• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Olsztyn

(50)
  • Mieszkanie Olsztyn ul. gen. Grota-Roweckiego

    Olsztyn » ul. Grota-Roweckiego

    • 2 100 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo, Chata w Kwadracie proponuje wynajem Mieszkania na Osiedlu Generałów w Olsztynie Lokalizacja: Olsztyn, Osiedle Generałów Piętro: 3. piętro w 4-piętr...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. 15 Dywizji

    Olsztyn » ul. Dywizji

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Chata w Kwadracie oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. 15 Dywizji, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - blisko centrum, Starówki oraz jeziora Długiego....

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Marii Zientary-Malewskiej

    Olsztyn » ul. Zientary-Malewskiej

    • 340 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    BRESDOM Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą ciekawie zaaranżowanego mieszkania przy ul. Marii Zientary-Malewskiej (Osiedle Kętrzyńskiego). Mieszkanie o powierzchni 3...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Olsztyn ul. 15 Dywizji

    Olsztyn » ul. Dywizji

    • 2 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Chata w Kwadracie ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ul. 15 Dywizji na osiedlu Na Skarpie w Olsztynie. Nier...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Zbigniewa Herberta

    Olsztyn » ul. Herberta

    • 437 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. Herberta (Osiedle Jaroty). Idealne sprawdzi się jako pierwsze mieszkanie bądź inwestycja pod wynajem....

  • Borowa Olsztyn mieszkanie 2 pokoje Zatorze

    Olsztyn

    • 449 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 50,2 m2 - 2 pokoje położone przy ul. Borowej - na 1 piętrze, blok z windą. Mieszkanie z 2016 r. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi oraz oddzielnej kuchni....

  • Dwupokojowe Mieszkanie na Jarotach

    Olsztyn

    • 319 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok.44,78 m2 zlokalizowane na osiedlu Jaroty przy ulicy Laszki w Olsztynie położone na I piętrze w budynku III piętrowym. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie w Olszynie

    Olsztyn

    • 600 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Marcin
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, Olsztyn Jaroty, ul. Kanta 41
    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, Olsztyn Jaroty, ul. Kanta 41

    Olsztyn

    • 390 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam ustawne mieszkanie 2‑pokojowe o powierzchni 41,20 m² zlokalizowane na 1. piętrze w bloku przy ul. Immanuela Kanta w Olsztynie, na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedl...

  • Mieszkanie 39m2, ul. Kołobrzeska 14b z balkonem.
    Mieszkanie 39m2, ul. Kołobrzeska 14b z balkonem.

    Olsztyn

    • 500 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie 39m2, przy ul. Kołobrzeskiej 14b z balkonem, po remoncie, nowa instalacja elektryczna, wodna, kanalizacyjna, dwa pokoje plus kuchnia. Bez pośredników.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Łukta ul. Warmińska

    Łukta » ul. Warmińska

    • 160 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w Łukcie! Dom znajduję się na ulicy Warmińskiej w samym centrum Łukty, ta świetna lokalizacja oferuję nam niedużą odległość od ws...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bartąg

    • 519 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dobre Miasto

    • 225 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedliska

    • 275 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jeziorany

    • 219 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 67m2 k. Dobrego Miasta, ogród, garaż

    Smolajny

    • 215 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Miło mi zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Smolajnach (67,5m2) niedaleko Dobrego Miasta. Mam nadzieję, że to ogłoszenie będzie na tyle interesujące, ż...

  • wolne od zaraz
    1 / 5
    wolne od zaraz

    Dobre Miasto

    • 1 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia przytulne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45 m położone w Dobrym Mieście. Kaucja od 2500 zł, czynsz od 1200 zł wartości te zależą od ilości osób, terminu najmu...

  • 2-pokojowe mieszkanie w Barczewie
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie w Barczewie

    Barczewo

    • 449 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDANE Mieszkanie w Barczewie na Placu Zielone Wzgórze OTOCZENIE Mieszkanie znajduje się w Barczewie przy Placu Osiedle Zielone Wzgórze 1. W Barczewie znajdziemy m. in. liczne...