• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Idzbark
  • Kargowa
  • Seroki-Parcela
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wynki

(3)
  • Dom Wynki gm. Łukta

    Nowe

    Dom Wynki gm. Łukta

    Wynki

    • 699 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 196 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gotowy domek nad jeziorem - sauna, działka 1503 m² | Wynki, gm. Łukta Na działce znajdują się obecnie trzy domki rekreacyjne. W przypadku zakupu jednego z nich, dwa pozos...

  • Dom Wynki ul.

    Wynki

    • 1 350 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEWolnostojący dom w fantastycznym miejscu, nad jeziorem w miejscowości WynkiATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dom całoroczny, - duża działka- gotowy do zamieszkani...

  • Działka budowlana Wynki gm. Łukta
    1 / 15
    Działka budowlana Wynki gm. Łukta

    Wynki

    • 175 600 zł cena
    • 1 756 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynki | działki 140 m od jeziora | MPZP | media przy działkach Nie każda działka blisko jeziora jest naprawdę dobrą okazją. Tu masz coś więcej niż sam grunt. Na spr...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działki budowlane Zwierzewo

    Zwierzewo

    • 128 500 zł cena
    • 2 373 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki położone w miejscowości Zwierzewo (gmina Ostróda). Województwo Warmińsko mazurskie. Działki budowlane objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o...

  • Działka Stare Jabłonki

    Stare Jabłonki

    • 229 000 zł cena
    • 1 818 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BRESDOM NIERUCHOMOŚCI przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1818 m 2 , położoną w miejscowości Stare Jabłonki (gm. Ostróda). Dla danej działki obowiązuje plan za...

  • Mieszkanie Łukta ul. Warmińska

    Łukta » ul. Warmińska

    • 160 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w Łukcie! Dom znajduję się na ulicy Warmińskiej w samym centrum Łukty, ta świetna lokalizacja oferuję nam niedużą odległość od ws...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Florczaki

    • 390 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gietrzwałd

    • 1 100 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 5 214 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Działka Zwierzewo

    Zwierzewo

    • 175 000 zł cena
    • 1 436 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy do sprzedaży działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 1436 m2 położoną w Zwierzewie, gm. Ostróda, w odległości 450 metrów od jeziora Szeląg Wielki. Zwierzewo...

  • Ostróda - Zwierzewo, świetny dom dla rodziny, tylko 650 000 PLN
    1 / 13
    Ostróda - Zwierzewo, świetny dom dla rodziny, tylko 650 000 PLN

    Zwierzewo

    • 650 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • VII- 744 Dom w Zwierzewie, rok budowy 2019, 6 pokoi, 2 łazienki, garaż
    1 / 20
    VII- 744 Dom w Zwierzewie, rok budowy 2019, 6 pokoi, 2 łazienki,...

    Zwierzewo

    • 997 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Działka Zwierzewo ul.

    Zwierzewo

    • 1 549 000 zł cena
    • 22 088 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w Zwierzewie - Idealna dla Inwestora: Możliwość Budowy 9 Domów Jednorodzinnych lub Pensjonatu + las na własność! 600 m do Jeziora Szeląg Wielki! LOKALIZACJA:Zwier...

  • Działka Zwierzewo ul.

    Zwierzewo

    • 149 000 zł cena
    • 9 196 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Twój własny kawałek lasu - działka idealna dla miłośników natury, ciszy i spokoju, położona w otoczeniu lasów i w pobliżu jeziora Szeląg Wielki, co czyni ją doskonałą propozycją dl...

  • Działka Zwierzewo ul.

    Zwierzewo

    • 1 399 000 zł cena
    • 12 892 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w Zwierzewie - Idealna dla Inwestora: Możliwość Budowy 9 Domów Jednorodzinnych lub Pensjonatu600 m do Jeziora Szeląg Wielki! LOKALIZACJA:Zwierzewo to malownicza m...

  • DZIAŁKA działki budowlana Łukta od 2500 do 4500 MK
    1 / 13
    DZIAŁKA działki budowlana Łukta od 2500 do 4500 MK

    Łukta

    • 170 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki malowniczo położone o powierzchni od 2500 - 6000m2 (do wyboru), cena od 101 PLN dot. 1mk, w kształcie prostokątów o różnych wymiarach, położone na obrzeżach Łukta (ul. Wa...

  • Działka Zwierzewo ul.

    Zwierzewo

    • 150 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA POD TWÓJ DOM Z MPZP! 600 m do Jeziora Szeląg Wielki! LOKALIZACJA:Zwierzewo to malownicza miejscowość położona w województwie warmińsko-mazurskim, zaledwie 6 km od Ostródy....

  • Stare Jabłonki, domek letniskowy, jezioro, las
    1 / 15
    Stare Jabłonki, domek letniskowy, jezioro, las

    Stare Jabłonki

    • 395 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 559 m2 zabudowana klimatycznym, drewnianym domkiem letniskowym z lat 70., położona w Starych Jabłonkach przy ul. Wczasowej 27. Nieruchomość znajdu...

  • Działka budowlana Worliny gm. Łukta
    1 / 15
    Działka budowlana Worliny gm. Łukta

    Worliny

    • 174 000 zł cena
    • 1 539 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki z panoramicznym widokiem w Worlinach - 450 m od plaży nad jeziorem! Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w malowniczej miejscowości Worliny w gminie Łukta, w s...

  • Dom Zwierzewo gm. Ostróda
    1 / 15
    Dom Zwierzewo gm. Ostróda

    Zwierzewo

    • 932 000 zł cena
    • 659 m2 powierzchnia
    • 1 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość z klimatem i możliwościami! !!!Dwa domy + garaż + warsztat - idealne dla majsterkowicza lub inwestora!!! Kup swoje miejsce, swój dom...

  • Działka w okolicy Jeziora Gamerskiego
    1 / 4
    Działka w okolicy Jeziora Gamerskiego

    Gamerki Wielkie

    • 75 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zaciszna działka rolna położona w miejscowości Gamerki Wielkie gm. Jonkowo, idealna dla miłośników sielskiego klimatu i wypoczynku z dala od miasta. Działka z możliwością uzyskani...

  • Działka nad rzeką Pasłęką
    1 / 12
    Działka nad rzeką Pasłęką

    Tomaryny

    • 1 300 000 zł cena
    • 72 178 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta sprzedaży malowniczej działki siedliskowej położonej w Tomarynach gm. Gietrzwałd. Działka z bezpośrednim dostępem do rzeki Pasłęki. Teren ponad 7 hektarów doskonały na agrot...

  • Działka budowlana Florczaki gm. Łukta
    Działka budowlana Florczaki gm. Łukta

    Florczaki

    • 145 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu atrakcyjnych działek położonych w obrębie Florczaki, gmina Łukta, powiat ostródzki. Te parcele to idealna okazja dla osób marzących o własnym domu w o...