• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania dwupoziomowe Olsztyn

(5)
  • Niepodległości, pow. 128 m2, 2 balkony, winda
    1 / 15
    Niepodległości, pow. 128 m2, 2 balkony, winda

    Olsztyn

    • 1 229 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 602 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mies...

  • Dwupoziomowe Mieszkanie w Olsztynie - osiedle Podleśna
    1 / 16
    Dwupoziomowe Mieszkanie w Olsztynie - osiedle Podleśna

    Olsztyn

    • 729 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    BEZ POŚREDNIKÓW - OD PRYWATNEJ OSOBY Oferuję dwupoziomowe mieszkanie (79,36 m²) w wysokim standardzie, zlokalizowane na atrakcyjnym, cichym osiedlu "Podleśna" w Olsztynie przy uli...

  • 70m2, dwa poziomy, 3 balkony, ul. Pstrowskiego
    1 / 15
    70m2, dwa poziomy, 3 balkony, ul. Pstrowskiego

    Olsztyn

    • 734 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,98 m2 z trzema balkonami. Położone na 3 piętrze. Doskonała opcja dla osób szukających wygody, bliskości terenów zielonych oraz ko...

  • Mieszkanie Olsztyn

    Olsztyn

    • 439 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NOWE mieszkania w Słupach- ok 3 km od Olsztyna. W ofercie mieszkania od 37,51m do 69,62m, w tym lokale dwu-poziomowe. Za oferty tych mieszkań kupujący NIE płaci pośrednikowi prowi...

  • Atrakcyjne mieszkanie 4 pokoje 123 m2 os. Generałów Olsztyn

    Olsztyn

    • 715 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 5 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe 4 pokoje os. Generałów Olsztyn ul. Grota - Roweckiego 8 123 m2 powierzchni całkowitej (89 m2 pow. użytkowej) Mieszkanie w sprzedaży z meblam...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Ostróda – Lubajny – nowa inwestycja, budowa czterech budynków dwu-lokalowych w zabudowie szeregowej
    1 / 7
    Ostróda – Lubajny – nowa inwestycja, budowa czterech budynków dwu...

    Lubajny

    • 279 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Barczewo ul. Magnacka

    Barczewo » ul. Magnacka

    • 680 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie 95 m + taras 130 m | garaż | komórka | Barczewo, ul. Magnacka Cena promocyjna: 680 000 zł (ok. 7 158 zł/m) Biuro nieruchomości Chata w Kwadracie ofer...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    Barczewo » ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    • 889 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 8 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 103,69 m, zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Zielone Wzgórze w Barczewie. Mieszkani...