• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bralin
  • Wołów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Iłowo-Osada

(2)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Iłowo-Osada

    • 800 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Iłowo-Osada

    • 305 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 3 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzeda.

    Dźwierznia

    • 300 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke 0.73 ha .Dzialka w calosci budowlana mozna podzielic na mniejsze dzialki.Uzbrojona czesciowo ogrodzona .Sasiaduje z lasem przy drodze asfaltowej.400m od tablicy z...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Narzym

    • 13 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Narzymiu,10 km od Działdowa w warmińsko-mazurskim. Nr działki 280/26. Rozpoczęta budowa domu pod projekt Dobra wróżba II z Muratora. Oferta dostępna...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę 7 ha w okolicach wsi Rywociny (Gmina Działdowo)

    Rywociny

    • 350 000 zł cena
    • 69 711 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka nr 220 obrębu Zakrzewo, usytułowana w pobliżu wsi Rywociny, położona pomiędzy ścianami lasu państwowego i prywatnego. Do Działdowa jest 7 km drogą asfaltową....

  • Sprzedam działkę 7 ha w okolicach wsi Rywociny
    1 / 3
    Sprzedam działkę 7 ha w okolicach wsi Rywociny

    Rywociny

    • 350 000 zł cena
    • 69 711 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka nr 220 obrębu Zakrzewo, usytułowana w pobliżu wsi Rywociny,położona pomiędzy ścianami lasu państwowego i prywatnego. Do Działdowa jest 7 km drogą asfaltową. D...

  • Sprzedam działkę inwestycyjną z warunkami zabudowy
    1 / 9
    Sprzedam działkę inwestycyjną z warunkami zabudowy

    Mława

    • 1 350 000 zł cena
    • 5 367 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna nr80/0011 przy ul Tekli Badarzewskiej o pow 5367mkw z warunkami zabudowy blisko powstającej obwodnicy zachodniej Mlawy .Teren plaski w kształcie prostokąta ksi...

  • Dom jednorodzinny na sprzedaż – ul. Niecała, Mława
    1 / 8
    Dom jednorodzinny na sprzedaż – ul. Niecała, Mława

    Mława

    • 649 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 3 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE!!! UWAGA-KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA - WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL!!! Dom jednorodzinny na sprzedaż – ul. Niecała, Mława – spokoj...

  • Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem | Mława
    1 / 4
    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem | Mława

    Mława

    • 390 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE!!! UWAGA-KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA - WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL!!! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem posto...

  • KAWALERKA, super lokalizacja i mieszkanie
    1 / 6
    KAWALERKA, super lokalizacja i mieszkanie

    Mława

    • 1 550 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia kawalerkę w bardzo dobrym standardzie zlokalizowaną na największym i najlepszym do zamieszkania osiedlu w Mławie-O.K.M. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. B...

  • Dom do sprzedania w dobrym sąsiedztwie.
    1 / 16
    Dom do sprzedania w dobrym sąsiedztwie.

    Mława

    • 750 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stylu Zakopianka na osiedlu Dobra. Na parterze: przestronny salon z balkonem, pokój, kuchnia, toaleta. Na piętrze: sypialnia z balkonem z widokiem na las, pokój z zabudowaną...

  • Działka w centrum Mławy z projektem 12 mieszkań!
    Działka w centrum Mławy z projektem 12 mieszkań!

    Mława

    • 350 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka blisko centrum z projektem i wydanym pozwoleniem oraz rozpoczętą budową budynku wielorodzinnego 4-kondygnacyjnego z przeznaczeniem budowy 12 mieszkań na wynajem...

  • Ładna kawalerka na OKM w Mławie
    1 / 4
    Ładna kawalerka na OKM w Mławie

    Mława

    • 199 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Uwaga - TANIEJ za zakup w maju -15%., za zakup w czerwcu - 10%. Ładna kawalerka - idealna dla młodych. OKM. Zdjęcia uzupełniam. Umeblowanie i sprzęt AGD mogłyby pozostać, jeśli k...

  • Połowa bliźniaka z garażem - stan surowy otwarty
    Połowa bliźniaka z garażem - stan surowy otwarty

    Mława

    • 380 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 2 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa bliźniaka z garażem -  stan surowy otwarty Mława, os. Marysieńka Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym otwartym, położona w Mławie na cenionym...

  • WZ i Uzbrojenie | Działka 3000 m² nad rzeczką Szkotówką |
    1 / 9
    WZ i Uzbrojenie | Działka 3000 m² nad rzeczką Szkotówką |

    Wierzbowo

    • 87 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 2996 m² (nr ewidencyjny 28/38) w miejscowości Wierzbowo, gmina Kozłowo (woj. warmińsko-mazurskie). Działka łączy w sobie...