• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Lubawa

(1)
  • Działka rolna Lubawa Borek
    1 / 4
    Działka rolna Lubawa Borek

    Lubawa

    • 133 860 zł cena
    • 13 386 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dwie działki z linią brzegową rzeki Drwęca - czekają na nowych właścicieli :) Oferujemy dwie sąsiadujące działki rolne: działka nr 51 o powierzchni 1,3386 ha --> 133...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka z możliwością zabudowy

    Gryźliny

    • 1 519 848 zł cena
    • 19 998 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działek z własnym dostępem do jeziora oraz przepięknym widokiem. Zespół działek nad jeziorem Gryźliny o powierzchn...

  • Okazja-dzialki budowlane.
    1 / 8
    Okazja-dzialki budowlane.

    Bratian

    • 72 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialki na warunkach zabudowy przy ul Dlugiej w Bratianie.Dzialki sa oddalone od ulicy ok 100m,wielkosc od 1185m2 do 1226m2.Cena 60zl za m2.Mozliwosc konfiguracji wielkosci.Dodatko...

  • sprzedam działkę

    Rybno

    • 80 000 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Mam na sprzedaż działkę budowlaną o numerze 345/8 w miejscowości Rybno, powiat Działdowski. Działka zlokalizowana jest przy ulicy Topolowej. Powierzchnia działki wynosi...

  • Sprzedam działkę budowlną w Marwałdzie ( zabudowaną).

    Marwałd

    • 96 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    W wsi Marwałd na Mazurach Zachodnich sprzedam działkę budowlaną 212/4 o pow. 0,32 zabudowana drewnianą stodołą  o pow. 190 m/kw i poniemiecką oborą o pow. 170 m/kw. Drewniana stod...

  • Działka Elgnowo

    Elgnowo

    • 25 764 zł cena
    • 3 031 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ELGNOWO, gmina Dąbrówno, woj. Warmińsko-mazurskie. SUPER_TANIO_OKAZJA Na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki, gwarantujące przyszłym mieszkańcom spokojny wypoczynek. Teren doskon...

  • Działka Elgnowo

    Elgnowo

    • 26 535 zł cena
    • 3 004 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ELGNOWO, gmina Dąbrówno, woj. Warmińsko-mazurskie. SUPER_TANIO_OKAZJA To ogłoszenie dotyczy działki o powierzchni 3'004 m2. Informacja o innych działkach na telefon. Na spr...

  • Działka Samborowo

    Samborowo

    • 82 900 zł cena
    • 2 527 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Samborowo, gmina Ostróda. Atrakcyjnie położona działka z wjazdem z drogi asfaltowej- krajowej 16. Działka o powierzchni 2527m2, została wyrównana i jest gotowa do zagospodarowania...

  • Działka Iława ul. Ziemowita

    Iława » ul. Ziemowita

    • 10 286 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 740 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną , usługowo-przemysłową w Iławie w woj. Warmińsko-Mazurskim , która znajduje się przy obwodnicy miasta w sąsiedztwie bloków mi...

  • Działka Gronowo rynek pierwotny ul.

    Gronowo

    • 1 084 000 zł cena
    • 3 670 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym miejscu blisko natury, gdzie możesz zbudować całoroczny dom, letniskową oazę lub dochodową inwestycję turystyczną ?  Ta działka budowlana o powierzchni 3670m2 to...

  • SPRZEDAŻ ! Działka -LAS !!! Rumian gmina Rybno
    1 / 2
    SPRZEDAŻ ! Działka -LAS !!! Rumian gmina Rybno

    Rumian

    • 40 000 zł cena
    • 3 463 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż działkę leśną położoną w miejscowości Lesiak część wsi Rumian , położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie działdowskim, w gminie Rybno.Działka o...

  • Działka Nowe miasto lubawskie

    Nowe Miasto Lubawskie

    • 218 700 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WSPANIAŁA LOKALIZACJA!!!MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU POJEDYNCZYCH DZIAŁEK LUB ŁĄCZENIA ICH DUŻE MOŻLIWOŚCI ZAGOSPODAROWANIA!!!Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchn...

  • Działki budowlane
    1 / 6
    Działki budowlane

    Chrośle

    • 40 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane za zasadach WZ.Położone przy ścieżce rowerowej na granicy z Bratianem.Linia energetyczna przechodzi przez działki.Wodociąg od 50 do 100m.Powierzchnia od 1076m2 do...

  • Działka budowlana Reszki gm. Ostróda
    1 / 7
    Działka budowlana Reszki gm. Ostróda

    Reszki

    • 61 620 zł cena
    • 1 580 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu w pełni uzbrojonych działek budowlanych w kameralnej miejscowości Reszki położonej w odległości 12 km od Ostródy . Oferta idealna dla osób ceniących sobie...

  • Działka Marwałd gm. Dąbrówno
    1 / 13
    Działka Marwałd gm. Dąbrówno

    Marwałd

    • 895 000 zł cena
    • 150 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe 15 ha pod Twoją inwestycję - 600m od Marwałdu, widoki jak ze Wzgórz Dylewskich! Szukasz miejsca, które oferuje absolutną prywatność, a jednocześnie daje nieogra...

