• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łuszczów Pierwszy
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Olsztyn

(11)
  • Niepodległości, pow. 128 m2, 2 balkony, winda
    1 / 15

    Nowe

    Niepodległości, pow. 128 m2, 2 balkony, winda

    Olsztyn

    • 1 229 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 602 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mies...

  • 45 m2, ul. Kościuszki, centrum, 2 pokoje
    1 / 16
    45 m2, ul. Kościuszki, centrum, 2 pokoje

    Olsztyn

    • 2 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Kościuszki 55 w Olsztynie. Mieszkanie przestronne, w pełni meblowane. Idealna opcja dla studentów, pary oraz osób pracujących. Obej...

  • Dworcowa 50, 2 pokoje, 39m2 - Okazja na start
    Dworcowa 50, 2 pokoje, 39m2 - Okazja na start

    Olsztyn

    • 370 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w...

  • Dwupokojowe mieszkanie w centrum Olsztyna
    1 / 15
    Dwupokojowe mieszkanie w centrum Olsztyna

    Olsztyn

    • 499 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz klimatycznego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia, z wyjątkowym charakterem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! OTOCZENIE: Mieszkanie położone jest...

  • Centrum, Olsztyn, Apartamenty podzamcze, 34,76 m2
    1 / 15
    Centrum, Olsztyn, Apartamenty podzamcze, 34,76 m2

    Olsztyn

    • 485 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Lokal o pow. 34,76 m2 w unikalnej inwestycji - Apartamentach Podzamcze - powstających w odrestaurowanym budynku w samym centrum Olsztyna. W historycznym obiekcie powstaje 39 lokali...

  • Centrum, Olsztyn, Apartamenty Podzamcze, 16,11 m2
    1 / 4
    Centrum, Olsztyn, Apartamenty Podzamcze, 16,11 m2

    Olsztyn

    • 250 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Lokal o pow. 16,11 m2 w unikalnej inwestycji - Apartamentach Podzamcze - powstających w odrestaurowanym budynku w samym centrum Olsztyna. W historycznym obiekcie powstaje 39 lokali...

  • Mieszkanie 82 m2 w centrum, 3 pokoje, 2 balkony
    1 / 16
    Mieszkanie 82 m2 w centrum, 3 pokoje, 2 balkony

    Olsztyn

    • 729 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PODPISANA UMOWA PRZEDWSTĘPNA Przestronne mieszkanie 82,20 m2 w centrum Olsztyna, 3-pokojowe, 2 balkony, położone na 1 piętrze. Do ceny mieszkania należy miejsce w garażu podziemny...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Jerzego Burskiego

    Olsztyn » ul. Burskiego

    • 320 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo, Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,19 m , położone na 3. piętrze bloku z 2006 roku przy ul. Burskiego w samym ser...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Olsztyn ul. Gabriela Narutowicza

    Olsztyn » ul. Narutowicza

    • 399 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo, Chata w Kwadracie ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 49 m , zlokalizowane na 1 piętrze w budynku z windą, w samym se...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. 1 Maja

    Olsztyn » ul. Maja

    • 1 364 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie przy ul. 1-go Maja w Olsztynie. Będzie to wyjątkowa inwestycja dla rodziny, która ceni sobie przes...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Mikołaja Kopernika

    Olsztyn » ul. Kopernika

    • 600 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie przy ul. Mikołaja Kopernika. Mieszkanie położone na 4 piętrze w budynku wybudowanym w 1949 roku, składa si...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Barczewo

    • 489 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!
    1 / 5
    APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!

    Dywity

    • 449 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OPTIMUM NIERUCHOMOŚCI OFERUJE PAŃSTWU WYŁĄCZNĄ - SPRZEDAŻ APARTAMENTÓW BEZCZYNSZOWYCH W ŁUGWAŁDZIE PRZY ULICY KORMORANÓW Zakup bezpośrednio od Dewelopera, Kupujący nie płaci podatk...

  • APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!
    1 / 5
    APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!

    Dywity

    • 499 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro