• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem Olsztyn

(18)
  • 45 m2, ul. Kościuszki, centrum, 2 pokoje
    1 / 16
    45 m2, ul. Kościuszki, centrum, 2 pokoje

    Olsztyn

    • 2 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Kościuszki 55 w Olsztynie. Mieszkanie przestronne, w pełni meblowane. Idealna opcja dla studentów, pary oraz osób pracujących. Obej...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie

    Olsztyn

    • 2 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w nowej technologii ciepłe , czystej w okolicy lasu linii tramwajowej i autobusowej całą gama supermarketów spożywczych i sportowych . Umeblowane nowocześnie , do wyna...

  • 2 pok., 38 m2, balkon, ul.  Dworcowa
    1 / 15
    2 pok., 38 m2, balkon, ul. Dworcowa

    Olsztyn

    • 2 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Świeżo po kapitalnym remoncie. 2-pokojowe umeblowane nowymi meblami i wyposażone nowymi sprzętami mieszkanie z balkonem, parter, położone w dobrym punkcie komunikacyjnym przy ul. D...

  • 2 pokojowe w Śródmieściu, loggia
    1 / 12
    2 pokojowe w Śródmieściu, loggia

    Olsztyn

    • 2 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    WOLNE OD 1 CZERWCA 2026r. 2-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Mieszkanie dla pary, małżeństwa, singla. Ob...

  • Nowoczesne mieszkanie z balkonem
    Nowoczesne mieszkanie z balkonem

    Olsztyn

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    • nowe budownictwo, kameralne osiedle • 3 piętro, winda • sypialnia, salon z aneksem • 38,6 m2 powierzchni użytkowej...

  • Gotowe mieszkanie pod wynajem
    1 / 15
    Gotowe mieszkanie pod wynajem

    Olsztyn

    • 1 800 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję Państwu przytulne, wykończoną kawalerkę położoną na spokojnym i zielonym osiedlu Tęczowy Las w Olsztynie, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i leśnych. LOKAL...

  • Pokój na Starówce, widok na rynek, 2 piętro
    1 / 11
    Pokój na Starówce, widok na rynek, 2 piętro

    Olsztyn

    • 1 300 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Propozycja zamieszkania na olsztyńskiej starówce przypadanie do gustu osobom ceniącym klimat i estetykę tego miejsca. Do wynajęcia pokój w 3 pokojowym mieszkaniu przy ul Stare Mias...

  • pokój do wynajęcia od zaraz
    1 / 2
    pokój do wynajęcia od zaraz

    Olsztyn

    • 700 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Pokój wolny od zaraz Pokój na osiedlu mazurkim– bez kaucji!! Bardzo blisko do autobusów, dojazd 15min do centrum, do sklepu 5min. Pokój w bardzo spokojnej dzielnicy. Dostęp do...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • pokój wolny od zaraz
    pokój wolny od zaraz

    Olsztyn

    • 500 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    TYTUŁ OGŁOSZENIA Pokój wolny od zaraz Pokój na osiedlu mazurskim– bez kaucji!! Bardzo blisko do autobusów, dojazd 15min do centrum, do sklepu 5min. Pokój w bardzo spokojnej dz...

  • Posiadam mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia
    1 / 7
    Posiadam mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia

    Olsztyn

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadam atrakcyjne , słoneczne, ciche mieszkanie 2-pokojowe na 1-wszym piętrze w doskonałej lokalizacji w Olsztynie przy ul. Limanowskiego 16 A. Mieszkanie składa się z 2-ch poko...

  • Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na Jarotach
    1 / 10
    Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na Jarotach

    Olsztyn

    • 1 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przytulne mieszkanie do wynajęcia na Jarotach. Oferuję Państwu do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 35,9 mkw w spokojnej części Jarot, przy ulicy Boenigka 42. Na pro...

  • Sprzsdam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzsdam mieszkanie

    Olsztyn

    • 480 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio (w pełni wyposażone) mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnia Olsztyn ul; Tarasa Szewczenki 5,( przy TNETTO ) II piętro -Winda. W podziemiu garaż z bramą n...

  • Pokoje z balkonami do wynajecia
    1 / 7
    Pokoje z balkonami do wynajecia

    Olsztyn

    • 950 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Pokoje w srodmiesciu Olsztyna, nowy sprzet, umeblowane. W Lazience wanna, prysznic, pralka. W Kuchni nowe wyposazenie, kuchenka ceramiczna, duza lodowka, mikrofalowka. Duzy Taras i...

  • Łyna Park, Apartament, b.dobry standard, balkon
    1 / 13
    Łyna Park, Apartament, b.dobry standard, balkon

    Olsztyn

    • 3 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przytulny, 2-pokojowy apartament o bardzo dobrym standardzie zlokalizowany nad rzeką Łyną, w malowniczym parku w bliskości zabytkowej starówki olsztyńskiej. Idealny dla singla, bąd...

  • 54m2, 2 pokoje, parter, Al. Wojska Polskiego
    1 / 12
    54m2, 2 pokoje, parter, Al. Wojska Polskiego

    Olsztyn

    • 1 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJA Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie położone jest na Alei Wojska Polskiego 6. Mieszkanie znajduje się w lokalizacji zapewniającej bliski dojazd do centrum Olsztyna zar...

  • Sprzedam kawalerkę Warmia Towerss Olsztyn Barczewskiego 1
    1 / 16
    Sprzedam kawalerkę Warmia Towerss Olsztyn Barczewskiego 1

    Olsztyn

    • 390 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam kawalerkę 26 m z aneksem kuchennym i duzym balkonem Do mieszkania przynależy piwnica 2.8 gratis. Ścisłe centrum. Bardzo dobrze skomunikowane. Patrz lokalizacja. Ulica Bacz...

  • Mieszkanie 3-pokojowe na Jarotach do wynajęcia od zaraz!

    Olsztyn

    • 1 800 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie dla 3-4 osób, w pełni umeblowane i wyposażone, (naczynia, lodówka, pralka, odkurzacz, suszarka, czajnik itp), bez własciciela. Pokoje o powierzchni 25m2, 16m2 i 9m2. N...

  • 1 / 2
    Pokój jednoosobowy na Nagórkach

    Olsztyn

    • 600 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Poszukujemy wspólokatorki (uczącej się lub pracujacej dziewczyny) do samodzielnego mieszkania na Nagórkach (blisko Carrefour'a i Lidla). Pokój jednoosobowy, dostępny od zaraz. Mie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • wolne od zaraz
    1 / 5
    wolne od zaraz

    Dobre Miasto

    • 1 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia przytulne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45 m położone w Dobrym Mieście. Kaucja od 2500 zł, czynsz od 1200 zł wartości te zależą od ilości osób, terminu najmu...