• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Olsztyn

(50)
  • Posiadam mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia
    1 / 7
    Posiadam mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia

    Olsztyn

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadam atrakcyjne , słoneczne, ciche mieszkanie 2-pokojowe na 1-wszym piętrze w doskonałej lokalizacji w Olsztynie przy ul. Limanowskiego 16 A. Mieszkanie składa się z 2-ch poko...

  • Piękne, 2-pok, 49,5 m2 po generalnym remoncie
    1 / 9
    Piękne, 2-pok, 49,5 m2 po generalnym remoncie

    Olsztyn

    • 459 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania. Słoneczne i przestronne z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji. Idealne pod inwestycję jak i do użyt...

  • Mieszkanie 2 pokoje, 45 m2, Jaroszyka 19, parter
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokoje, 45 m2, Jaroszyka 19, parter

    Olsztyn

    • 549 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Apartamentowiec Luna House, ul. Jaroszyka 19, Olsztyn Są nieruchomości, które oferują jedynie metraż – i są takie, które oferują komfort życia, prywatność i nowoczesną przestrzeń...

  • Stylowe 2 pokoje przy Jeziorze Długim
    1 / 14
    Stylowe 2 pokoje przy Jeziorze Długim

    Olsztyn

    • 625 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze, przy ul. Leśnej w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, po kompleksowej rewitalizacji przeprowadzonej w 2010 r...

  • Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na Jarotach
    1 / 10
    Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na Jarotach

    Olsztyn

    • 1 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przytulne mieszkanie do wynajęcia na Jarotach. Oferuję Państwu do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 35,9 mkw w spokojnej części Jarot, przy ulicy Boenigka 42. Na pro...

  • Mieszkanie 55m Pieczewo
    1 / 12
    Mieszkanie 55m Pieczewo

    Olsztyn

    • 495 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biurom nieruchomości dziękuję . Jasne środkowe, dwustronne mieszkanie 55m na 3p. w 3 piętrowym budynku bez windy. Dodatkowe metry pod skosem nie są wliczone w metrarz. Mieszkanie...

  • REZERWACJA Wysoki standard, 2-pokojowe mieszkanie
    1 / 13
    REZERWACJA Wysoki standard, 2-pokojowe mieszkanie

    Olsztyn

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJA MIESZKANIE BEZ PROWIZJI i PCC! GOTOWE DO ZAMIESZKANIA! Przedstawiam na sprzedaż nowoczesne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 46,80 m2, położone na par...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. ks. Roberta Bilitewskiego

    Olsztyn » ul. Bilitewskiego

    • 2 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWOCZESNE 2 POKOJE NA JAROTACH KOMFORT I WYGODA Szukasz nowego, w pełni wyposażonego mieszkania, gdzie wszystko jest pod ręką? Chata w Kwadracie ma dla Ciebie idealną p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 43 m2 z widokiem na Jezioro Kortowskie
    1 / 12
    Mieszkanie 43 m2 z widokiem na Jezioro Kortowskie

    Olsztyn

    • 519 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie nad jeziorem – komfort, natura i świetna komunikacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście – bezpoś...

  • 2 pokoje na Jagiellońskiej do zamieszkania!
    1 / 16
    2 pokoje na Jagiellońskiej do zamieszkania!

    Olsztyn

    • 355 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38 m2, zlokalizowane na ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie zostało odświeżone w listopadzie 2025 roku....

  • Bezczynszowe mieszkania deweloperski - bez prowizj
    1 / 8
    Bezczynszowe mieszkania deweloperski - bez prowizj

    Olsztyn

    • 378 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Optimum Nieruchomości prezentuje na sprzedaż całkowicie bezczynszowe mieszkania w stanie deweloperskim przy ulicy Chabrowej w miejscowości Łęgajny – miejscu, które łączy spokój pod...

  • Sprzsdam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzsdam mieszkanie

    Olsztyn

    • 480 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio (w pełni wyposażone) mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnia Olsztyn ul; Tarasa Szewczenki 5,( przy TNETTO ) II piętro -Winda. W podziemiu garaż z bramą n...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Kapitańska

    Olsztyn » ul. Kapitańska

    • 3 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nad Zatoką to wyjątkowy obiekt położony nad malowniczym jeziorem Ukiel, oferujący komfortowe apartamenty z widokiem na wodę. Nasza lokalizacja zapewnia spokojny wypoczynek w otocze...

  • Jaroty, 2-pok, 48,10 m2, duży balkon, piwnica
    1 / 16
    Jaroty, 2-pok, 48,10 m2, duży balkon, piwnica

    Olsztyn

    • 430 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone w bardzo dobrym punkcie z dostępem do całej gamy usług użytku publicznego, idealnie sprawdzi się dla pary, rodziny z dzieckiem lub osób...

  • Łyna Park, Apartament, b.dobry standard, balkon
    1 / 13
    Łyna Park, Apartament, b.dobry standard, balkon

    Olsztyn

    • 3 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przytulny, 2-pokojowy apartament o bardzo dobrym standardzie zlokalizowany nad rzeką Łyną, w malowniczym parku w bliskości zabytkowej starówki olsztyńskiej. Idealny dla singla, bąd...

  • 2 pokoje na osiedlu Belweder, Olsztyn
    1 / 13
    2 pokoje na osiedlu Belweder, Olsztyn

    Olsztyn

    • 565 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50 m2 z balkonem, zlokalizowane na parterze 3- piętrowego budynku na prestiżowym, prywatnym osiedlu Be...

  • 54m2, 2 pokoje, parter, Al. Wojska Polskiego
    1 / 12
    54m2, 2 pokoje, parter, Al. Wojska Polskiego

    Olsztyn

    • 1 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJA Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie położone jest na Alei Wojska Polskiego 6. Mieszkanie znajduje się w lokalizacji zapewniającej bliski dojazd do centrum Olsztyna zar...

  • Mieszkanie Olsztyn

    Olsztyn

    • 301 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NOWE mieszkania w Słupach- ok 3 km od Olsztyna. W ofercie mieszkania od 37,51m do 69,62m, w tym lokale dwu-poziomowe. Za oferty tych mieszkań kupujący NIE płaci pośrednikowi prowi...

  • Mieszkanie Olsztyn

    Olsztyn

    • 439 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

• Mieszkanie Olsztyn ul. Wincentego Witosa

    Olsztyn » ul. Witosa

    • 1 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na wynajem przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wincentego Witosa 1G w Olsztynie. Lokal znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku...