• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Olsztyn

(11)
  • 64m2, wysoki standard, 3 pokoje, ul. Wyszyńskiego
    1 / 15
    64m2, wysoki standard, 3 pokoje, ul. Wyszyńskiego

    Olsztyn

    • 4 800 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA Trzypokojowe, nowoczesne mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego 5 w Olsztynie, z trzema oddzielnymi pokojami wyposażonymi w klimatyzację. Mieszkanie jest nowe, przestronne i...

  • Leśna, 4-pokoje, wysoki standard, 2 tarasy, widok
    1 / 16
    Leśna, 4-pokoje, wysoki standard, 2 tarasy, widok

    Olsztyn

    • 1 495 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 13 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w bardzo atrakcyjnej i popularnej lokalizacji przy ul. Leśnej, w pobliżu jez. Długiego, Lasu Miejskiego. B...

  • 4 pokoje z balkonem i miejscem parkingowym Łęgajny
    1 / 16
    4 pokoje z balkonem i miejscem parkingowym Łęgajny

    Olsztyn

    • 679 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 716 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz - bez potrzeby remontu, z funkcjonalnym 4-pokojowym układem i wygodnym podziałem przestrzeni na dwa poziomy? Ta ofert...

  • Nowe budownictwo - 2 pokoje, osobna kuchnia, winda
    1 / 16
    Nowe budownictwo - 2 pokoje, osobna kuchnia, winda

    Olsztyn

    • 479 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    - REZERWACJA - Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu przy ul. Zachodniej 5. To świetna propozycja zarówno na własne potrzeby, jak i jako inwestycja pod wynajem! OTOCZENIE:...

  • Nowoczesne mieszkanie z balkonem
    Nowoczesne mieszkanie z balkonem

    Olsztyn

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    • nowe budownictwo, kameralne osiedle • 3 piętro, winda • sypialnia, salon z aneksem • 38,6 m2 powierzchni użytkowej...

  • REZERWACJA Wysoki standard, 2-pokojowe mieszkanie
    1 / 13
    REZERWACJA Wysoki standard, 2-pokojowe mieszkanie

    Olsztyn

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJA MIESZKANIE BEZ PROWIZJI i PCC! GOTOWE DO ZAMIESZKANIA! Przedstawiam na sprzedaż nowoczesne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 46,80 m2, położone na par...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. ks. Roberta Bilitewskiego

    Olsztyn » ul. Bilitewskiego

    • 2 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWOCZESNE 2 POKOJE NA JAROTACH KOMFORT I WYGODA Szukasz nowego, w pełni wyposażonego mieszkania, gdzie wszystko jest pod ręką? Chata w Kwadracie ma dla Ciebie idealną p...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Kapitańska

    Olsztyn » ul. Kapitańska

    • 3 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nad Zatoką to wyjątkowy obiekt położony nad malowniczym jeziorem Ukiel, oferujący komfortowe apartamenty z widokiem na wodę. Nasza lokalizacja zapewnia spokojny wypoczynek w otocze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Łyna Park, Apartament, b.dobry standard, balkon
    1 / 13
    Łyna Park, Apartament, b.dobry standard, balkon

    Olsztyn

    • 3 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przytulny, 2-pokojowy apartament o bardzo dobrym standardzie zlokalizowany nad rzeką Łyną, w malowniczym parku w bliskości zabytkowej starówki olsztyńskiej. Idealny dla singla, bąd...

  • Mieszkanie Olsztyn

    Olsztyn

    • 301 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NOWE mieszkania w Słupach- ok 3 km od Olsztyna. W ofercie mieszkania od 37,51m do 69,62m, w tym lokale dwu-poziomowe. Za oferty tych mieszkań kupujący NIE płaci pośrednikowi prowi...

  • Mieszkanie Olsztyn

    Olsztyn

    • 439 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Barczewo

    • 489 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Barczewo

    • 489 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Barczewo ul. Magnacka

    Barczewo » ul. Magnacka

    • 699 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Chata w Kwadracie z radością prezentuje Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni około 82 m2 , zlokalizowane niedaleko Olsztyna w spokojnej okolicy Barczewa na osiedlu Barczew...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    Barczewo » ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    • 889 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 8 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 103,69 m, zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Zielone Wzgórze w Barczewie. Mieszkani...