• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rabowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Ostróda

(4)
  • kawalerka w centrum
    1 / 3
    kawalerka w centrum

    Ostróda

    • 179 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Ostróda, ul. Pieniężnego – tylko 10 minut pieszo do urokliwej promenady nad jeziorem Drwęckim! Na sprzedaż kompaktowe i przemyślane mieszkanie o powierzchni 28,20 m², idealne zarów...

  • Wynajmę kawalerkę wolnostojącą Ostróda 1500zl
    1 / 7
    Wynajmę kawalerkę wolnostojącą Ostróda 1500zl

    Ostróda

    • 1 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę umeblowaną z niezbędnymi rzeczami do egzystowania łóżkiem stołem lodówką pralką telewizorem na Osiedlu Drwęckim dobra lokalizacja do przystanku autobusowego 200m...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ostróda

    • 185 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" Łukasz Adamski
    Biuro nieruchomości

  • Ako ay umuupa ng isang inayos na studio apartment Ostroda
    Ako ay umuupa ng isang inayos na studio apartment Ostroda

    Ostróda

    • 1 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Ako ay umuupa ng isang inayos na studio apartment na may mga kinakailangang bagay para sa pamumuhay, isang kama, isang mesa, isang refrigerator, isang washing machine, isang TV, sa...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Świątki

    Świątki

    • 170 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie 29 m 2 w miejscowości Łumpia koło Swiątek. Mieszkanie po generalnym remoncie. W mieszkaniu zostało wymienione wszystko. Ogrzewanie piec, przystosowane miejsce na kotłown...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Iława

    • 535 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 17 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Iława

    • 427 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Lubawa

    • 239 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Samborowo

    • 120 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 3 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości