• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Niedanowo
  • Pisz +20 km
  • Kozin
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Dziurdziewo

(1)
  • Dom Dziurdziewo

    Dziurdziewo

    • 399 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Chata w Kwadracie z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu wielkości ok 150 m 2 z działką o powierzchni ponad 2800 m2 , położonego we wsi Dziurdziewo. Nieruc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Budynek do wykończenia w doskonałej okolicy
    1 / 7
    Budynek do wykończenia w doskonałej okolicy

    Leszcz

    • 395 000 zł cena
    • 572 m2 powierzchnia
    • 691 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Leszcz – wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim, w gminie Dąbrówno nad jeziorem Dąbrowa W...

  • Dom Rybno

    Rybno

    • 3 980 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 7 371 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje Państwu doskonale prosperujący, dochodowy ośrodek wypoczynkowy w Rybnie pow. działdowski. Nieruchomość składa się z 4 domów znajdujących się n...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Frygnowo

    • 419 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 3 435 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Stębark

    • 397 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home Link S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Działdowo

    • 2 300 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Działdowo

    • 2 700 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Działdowo

    • 1 290 000 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 3 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Nidzica

    • 820 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 4 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Klęczkowo

    • 490 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Nowa Wieś

    • 669 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 5 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nidzica

    • 575 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 4 714 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Działdowo

    • 1 090 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 3 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nidzica

    • 450 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 460 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Litwinki

    • 690 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom
    1 / 8
    Sprzedam dom

    Szkudaj

    • 260 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nieruchomość o powierzchni 0.1946ha zabudowana budynkiem mieszkalnym szeregowym. Pozostałe części budynku znajdują się na sąsiednich działkach. Działka własnościowa. Dom składa się...

  • Dom Okrągłe

    Okrągłe

    • 899 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli szukasz domu, który znajduje się na działce z której będziesz mógł codziennie patrzeć między innymi na jelenie, kozy, lamy oraz chcesz mieć zapewniony dostęp do jeziora to t...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kozłowo

    • 510 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Zabytkowa kamienica w Działdowie.
    1 / 9
    Zabytkowa kamienica w Działdowie.

    Działdowo

    • 300 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Dom znajduje się w zabytkowej przedwojennej dzielnicy Działdowa.Ceglana kamienica jest z 1870 roku, co nadaje jej wyjątkowy charakter i niepowtarzalny klimat. Kamienica położona...

  • Zabytkowy zespół dworsko-parkowy na Mazurach
    1 / 14
    Zabytkowy zespół dworsko-parkowy na Mazurach

    Rybno

    • 599 000 zł cena
    • 395 m2 powierzchnia
    • 1 517 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko teraz w okazyjnej cenie! Na sprzedaż zespół dworsko-parkowy z budynkiem dworu o powierzchni 395 m2 oraz przeszło trzema ha działki (35 454 m2), położonej w Równinie Górnej (...

  • Dom: 3 sypialnie, 2 łazienek
    1 / 16
    Dom: 3 sypialnie, 2 łazienek

    Marcinkowo

    • 399 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 2 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Duży dom, ok 176,8m2 plus 2 działki po 780m2 w miejscowości Marcinkowo, gmina Purda położony na Warmii, kilka kilometrów od granicy Mazur. W okolicy lasy, rzeki, rezerwat przyrody...

  • Dom w Dąbrównie dla rodzinny wielopokoleniowej
    1 / 16
    Dom w Dąbrównie dla rodzinny wielopokoleniowej

    Dąbrówno

    • 549 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 387 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz domu do własnej aranżacji i możliwością wydzielenia 2 mieszkań w jednym budynku, to zapraszam Cię do zapoznania się z tą ofertą! OTOCZENIE: Dąbrówno w województwie...

  • Kamienica w centrum miasta Działdowo
    1 / 9
    Kamienica w centrum miasta Działdowo

    Działdowo

    • 489 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Na sprzedaż kamienica w centrum Działdowa przy ul. Strumykowej. Nieruchomość składa się z dwóch pięter i poddasza. Poddasze po kapitalnym remoncie gdzie znajduje się łazienka z pry...

  • Dom nad jeziorem Dąbrowa Wielka-Kalbornia
    1 / 8
    Dom nad jeziorem Dąbrowa Wielka-Kalbornia

    Kalbornia

    • 480 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż urokliwy dom o całkowitej powierzchni 150 m², posadowiony na działce o pow.0,0585 ha położony w przepięknej miejscowości Dąbrówno, Kalbornia, – wieś w Polsce położon...

  • Do wynajęcia dom dla pracowników Działdowo centrum
    1 / 16
    Do wynajęcia dom dla pracowników Działdowo centrum

    Działdowo

    • 10 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia w pełni wyposażony dom dla pracowników / gości w Działdowie - centrum. Gotowe miejsca dla 16 osób! Wysokie pomieszczenia, zadbana przestrzeń. Sypialnie duże, przestron...

  • Dom 70 m² blisko Olsztyna Nowa wieś
    1 / 15
    Dom 70 m² blisko Olsztyna Nowa wieś

    Nowa Wieś

    • 249 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mieszkanie w Domu wielorodzinnym w otoczeniu lasów– idealne miejsce na odpoczynek lub inwestycję. Ta nieruchomość w Nowej Wsi łączy w sobie bliskość Olsztyna z ciszą i naturą, ofe...

  • Bliźniak z rynku pierwotnego w Działdowie.

    Nowe

    Bliźniak z rynku pierwotnego w Działdowie.

    Działdowo

    • 550 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 3 901 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesna nieruchomość znajdująca się w Działdowie, przy ulicy Chlebowskiego. Prezentowana nieruchomość to wyjątkowo słoneczny dom o całkowitej  powierzchni 141  metró...