• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kotórz Mały
  • Nowa Wieś
  • Opole +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Pietrzwałd

(2)
  • Dom Pietrzwałd gm. Ostróda
    1 / 15
    Dom Pietrzwałd gm. Ostróda

    Pietrzwałd

    • 299 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na dużej działce 5200 m2, w otoczeniu ciszy i natury, 450 m od Lasu Dylewskiego. Do kupienia malowniczo położona nieruchomość o powierzchni ponad 5200 m2, w gminie Ostróda...

  • Dom Pietrzwałd

    Pietrzwałd

    • 980 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż siedlisko na Wzgórzach Dylewskich, ok 1 km od Góry Dylewskiej (312 m n. p. m.). Nieruchomość zlokalizowana jest pomiędzy wsiami Piet...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Frednowy

    Frednowy

    • 327 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni ok 110m2 w miejscowości Frednowy 12km od Iławy 20km od Ostródy. Wieś położna przy drodze krajowej nr 16. W centrum wsi znajduje s...

  • 1 / 2
    Pokoje na wynajem 50 zł/doba

    Lubawa

    • 50 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Witam. Posiadam pokoje do wynajęcia 50 zł/ doba cena obejmuje wynajem krótko terminowy w razie dluzszego pobytu cena do uzgodnienia. W ramach wynajmu oferuje : - darmowe wi-fi -...

  • Dom Lubawa ul. Gdańska

    Lubawa » ul. Gdańska

    • 2 500 000 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 2 841 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    NA SPRZEDAŻ KLIMATYCZNA KAMIENICA Z 1904 ROKU po remoncie usytuowana w Centrum Lubawy, woj. Warmińsko- Mazurskim!MIEJSCE IDEALNE POD KĄTEM BIZNESOWYM!POSIADANIE CAŁEJ KAMIENICY OTW...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Frygnowo

    • 419 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 3 435 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Stębark

    • 397 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home Link S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Dom nad jeziorem Kałdun w gminie Iława na Mazurach Zach.
    1 / 15
    Dom nad jeziorem Kałdun w gminie Iława na Mazurach Zach.

    Kałduny

    • 1 190 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GUTKOWSKI - NIERUCHOMOŚCI W.Gutkowski, I.Gutkowska Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • VI-216 Dom w Ostródzie ul. Graniczna, rok budowy 2011, 6 pokoi, 2 łazienki, garaż
    1 / 20
    VI-216 Dom w Ostródzie ul. Graniczna, rok budowy 2011, 6 pokoi, 2...

    Ostróda » ul. Graniczna

    • 1 200 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Ostróda

    • 688 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława Sobieskiego
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rudzienice

    • 4 440 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 22 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Gierłoż Polska

    • 219 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 2 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Lubawa

    • 1 020 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Łążyn

    • 429 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Ostróda - Zwierzewo, świetny dom dla rodziny, tylko 650 000 PLN
    1 / 13
    Ostróda - Zwierzewo, świetny dom dla rodziny, tylko 650 000 PLN

    Zwierzewo

    • 650 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • VII- 744 Dom w Zwierzewie, rok budowy 2019, 6 pokoi, 2 łazienki, garaż
    1 / 20
    VII- 744 Dom w Zwierzewie, rok budowy 2019, 6 pokoi, 2 łazienki,...

    Zwierzewo

    • 997 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Mazury - Ostróda - dom w Samborowie
    1 / 11
    Mazury - Ostróda - dom w Samborowie

    Samborowo » ul. Zabłocie

    • 880 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 4 836 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Ostróda

    • 799 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 5 749 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława Sobieskiego
    Biuro nieruchomości

  • Dom Okrągłe

    Okrągłe

    • 899 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli szukasz domu, który znajduje się na działce z której będziesz mógł codziennie patrzeć między innymi na jelenie, kozy, lamy oraz chcesz mieć zapewniony dostęp do jeziora to t...

  • Dom Rychnowo

    Rychnowo

    • 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz się cieszyć urokliwym miejscem, pełną prywatnością i brakiem sąsiadów? Jeśli tak to ta oferta powinna Cię zainteresować. BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż urokli...

  • Stare Jabłonki, domek letniskowy, jezioro, las
    1 / 15
    Stare Jabłonki, domek letniskowy, jezioro, las

    Stare Jabłonki

    • 395 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 559 m2 zabudowana klimatycznym, drewnianym domkiem letniskowym z lat 70., położona w Starych Jabłonkach przy ul. Wczasowej 27. Nieruchomość znajdu...

