka -LAS !!! Rumian gmina Rybno
    1 / 2
    SPRZEDAŻ ! Działka -LAS !!! Rumian gmina Rybno

    Rumian

    • 40 000 zł cena
    • 3 463 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż działkę leśną położoną w miejscowości Lesiak część wsi Rumian , położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie działdowskim, w gminie Rybno.Działka o...

  • mazury działka Dąbrówno
    1 / 4
    mazury działka Dąbrówno

    Dąbrówno

    • 190 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 20ar położona we wsi Stare Miasto koło Dąbrówna, między dwoma jeziorami: Dąbrowa Mała (odległość ok. 100m) i Dąbrowa Duża (ok. 1 km). Powierzchnia jeziora - 173 h...

  • Działka budowlana Dąbrówno
    1 / 14
    Działka budowlana Dąbrówno

    Dąbrówno

    • 199 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlana o powierzchni 2100 m2 i 2341m2 położone w miejscowości Stare Miasto w gminie Dąbrówno (woj. warmińsko-mazurskie). Jedna z dzia...

  • Mieszkanie Dąbrówno, Dworcowa
    1 / 13
    Mieszkanie Dąbrówno, Dworcowa

    Dąbrówno

    • 195 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 4 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!! OKAZJA DO ZAKUPU W NOWEJ CENIE !!! Mieszkanie w sercu malowniczego Dąbrówna - 2 pokoje, kominek, garaż i własne działki Na sprzedaż przytulne i odświeżone mieszkani...

  • Lokal do wynajęcia 122 m2
    1 / 15
    Lokal do wynajęcia 122 m2

    Nowa Wieś

    • 4 880 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronny Lokal 122 m² – Nowa Wieś k. Iławy | Idealny pod Biura lub Usługi Szukasz miejsca, które dostosuje się do Twojego biznesu, a nie odwrotnie? Oferujemy na wynajem funkcjo...

  • Działka budowlana Dąbrówno,
    1 / 7
    Działka budowlana Dąbrówno,

    Dąbrówno

    • 240 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Działka budowlana Dąbrówno,
    1 / 7
    Działka budowlana Dąbrówno,

    Dąbrówno

    • 1 820 000 zł cena
    • 16 250 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam działkę b...

  • Dom w Dąbrównie dla rodzinny wielopokoleniowej
    1 / 16
    Dom w Dąbrównie dla rodzinny wielopokoleniowej

    Dąbrówno

    • 549 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 387 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz domu do własnej aranżacji i możliwością wydzielenia 2 mieszkań w jednym budynku, to zapraszam Cię do zapoznania się z tą ofertą! OTOCZENIE: Dąbrówno w województwie...

  • Działka blisko jeziora DĄBRÓWNO
    1 / 4
    Działka blisko jeziora DĄBRÓWNO

    Dąbrówno

    • 451 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OKAZJA! Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki rolne nr. 79 i 81 położone bezpośrednio obok siebie w malowniczej miejscowości Dąbrówno. Łączna powierzchnia nieruchomości to 4100 m², co...

  • Wyjątkowa Działka na Warmii – Nowa Wieś, gm. Purda
    1 / 9
    Wyjątkowa Działka na Warmii – Nowa Wieś, gm. Purda

    Nowa Wieś

    • 210 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Dom pod samym lasem? To możliwe! Działka w Nowej Wsi (gm. Purda)  Szukasz ciszy, której nie zakłóci żaden sąsiad? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kluczowe informacje o nieruc...

  • Działka 1378 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1378 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 159 000 zł cena
    • 1 378 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1378 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 1775 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1775 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 195 000 zł cena
    • 1 775 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1775 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 2326 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 2326 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 255 000 zł cena
    • 2 326 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 2326 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 2652 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 2652 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 290 000 zł cena
    • 2 652 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 2652 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 1200 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1200 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 139 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1200 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 1296 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1296 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 149 000 zł cena
    • 1 296 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1296 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 1713 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1713 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 189 000 zł cena
    • 1 713 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1713 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka usługowa Nowa Wieś gm. Iława, Koralowa
    Działka usługowa Nowa Wieś gm. Iława, Koralowa

    Nowa Wieś

    • 114 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Atrakcyjne działki budowlane 1200 m² w Nowej Wsi (gmina Iława) - Twoje miejsce na wymarzone życie na Mazurach Wyobraź sobie: budzisz się w ciszy, otoczony zielenią, a kilka...

  • Działka rolna Nowa Wieś gm. Iława
    Działka rolna Nowa Wieś gm. Iława

    Nowa Wieś

    • 599 000 zł cena
    • 31 500 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna z linią brzegową nad Jeziorem Iławskim - Nowa Wieś, gmina Iława, 3,15 ha Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 3,15 ha , położona w...

  • Dom 70 m² blisko Olsztyna Nowa wieś
    1 / 15
    Dom 70 m² blisko Olsztyna Nowa wieś

    Nowa Wieś

    • 249 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mieszkanie w Domu wielorodzinnym w otoczeniu lasów– idealne miejsce na odpoczynek lub inwestycję. Ta nieruchomość w Nowej Wsi łączy w sobie bliskość Olsztyna z ciszą i naturą, ofe...

  • Działka Nowa Wieś ul.

    Nowa Wieś

    • 129 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o spokojnym domu na wsi, gdzie codzienność płynie w rytmie natury, a jednocześnie chcesz mieć szybki i wygodny dostęp do miasta? Ta wyjątkowa działka o pow. 5500 m² to idea...