• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Olsztyn

(50)
  • Bez prowizji od Kupującego!

    Nowe

    Bez prowizji od Kupującego!

    Olsztyn

    • 469 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie na ul. Kazimierza Jagiellończyka, położone na parterze kamienicy z 1950 roku, po termomodernizacji, z wymienionym dachem. Nieruchomość znajduje się w jednokl...

  • 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, niski czynsz
    1 / 16

    Nowe

    2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, niski czynsz

    Olsztyn

    • 359 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA!!! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę niezwykle ekonomicznego 2-pokojowego mieszkania w kameralnej, zadbanej kamienicy zlokalizowanej na Zatorzu przy ulicy Pu...

  • Nad Jez. Długim, 2 pok., ogród, ok. 68 m2
    1 / 16

    Nowe

    Nad Jez. Długim, 2 pok., ogród, ok. 68 m2

    Olsztyn

    • 729 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji Olsztyna - zacisznej, ale świetnie skomunikowanej Alei Przyjaciół - zaledwie 150 m od Jeziora Długiego. Mie...

  • 45 m2, ul. Kościuszki, centrum, 2 pokoje
    1 / 16
    45 m2, ul. Kościuszki, centrum, 2 pokoje

    Olsztyn

    • 2 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Kościuszki 55 w Olsztynie. Mieszkanie przestronne, w pełni meblowane. Idealna opcja dla studentów, pary oraz osób pracujących. Obej...

  • 2 pokoje na sprzedaż na Zatorzu
    2 pokoje na sprzedaż na Zatorzu

    Olsztyn

    • 335 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,9 m², położone na parterze trzypiętrowej kamienicy przy ul. Sienkiewicza 5A w Olsztynie (Zatorze). Najważniejsze informacje: 2...

  • Przestronne, duży balkon, widok na zieleń
    1 / 15
    Przestronne, duży balkon, widok na zieleń

    Olsztyn

    • 374 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem - 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przestronna łazienka, duży balkon z widokiem na zieleń w niskim bloku w cichej okolicy (os. Redykajny), w pobliżu...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie

    Olsztyn

    • 2 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w nowej technologii ciepłe , czystej w okolicy lasu linii tramwajowej i autobusowej całą gama supermarketów spożywczych i sportowych . Umeblowane nowocześnie , do wyna...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe os. Panorama

    Olsztyn

    • 600 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Marcin
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 38m2, 2 pokoje, ul. Limanowskiego, do aranżacji
    1 / 15
    38m2, 2 pokoje, ul. Limanowskiego, do aranżacji

    Olsztyn

    • 309 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w budynku przy ul. Limanowskiego 3, oferuje duży potencjał aranżacyjny. To atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieru...

  • 2 pok., 38 m2, balkon, ul.  Dworcowa
    1 / 15
    2 pok., 38 m2, balkon, ul. Dworcowa

    Olsztyn

    • 2 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Świeżo po kapitalnym remoncie. 2-pokojowe umeblowane nowymi meblami i wyposażone nowymi sprzętami mieszkanie z balkonem, parter, położone w dobrym punkcie komunikacyjnym przy ul. D...

  • 2 pokojowe w Śródmieściu, loggia
    1 / 12
    2 pokojowe w Śródmieściu, loggia

    Olsztyn

    • 2 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    WOLNE OD 1 CZERWCA 2026r. 2-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Mieszkanie dla pary, małżeństwa, singla. Ob...

  • Nowe budownictwo - 2 pokoje, osobna kuchnia, winda
    1 / 16
    Nowe budownictwo - 2 pokoje, osobna kuchnia, winda

    Olsztyn

    • 479 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    - REZERWACJA - Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu przy ul. Zachodniej 5. To świetna propozycja zarówno na własne potrzeby, jak i jako inwestycja pod wynajem! OTOCZENIE:...

  • Nowoczesne mieszkanie z balkonem
    Nowoczesne mieszkanie z balkonem

    Olsztyn

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    • nowe budownictwo, kameralne osiedle • 3 piętro, winda • sypialnia, salon z aneksem • 38,6 m2 powierzchni użytkowej...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. al. Na Skarpie

    Olsztyn » ul. Na Skarpie

    • 2 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PIERWSZY NAJEM! Pachnące nowością mieszkanie z widokiem na zieleń w topowej lokalizacji! Zamieszkaj na zielonym Osiedlu Grunwaldzkim (ul. Na Skarpie) wszędzie blisko, a zarazem c...

  • Mieszkanie
    1 / 8
    Mieszkanie

    Olsztyn

    • 328 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ladne mieszkanie w dobrej lokalizacji wokol duzo zieleni park miejsca do zabaw z dziecmi . W wysokim standardzie wykonczenia sprzedam.Posrednikom dziekuje.Cena podlega negocjacj...

  • Dwupokojowe mieszkanie w centrum Olsztyna
    1 / 15
    Dwupokojowe mieszkanie w centrum Olsztyna

    Olsztyn

    • 499 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz klimatycznego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia, z wyjątkowym charakterem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! OTOCZENIE: Mieszkanie położone jest...

  • Centrum, Olsztyn, Apartamenty podzamcze, 34,76 m2
    1 / 15
    Centrum, Olsztyn, Apartamenty podzamcze, 34,76 m2

    Olsztyn

    • 485 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Lokal o pow. 34,76 m2 w unikalnej inwestycji - Apartamentach Podzamcze - powstających w odrestaurowanym budynku w samym centrum Olsztyna. W historycznym obiekcie powstaje 39 lokali...

  • Jasne, komfortowe, 2 pokoje, loggia, Centrum
    1 / 16
    Jasne, komfortowe, 2 pokoje, loggia, Centrum

    Olsztyn

    • 730 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Idealna propozycja na inwestycję, przeznaczenie na prowadzenie działaln...

  • 55m2, kamienica, ul. Warmińska
    1 / 16
    55m2, kamienica, ul. Warmińska

    Olsztyn

    • 260 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Warmińskiej 6, oferuje wyjątkowe połączenie życia w przestronnej kamienicy i miejskiej wygody. To atrakc...

  • Mieszkanie w Olsztynie sprzedam
    1 / 12
    Mieszkanie w Olsztynie sprzedam

    Olsztyn

    • 525 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w urokliwej części Olsztyna ( ul Witosa ) , dobrze skomunikowane ( tramwaj, autobus miejski ) 5 minut do przystanku autobusowego/ tramwajowego. Przed budynkiem miejsca...