• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dobrodzień
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Frygnowo

(1)
  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Frygnowo

    • 419 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 3 435 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Budynek do wykończenia w doskonałej okolicy
    1 / 7
    Budynek do wykończenia w doskonałej okolicy

    Leszcz

    • 395 000 zł cena
    • 572 m2 powierzchnia
    • 691 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Leszcz – wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim, w gminie Dąbrówno nad jeziorem Dąbrowa W...

  • Dom Rybno

    Rybno

    • 3 980 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 7 371 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje Państwu doskonale prosperujący, dochodowy ośrodek wypoczynkowy w Rybnie pow. działdowski. Nieruchomość składa się z 4 domów znajdujących się n...

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Stębark

    • 397 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home Link S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Pietrzwałd

    Pietrzwałd

    • 980 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż siedlisko na Wzgórzach Dylewskich, ok 1 km od Góry Dylewskiej (312 m n. p. m.). Nieruchomość zlokalizowana jest pomiędzy wsiami Piet...

  • Dom Dziurdziewo

    Dziurdziewo

    • 399 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Chata w Kwadracie z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu wielkości ok 150 m 2 z działką o powierzchni ponad 2800 m2 , położonego we wsi Dziurdziewo. Nieruc...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Nowa Wieś

    • 669 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 5 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Łążyn

    • 429 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Dębień

    • 389 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 2 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Olsztynek

    Olsztynek

    • 695 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bliźniak w centrum miasta ale w cichej okolicy. W odległości 50 m jest targowisko miejskie i duży sklep spożywczy, poczta, ośrodek zdrowia, dworzec autobusowy. Dom ma trzy kondygna...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 460 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Dębień

    • 729 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 4 585 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Okrągłe

    Okrągłe

    • 899 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli szukasz domu, który znajduje się na działce z której będziesz mógł codziennie patrzeć między innymi na jelenie, kozy, lamy oraz chcesz mieć zapewniony dostęp do jeziora to t...

  • Dom Rychnowo

    Rychnowo

    • 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz się cieszyć urokliwym miejscem, pełną prywatnością i brakiem sąsiadów? Jeśli tak to ta oferta powinna Cię zainteresować. BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż urokli...

  • Dom Marwałd gm. Dąbrówno
    1 / 13
    Dom Marwałd gm. Dąbrówno

    Marwałd

    • 895 000 zł cena
    • 325 m2 powierzchnia
    • 2 754 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowe 15 ha pod Twoją inwestycję - 600m od Marwałdu, widoki jak ze Wzgórz Dylewskich! Szukasz miejsca, które oferuje absolutną prywatność, a jednocześnie daje nieogra...

  • Zabytkowy zespół dworsko-parkowy na Mazurach
    1 / 14
    Zabytkowy zespół dworsko-parkowy na Mazurach

    Rybno

    • 599 000 zł cena
    • 395 m2 powierzchnia
    • 1 517 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko teraz w okazyjnej cenie! Na sprzedaż zespół dworsko-parkowy z budynkiem dworu o powierzchni 395 m2 oraz przeszło trzema ha działki (35 454 m2), położonej w Równinie Górnej (...

  • Na sprzedaż część bliźniaka z działką 656 m²
    1 / 9
    Na sprzedaż część bliźniaka z działką 656 m²

    Zwiniarz

    • 199 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 062 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Zwiniarz, w województwie Województwo warmińsko-mazurskie, w powiecie nowomiejskim,...

  • Dom: 3 sypialnie, 2 łazienek
    1 / 16
    Dom: 3 sypialnie, 2 łazienek

    Marcinkowo

    • 399 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 2 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Duży dom, ok 176,8m2 plus 2 działki po 780m2 w miejscowości Marcinkowo, gmina Purda położony na Warmii, kilka kilometrów od granicy Mazur. W okolicy lasy, rzeki, rezerwat przyrody...

  • Dom w Dąbrównie dla rodzinny wielopokoleniowej
    1 / 16
    Dom w Dąbrównie dla rodzinny wielopokoleniowej

    Dąbrówno

    • 549 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 387 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz domu do własnej aranżacji i możliwością wydzielenia 2 mieszkań w jednym budynku, to zapraszam Cię do zapoznania się z tą ofertą! OTOCZENIE: Dąbrówno w województwie...

  • Dom 170 m2 z budynkiem handlowo-usługowym
    1 / 16
    Dom 170 m2 z budynkiem handlowo-usługowym

    Olsztynek

    • 569 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalny jednorodzinny, podpiwniczony o pow. 170 m2 z przylegającym budynkiem handlowo-usługowym, ogrodem oraz budynkiem gospodarczym. Powierzchnia działki 424 m2. Idealn...

  • Dom nad jeziorem Dąbrowa Wielka-Kalbornia
    1 / 8
    Dom nad jeziorem Dąbrowa Wielka-Kalbornia

    Kalbornia

    • 480 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż urokliwy dom o całkowitej powierzchni 150 m², posadowiony na działce o pow.0,0585 ha położony w przepięknej miejscowości Dąbrówno, Kalbornia, – wieś w Polsce położon...

  • Dom 70 m² blisko Olsztyna Nowa wieś
    1 / 15
    Dom 70 m² blisko Olsztyna Nowa wieś

    Nowa Wieś

    • 249 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mieszkanie w Domu wielorodzinnym w otoczeniu lasów– idealne miejsce na odpoczynek lub inwestycję. Ta nieruchomość w Nowej Wsi łączy w sobie bliskość Olsztyna z ciszą i naturą, ofe...

  • Atrakcyjny, 6 pokoi, 10 minut od jeziora
    1 / 16
    Atrakcyjny, 6 pokoi, 10 minut od jeziora

    Olsztynek

    • 1 149 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny dom jednorodzinny położony na działce o powierzchni 1175 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń pozwoli na łatwe zaaranżowanie wnętrz według własnych potrzeb i gustu. LO...

  • Dom Pietrzwałd gm. Ostróda
    1 / 15
    Dom Pietrzwałd gm. Ostróda

    Pietrzwałd

    • 299 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na dużej działce 5200 m2, w otoczeniu ciszy i natury, 450 m od Lasu Dylewskiego. Do kupienia malowniczo położona nieruchomość o powierzchni ponad 5200 m2, w gminie Ostróda...

  • Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy
    Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy

    Ostrowin

    • 749 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 5 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy. Na parterze przestronny salon połączony z otwartą kuchnią i dużym hallem tworzy komfortową strefę dzienną. Z salonu wyjście na d...