  • Dom Marwałd gm. Dąbrówno
    1 / 13
    Dom Marwałd gm. Dąbrówno

    Marwałd

    • 895 000 zł cena
    • 325 m2 powierzchnia
    • 2 754 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowe 15 ha pod Twoją inwestycję - 600m od Marwałdu, widoki jak ze Wzgórz Dylewskich! Szukasz miejsca, które oferuje absolutną prywatność, a jednocześnie daje nieogra...

  • Dom Lubawa Lubawa, Gdańska
    1 / 15
    Dom Lubawa Lubawa, Gdańska

    Lubawa

    • 890 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 2 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lubawa, ul. Gdańska 28e - ten dom może być Twój! Dostępny do zakupu przestronny, solidnie wybudowany dom jednorodzinny położony w Lubawie przy ul. Gdańskiej 28e, na działce o po...

  • Dom Zwierzewo gm. Ostróda
    1 / 15
    Dom Zwierzewo gm. Ostróda

    Zwierzewo

    • 932 000 zł cena
    • 659 m2 powierzchnia
    • 1 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość z klimatem i możliwościami! !!!Dwa domy + garaż + warsztat - idealne dla majsterkowicza lub inwestora!!! Kup swoje miejsce, swój dom...

  • Dom, który daje nam wiele możliwości!
    1 / 16
    Dom, który daje nam wiele możliwości!

    Samborowo

    • 1 490 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 240 m² położony w miejscowości Samborowo (gmina Ostróda, region Mazury), w otoczeniu lasów i jezior, 500 m od rzeki Drwęca oraz w pobliżu jeziora Jezi...

  • Syndyk sprzeda budynek wielorodzinny w budowie z działką
    1 / 4
    Syndyk sprzeda budynek wielorodzinny w budowie z działką

    Ostróda

    • 1 419 930 zł cena
    • 978 m2 powierzchnia
    • 1 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ROMUALD ARŁUKOWICZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ROMEX w Ostródzie: Ostróda, ul. Gustawa Gizewiusza, nr 34B, 14-100, NIP: 7411003446, REGON:...

  • Na sprzedaż część bliźniaka z działką 656 m²
    1 / 9
    Na sprzedaż część bliźniaka z działką 656 m²

    Zwiniarz

    • 199 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 062 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Zwiniarz, w województwie Województwo warmińsko-mazurskie, w powiecie nowomiejskim,...

  • Dom: 3 sypialnie, 2 łazienek
    1 / 16
    Dom: 3 sypialnie, 2 łazienek

    Marcinkowo

    • 399 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 2 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Duży dom, ok 176,8m2 plus 2 działki po 780m2 w miejscowości Marcinkowo, gmina Purda położony na Warmii, kilka kilometrów od granicy Mazur. W okolicy lasy, rzeki, rezerwat przyrody...

  • Dom w Dąbrównie dla rodzinny wielopokoleniowej
    1 / 16
    Dom w Dąbrównie dla rodzinny wielopokoleniowej

    Dąbrówno

    • 549 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 387 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz domu do własnej aranżacji i możliwością wydzielenia 2 mieszkań w jednym budynku, to zapraszam Cię do zapoznania się z tą ofertą! OTOCZENIE: Dąbrówno w województwie...

  • Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy
    Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy

    Ostrowin

    • 749 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 5 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy. Na parterze przestronny salon połączony z otwartą kuchnią i dużym hallem tworzy komfortową strefę dzienną. Z salonu wyjście na d...

  • Dom z werandą
    Dom z werandą

    Samborowo

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy dom drewniany o powierzchni użytkowej 60m², zlokalizowany w  miejscowości Samborówko, zaledwie 10km od Ostródy. Cena nieruchomości wynosi 420 000 PLN. Dom z...

  • sprzedam pół domu 200m od plaży albo zamienie na mieszkanie
    sprzedam pół domu 200m od plaży albo zamienie na mieszkanie

    Kajkowo

    • 300 000 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    sprzedam pół domu z działką w kajkowie na jeziornej 200 metrów od plaży. Rozwarze wszelkie propozycje z zamianami również .cena 300 tys .tel.[tel].albo zamiana na mieszkanie