  • Sprzedaż Uzbrojonych Działek w Otulinie Parku Krajobrazowego
    1 / 6
    Sprzedaż Uzbrojonych Działek w Otulinie Parku Krajobrazowego

    Wola Kamieńska

    • 280 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż Dwóch Działek Budowlanych w Otulinie Parku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego W pełni uzbrojone działki budowlane w Kwirach koło Iławy. Administracyjnie Wola Kamieńska...

  • Uzbrojona Działka Budowlana w otulinie Parku Krajobrazowego
    1 / 5
    Uzbrojona Działka Budowlana w otulinie Parku Krajobrazowego

    Iława

    • 280 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W pełni uzbrojona działka budowlana w Kwirach koło Iławy o powierzchni 3200m2. Administracja Wola Kamieńska 94/11. Szybko rozwijająca się dzielnica willi i domków jednorodzinnych....

  • Działki budowlane - Marcinkowo, gm. Mrągowo.
    1 / 13
    Działki budowlane - Marcinkowo, gm. Mrągowo.

    Marcinkowo

    • 122 900 zł cena
    • 1 245 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marcinkowo to dynamicznie rozwijająca się miejscowość w gminie Mrągowo, położona w sercu Mazur, zaledwie kilka minut od Mrągowo. To doskonała propozycja dla osób, które chcą korzys...

  • działka na mazurach
    działka na mazurach

    Kamień Duży

    • 300 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka siedlisko. na działce :woda (centrum), prąd-6 m od działki, gaz 25 m.. Do jeziora Łabędz 70 m, Jeziorak- 2 km. Miasta Iławy 600 m. sklep DINO 100 m. Prze...

  • Grunty rolne 11 ha !!!
    1 / 2
    Grunty rolne 11 ha !!!

    Lipowo

    • 600 000 zł cena
    • 108 508 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż – grunty rolne 10,8508 ha – Lipowo k. Kruklanek Na sprzedaż nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 10,8508 ha, położona w obrębie Lipowo, w gminie Kruklanki, około 20...

  • Działka budowlana Stare Miasto gm. Dąbrówno,
    1 / 5
    Działka budowlana Stare Miasto gm. Dąbrówno,

    Stare Miasto

    • 325 000 zł cena
    • 3 360 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • GIERŁOŻ gmina Ostróda-działka przy lesie-OKAZJA
    GIERŁOŻ gmina Ostróda-działka przy lesie-OKAZJA

    Gierłoż Polska

    • 59 000 zł cena
    • 1 718 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w kompleksie innych działek które już otrzymały Warunki Zabudowy. Rozpoczął się proces zabudowy terenów obok. doprowadzania mediów oraz niwelacji drogi wewnętrznej. Jeden A...

  • Działka pod zabudowę z linią brzegową jeziora
    1 / 5
    Działka pod zabudowę z linią brzegową jeziora

    Kałduny

    • 259 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie poranki nad wodą, gdzie ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków i delikatne fale muskające brzeg Twojej własnej działki… Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w uro...

  • Działka z widokiem na jezioro.
    1 / 5
    Działka z widokiem na jezioro.

    Kałduny

    • 220 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Twoje miejsce na ziemi z widokiem na jezioro! Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej wsi Julin, w gminie Iława, na terenie urokliwego Pojezierza Iławskiego. To ideal...

  • Działka Wola Kamieńska

    Wola Kamieńska

    • 198 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż 2 atrakcyjne działki budowlane o powierzchni każda po 2800m2 nr 239/1 i 239/2 położone we wsi Windyki w powiecie iławskim (woj. warmińsko-...

  • Działka siedliskowa Frednowy gm. Iława
    Działka siedliskowa Frednowy gm. Iława

    Frednowy

    • 98 900 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż 2 atrakcyjne działki rolne z możliwością zabudowy zagrodowej - Frednowy, gmina Iława Oferujemy dwie sąsiadujące działki o powierzchni 3000 m² każda , położone w ur...

  • Działka budowlana Samborowo gm. Ostróda
    Działka budowlana Samborowo gm. Ostróda

    Samborowo

    • 84 160 zł cena
    • 1 052 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działek budowlanych w Samborowie Lokalizacja i przeznaczenie : Na sprzedaż 12 atrakcyjnych działek położonych w Samborowie przy ulicy Krótkiej. Wszystkie ob...

  • Działki z warunkami zabudowy - Odmy, gm. Dąbrówno
    1 / 13
    Działki z warunkami zabudowy - Odmy, gm. Dąbrówno

    Odmy

    • 378 224 zł cena
    • 13 508 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomości gruntowe niezabudowane składające się z czterech działek o numerach 11/7, 11/8, 11/9 oraz 11/10, o łącznej powierzchni 13 508 m², położone w mie...

  • Działka z warunkami zabudowy - Odmy, gm. Dąbrówno
    1 / 10
    Działka z warunkami zabudowy - Odmy, gm. Dąbrówno

    Odmy

    • 87 416 zł cena
    • 3 122 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną działkę o nr 11/7 o powierzchni 3122 m², położoną w miejscowości Odmy, gmina Dąbrówno. LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje...

  • Sprzedam działkę budowlaną 3700 m2 okolice Iławy/Karaś
    Sprzedam działkę budowlaną 3700 m2 okolice Iławy/Karaś

    Iława

    • 250 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w miejscowości Karaś/k. Iławy, bardzo dobra lokalizacja, spokojna i ładna okolica. Skrzynka z prądem przy działce. Blisko przyłącze do wody i kanalizacji. Kla...