• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Trzebuska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Działdowo

(11)
  • Mieszkanie Działdowo ul. Ludwika Rydygiera

    Działdowo » ul. Rydygiera

    • 360 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 374 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA!! ATUTY:- Osobna kuchnia- Funkcjonalny układ- Spokojna okolica- W pobliżu pełna infrastruktura handlowo- usługowa LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w spokojnej i do...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Działdowo

    • 239 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 687 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dwupokojowe mieszkanie w Działdowie
    1 / 7
    Dwupokojowe mieszkanie w Działdowie

    Działdowo

    • 280 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 53,6 m², znajdującego się w Działdowie na ulicy Norwida. Cena ofertowa wynosi 280 000 PLN . Mi...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Działdowo

    • 240 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Działdowo

    • 272 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 045 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Działdowo

    • 456 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Działdowo

    • 255 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż 50,50 m², piętro 4, oferta nr BYTU209 nowość
    Mieszkanie na sprzedaż 50,50 m², piętro 4, oferta nr BYTU209 nowo...

    Działdowo

    • 225 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis oferty Dwupokojowe mieszkanie w Działowie przy ulicy Sukertowej-Biedrawiny EmiliiGłówne atuty nieruchomości: • bliskość szkoły/przedszkola• bliskość obiektów rekreacyjnych • z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie do wynajęcia Działdowo

    Działdowo

    • 1 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe (salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój+duży balkon, piwnica) 50,5m2, ul. Biedrawiny 2, świetna lokalizacja. W kuchni znajduje się...

  • Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem.

    Działdowo

    • 560 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Wł. Raginisa w Działdowie. Powierzchnia 60,14 m2, parter, nowe budownictwo (2018 rok), winda, siłownia w części wspólnej budynku. Miesz...

  • 1 / 4
    Kawalerka Myślęta na sprzedaż

    Działdowo

    • 75 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Do lokalu przynależy garaż oraz działka 5ha

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nieruchomości

    Księży Dwór

    • 145 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 41,5 m2 w Księżym Dworze. Mieszkanie własnościowe, w bloku - na parterze. W skład mieszkania wchodzi: kuchnia, 2 pokoje, przedpokój i łazienka. Ogrzewanie gazow...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kamionki

    • 195 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kamil Słowikowski Własny kąt
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nidzica

    • 299 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lidzbark

    • 229 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Niedanowo

    • 235 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 1 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nidzica

    • 274 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nidzica

    • 375 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nidzica

    • 315 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nidzica

    • 309 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem | Mława
    1 / 4
    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem | Mława

    Mława

    • 390 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE!!! UWAGA-KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA - WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL!!! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem posto...

  • Sprzedam mieszkanie dwa pokoje 37 m2 Nidzica ul. Kościuszki
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie dwa pokoje 37 m2 Nidzica ul. Kościuszki

    Nidzica

    • 220 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwa pokoje 37 m2 oddzielna kuchnia łazienka. Do mieszkanie przynależy piwnica. Mieszkanie umeblowane, położone w ścisłym miejscu miasta. Wszystko w zasięgu ręki...

  • Mieszkanie Nidzica, 2 pok.35m2. lata90 po remoncie z tarasem
    Mieszkanie Nidzica, 2 pok.35m2. lata90 po remoncie z tarasem

    Nidzica

    • 500 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie Nidzica, 2 pok. 35 m2. Lata 90te świeżo po remoncie z tarasem, garażem i piwnicą. Remont kapitalny był przeprowadzony w 2023 roku. Dostępny też st...

  • Mieszkanie Dąbrówno, Dworcowa
    1 / 13
    Mieszkanie Dąbrówno, Dworcowa

    Dąbrówno

    • 195 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 4 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!! OKAZJA DO ZAKUPU W NOWEJ CENIE !!! Mieszkanie w sercu malowniczego Dąbrówna - 2 pokoje, kominek, garaż i własne działki Na sprzedaż przytulne i odświeżone mieszkani...

  • KAWALERKA, super lokalizacja i mieszkanie
    1 / 6
    KAWALERKA, super lokalizacja i mieszkanie

    Mława

    • 1 550 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia kawalerkę w bardzo dobrym standardzie zlokalizowaną na największym i najlepszym do zamieszkania osiedlu w Mławie-O.K.M. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. B...

  • mieszkanie nad jeziorem
    1 / 14
    mieszkanie nad jeziorem

    Rybno

    • 379 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na jeziorem w miejscowości Rybno, w odległości 400 m znajduje się ładna plaża i kąpielisko przy jeziorze Zarybińskim w pobliżu którego jest restaur...

  • dwupokojowe z balkonem na parterze
    1 / 13
    dwupokojowe z balkonem na parterze

    Lidzbark

    • 209 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,9 m² położone na parterze w zadbanym, trzypiętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal posiada bardzo wygodny i prakt...

  • Ładna kawalerka na OKM w Mławie
    1 / 4
    Ładna kawalerka na OKM w Mławie

    Mława

    • 199 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Uwaga - TANIEJ za zakup w maju -15%., za zakup w czerwcu - 10%. Ładna kawalerka - idealna dla młodych. OKM. Zdjęcia uzupełniam. Umeblowanie i sprzęt AGD mogłyby pozostać, jeśli k...

  • 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Nidzicy!
    1 / 9
    2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Nidzicy!

    Nidzica

    • 1 400 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Nidzicy! Na wynajem mieszkanie o pow. 47 m2. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w niskim bloku przy ul.Konopnickiej 13 w Nidzicy. W skład p...

  • mieszkanie na sprzedaz
    1 / 7
    mieszkanie na sprzedaz

    Lidzbark

    • 225 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania.Rzeczywista powierzchnia podlogi (bez skosow) to 67,50 m².2 pokoje, do mieszkania przynalezy piwnica. Okna drewniane,ogrzewanie gazow...

    1 / 15

    Nidzica

    • 470 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro