• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Olsztynek

(3)
  • Atrakcyjny, 6 pokoi, 10 minut od jeziora
    1 / 16
    Atrakcyjny, 6 pokoi, 10 minut od jeziora

    Olsztynek

    • 1 149 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny dom jednorodzinny położony na działce o powierzchni 1175 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń pozwoli na łatwe zaaranżowanie wnętrz według własnych potrzeb i gustu. LO...

  • Dom 170 m2 z budynkiem handlowo-usługowym
    1 / 16
    Dom 170 m2 z budynkiem handlowo-usługowym

    Olsztynek

    • 569 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalny jednorodzinny, podpiwniczony o pow. 170 m2 z przylegającym budynkiem handlowo-usługowym, ogrodem oraz budynkiem gospodarczym. Powierzchnia działki 424 m2. Idealn...

  • Dom Olsztynek

    Olsztynek

    • 695 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bliźniak w centrum miasta ale w cichej okolicy. W odległości 50 m jest targowisko miejskie i duży sklep spożywczy, poczta, ośrodek zdrowia, dworzec autobusowy. Dom ma trzy kondygna...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Frygnowo

    • 419 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 3 435 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Stębark

    • 397 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home Link S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Miodówko

    • 215 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home Link S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gietrzwałd

    • 1 100 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 5 214 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Swaderki

    Swaderki

    • 360 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w miejscowości Selwa w województwie warmińsko- mazurskim 15 km od Olsztynka. Wieś jest położona wśród lasów i jezior, w promieniu 6 km znajduje się 25 jezior i 3 rzeki w tym ta...

  • Dom Rychnowo

    Rychnowo

    • 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz się cieszyć urokliwym miejscem, pełną prywatnością i brakiem sąsiadów? Jeśli tak to ta oferta powinna Cię zainteresować. BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż urokli...

  • Dom Świerkocin gm. Olsztynek
    1 / 15
    Dom Świerkocin gm. Olsztynek

    Świerkocin

    • 649 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 426 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WŚRÓD JEZIOR I LASÓW — MAZURY | 5 JEZIOR W OKOLICY | CAŁOROCZNY Są nieruchomości, które się ogląda… i są takie, które się kupuje od razu. Ta należy do tej drug...

  • Piękny dom nad jeziorem + dom letni
    1 / 13
    Piękny dom nad jeziorem + dom letni

    Dorotowo

    • 1 100 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luxury House Management przedstawia Państwu bardzo klimatyczny dom nad jeziorem Wulpińskim wraz z murowanym domem gościnnym, garażem i pięknym ogrodem w formie parku. Lokalizacja:...

  • Stare Jabłonki, domek letniskowy, jezioro, las
    1 / 15
    Stare Jabłonki, domek letniskowy, jezioro, las

    Stare Jabłonki

    • 395 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 559 m2 zabudowana klimatycznym, drewnianym domkiem letniskowym z lat 70., położona w Starych Jabłonkach przy ul. Wczasowej 27. Nieruchomość znajdu...

  • Dom na ul. Bajkowej w Stawigudzie
    1 / 8
    Dom na ul. Bajkowej w Stawigudzie

    Stawiguda

    • 849 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWY DOM DWULOKALOWY W STAWIGUDZIE Inwestycja Osiedle Bajkowe w Stawigudzie – ul. Bajkowa, Stawiguda Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym i komfortowym domu położonym w...

  • Pluski - dom całoroczny typu stodoła, piękny widok
    1 / 16
    Pluski - dom całoroczny typu stodoła, piękny widok

    Pluski

    • 1 400 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 13 726 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ten wyjątkowy dom to idealne miejsce do życia! Wybudowany w technologii murowanej, na płycie fundamentowej z najlepszej jakości materiałów jest miejscem, gdzie ciepłe lato i mroźna...

  • Dom: 3 sypialnie, 2 łazienek
    1 / 16
    Dom: 3 sypialnie, 2 łazienek

    Marcinkowo

    • 399 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 2 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Duży dom, ok 176,8m2 plus 2 działki po 780m2 w miejscowości Marcinkowo, gmina Purda położony na Warmii, kilka kilometrów od granicy Mazur. W okolicy lasy, rzeki, rezerwat przyrody...

  • Nowy dom blisko Olsztyna - Naterki
    1 / 13
    Nowy dom blisko Olsztyna - Naterki

    Naterki

    • 2 680 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 12 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom położony w Naterkach w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w okolicach Olsztyna. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchn...

  • Bartąg, przytulny dom z widokiem na jezioro
    1 / 16
    Bartąg, przytulny dom z widokiem na jezioro

    Bartąg

    • 1 590 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 11 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przytulny dom jednorodzinny posadowiony na urokliwej, zagospodarowanej działce z widokiem na jez. Bartążek, w spokojnym sąsiedztwie. Idealny dla pary bądź niewielkiej rodziny, dedy...

  • Mieszkalny dom w Zielonowie, las i jezioro 5 pokoi
    1 / 16
    Mieszkalny dom w Zielonowie, las i jezioro 5 pokoi

    Zielonowo

    • 768 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Zielonowie – spokojnej wsi nad jeziorem Pluszne Wielkie (400 m do linii brzegowej), otoczonej lasami Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, zaledwie 22 km od Olsztyna. Zadbana działka...

  • Komfortowy dom z fotowoltaika pompa ciepła
    1 / 16
    Komfortowy dom z fotowoltaika pompa ciepła

    Stawiguda

    • 1 620 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Funkcjonalny dom z garażem, zagospodarowaną działką, pompą ciepła z funkcją chłodzenia, fotowoltaiką, na uboczu wsi Ruś gmina Stawiguda. Dodatkowe atuty nieruchomości to drewutnia,...

  • Dom w świetnej lokalizacji
    1 / 14
    Dom w świetnej lokalizacji

    Bartąg

    • 1 199 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 11 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz zamieszkać w nowym domu w świetnej lokalizacji? Ta oferta powinna Cię zainteresować. OTOCZENIE Nieruchomość znajduje się w Bartągu, przy ul. Jodłowej 32, gm. Stawiguda. Z d...

  • Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy
    Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy

    Ostrowin

    • 749 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 5 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy. Na parterze przestronny salon połączony z otwartą kuchnią i dużym hallem tworzy komfortową strefę dzienną. Z salonu wyjście na d...

  • Luksusowy dom premium Warmia Mazury
    1 / 16
    Luksusowy dom premium Warmia Mazury

    Mańki

    • 1 525 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 14 664 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pośród falujących wzgórz Warmii i Mazur, w otoczeniu sosnowych lasów oraz kameralnych jezior, znajduje się wyjątkowa nieruchomość premium w miejscowości Mańki — stworzona dla osób,...