• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Rybno

(1)
  • Lokal Rybno

    Rybno

    • 3 980 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 7 371 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje Państwu doskonale prosperujący, dochodowy ośrodek wypoczynkowy w Rybnie pow. działdowski. Nieruchomość składa się z 4 domów znajdujących się n...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę lokal handlowo-usługowy w Lidzbarku

    Lidzbark

    • 2 040 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal usługowy o powierzchni 102 m2 z przeznaczeniem na działalność kosmetyczną bądź fryzjerską, położony w Lidzbarku (Welskim) przy ul. Zieluńskiej, niedaleko centrum mias...

  • ZAKŁAD PRODUKCYJNY Z DUŻĄ DZIAŁKĄ TOP LOKALIZACJA

    Nowe Miasto Lubawskie » ul. Jagiellońska

    • 9 800 000 zł cena
    • 26 660 m2 powierzchnia
    • 368 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ODKRYJ POTENCJAŁ INWESTYCYJNY WARMIŃSKO-MAZURSKIEJ SPECJALNEJ STREFY EKONOMICZNEJ! DZIAŁKA USYTUOWANA NA TERENIE PRZEZNACZONYM POD ZABUDOWĘ PRZEMYSŁOWO USŁUGOWĄ POŁOŻENIE PRZY DROD...

  • Lokal Iława ul. Jarosława Dąbrowskiego

    Iława » ul. Dąbrowskiego

    • 1 450 000 zł cena
    • 359 m2 powierzchnia
    • 4 039 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy lokal mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 359 m² nad jeziorem Jeziorak w centrum Iławy. Świetna lokalizacja! To unikalna oferta dla osób poszukujących nieruchomości...

  • Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy Nidzicy!
    1 / 16
    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy Nidzicy!

    Nidzica

    • 1 950 000 zł cena
    • 788 m2 powierzchnia
    • 2 475 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal pod inwestycję! Ofertą sprzedaży jest budynek handlowo-usługowy zlokalizowany w Nidzicy, pow. nidzicki, woj. warmińsko-mazurskie. Nieruchomość posadowiona na gruncie o pow....

  • Lokal użytkowy Iława Iława, Jana III Sobieskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Iława Iława, Jana III Sobieskiego

    Iława

    • 652 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 315 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz lokalu, który od pierwszego dnia daje Ci realną przewagę - sprawdź to ogłoszenie. Lokal o powierzchni 70,68 m² znajduje się na parterze Galerii Nenufar, w ścisłym c...

  • Lokal do wynajęcia 122 m2
    1 / 15
    Lokal do wynajęcia 122 m2

    Nowa Wieś

    • 4 880 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronny Lokal 122 m² – Nowa Wieś k. Iławy | Idealny pod Biura lub Usługi Szukasz miejsca, które dostosuje się do Twojego biznesu, a nie odwrotnie? Oferujemy na wynajem funkcjo...

  • Dochodowy lokal użytkowy 587 m² – budynek
    1 / 16
    Dochodowy lokal użytkowy 587 m² – budynek

    Olsztynek

    • 1 999 990 zł cena
    • 586 m2 powierzchnia
    • 3 413 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Możesz już dziś zacząć swój biznes na pograniczu Warmii i Mazur! Wiesz, że w samym Olsztynku i w najbliższych okolicach nie ma hotelu? Możesz mieć pierwszy i jedyny! Prywatna przyc...

  • Budynek handlowo usługowy Olsztynek z potencjałem
    1 / 16
    Budynek handlowo usługowy Olsztynek z potencjałem

    Olsztynek

    • 600 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 390 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Możesz już dziś zacząć swój biznes na pograniczu Warmii i Mazur! Budynek usługowo - handlowy, z olbrzymim potencjałem. Powierzchnia całkowita budynku 177,93 m2. Obecnie ta nieruc...

  • sprsedam -wydzierzawię czynny sklep spozywczo-przemysłowy
    sprsedam -wydzierzawię czynny sklep spozywczo-przemysłowy

    Działdowo

    • 250 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 907 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    sklep z wyposazeniem+działka--piwnisa 40m2