• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pogrodzie
  • Grabik
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Olsztynem

(20)
  • 2-pokojowe mieszkanie w Barczewie
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie w Barczewie

    Barczewo

    • 449 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDANE Mieszkanie w Barczewie na Placu Zielone Wzgórze OTOCZENIE Mieszkanie znajduje się w Barczewie przy Placu Osiedle Zielone Wzgórze 1. W Barczewie znajdziemy m. in. liczne...

  • 3 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania.
    1 / 16
    3 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania.

    Bartąg

    • 706 330 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garażem – Bartąg, przy granicy Olsztyna Kupujący nie płaci u notariusza podatku PCC (faktura VAT) cena do negocji. Zapraszamy do zapoznania si...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    Barczewo » ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    • 889 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 8 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 103,69 m, zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Zielone Wzgórze w Barczewie. Mieszkani...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Magnacka

    Barczewo » ul. Magnacka

    • 680 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie 95 m + taras 130 m | garaż | komórka | Barczewo, ul. Magnacka Cena promocyjna: 680 000 zł (ok. 7 158 zł/m) Biuro nieruchomości Chata w Kwadracie ofer...

  • 4 pokoje z balkonem i parkingiem, blisko Olsztyn
    1 / 16
    4 pokoje z balkonem i parkingiem, blisko Olsztyn

    Łęgajny

    • 679 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 716 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz - bez potrzeby remontu, z funkcjonalnym 4-pokojowym układem i wygodnym podziałem przestrzeni na dwa poziomy? Ta ofert...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Magnacka

    Barczewo » ul. Magnacka

    • 699 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Chata w Kwadracie z radością prezentuje Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni około 82 m2 , zlokalizowane niedaleko Olsztyna w spokojnej okolicy Barczewa na osiedlu Barczew...

  • Mieszkanie Łęgajny gm. Barczewo
    1 / 6
    Mieszkanie Łęgajny gm. Barczewo

    Łęgajny

    • 430 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    W Łęgajnach, w gminie Barczewo, powstaje kameralna inwestycja obejmująca cztery budynki w zabudowie szeregowej. W ramach inwestycji dostępnych jest obecnie siedem lokali, w tym je...

  • Mieszkanie
    1 / 16
    Mieszkanie

    Jaroty

    • 615 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Idealne mieszkanie dla rodziny lub na wynajem (inwestycyjne). Mieszkanie 3- pokojowe (dwustronne) o powierzchni użytkowej 57,78 m2 z dużym balkonem na nowym osiedlu Bartąg w Olsz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!
    1 / 5
    APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!

    Dywity

    • 449 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OPTIMUM NIERUCHOMOŚCI OFERUJE PAŃSTWU WYŁĄCZNĄ - SPRZEDAŻ APARTAMENTÓW BEZCZYNSZOWYCH W ŁUGWAŁDZIE PRZY ULICY KORMORANÓW Zakup bezpośrednio od Dewelopera, Kupujący nie płaci podatk...

  • APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!
    1 / 5
    APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!

    Dywity

    • 499 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Barczewo

    • 489 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Tomaszkowo

    Tomaszkowo

    • 1 300 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BRESDOM Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament z dostępem do linii brzegowej jeziora Naterskiego (Świętajno Naterskie). Takie nieruchomości nie po...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kieźliny

    • 409 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Barczewo

    • 489 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bartąg

    • 659 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Wadąg

    • 639 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 029 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Wadąg

    • 599 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 5 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wadąg

    • 599 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bartąg

    • 519 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wadąg

    • 449 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Świątki

    Świątki

    • 170 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie 29 m 2 w miejscowości Łumpia koło Swiątek. Mieszkanie po generalnym remoncie. W mieszkaniu zostało wymienione wszystko. Ogrzewanie piec, przystosowane miejsce na kotłown...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dobre Miasto

    • 299 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Ostróda – Lubajny – nowa inwestycja, budowa czterech budynków dwu-lokalowych w zabudowie szeregowej
    1 / 7
    Ostróda – Lubajny – nowa inwestycja, budowa czterech budynków dwu...

    Lubajny

    • 279 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Łukta ul. Warmińska

    Łukta » ul. Warmińska

    • 160 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w Łukcie! Dom znajduję się na ulicy Warmińskiej w samym centrum Łukty, ta świetna lokalizacja oferuję nam niedużą odległość od ws...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dobre Miasto

    • 225 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedliska

    • 275 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jeziorany

    • 219 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 67m2 k. Dobrego Miasta, ogród, garaż

    Smolajny

    • 215 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Miło mi zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Smolajnach (67,5m2) niedaleko Dobrego Miasta. Mam nadzieję, że to ogłoszenie będzie na tyle interesujące, ż...

  • Syndyk sprzeda udział w lokalu mieszkalnym w Dobrym Mieście
    1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w lokalu mieszkalnym w Dobrym Mieście

    Dobre Miasto

    • 19 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda udział 1/2 części w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 48,46 m² po...

  • wolne od zaraz
    1 / 5
    wolne od zaraz

    Dobre Miasto

    • 1 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia przytulne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45 m położone w Dobrym Mieście. Kaucja od 2500 zł, czynsz od 1200 zł wartości te zależą od ilości osób, terminu najmu...

  • Mieszkanie Ględy ul. Ględy

    Ględy

    • 220 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 2 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Chcielibyśmy Państwu zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w Ględach, gmina Łukta. Mieszkanie jest częścią domu, w którym znajdują się łącznie trzy mieszkania, a cała działka zost...

  • Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem

    Kwiecewo

    • 259 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego mieszkania z ogrodem, w spokojnej okolicy, ale z wygodną infrastrukturą? Ta oferta powinna Cię zainteresować. OTOCZENIE Nieruchomość położona jest w urokliw...

  • Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem

    Dobre Miasto

    • 259 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter