• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Olsztyn

(26)
  • Mieszkanie Olsztyn ul. al. Mikołaja Kopernika

    Olsztyn » al. Kopernika

    • 430 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Chata w Kwadracie ma przyjemność zaproponować do sprzedaży przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze, zlokalizowane przy ul. Kopernika w Olsztynie. Idealne dla rodziny, par...

  • Kołobrzeska, 3-pok, parter, pow. 61,4 m2, loggia
    1 / 15
    Kołobrzeska, 3-pok, parter, pow. 61,4 m2, loggia

    Olsztyn

    • 509 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze, bardzo funkcjonalne - idealne dla rodziny z dziećmi. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: [url] (jeśli ni...

  • Apartament z duszą 90 m² blisko sądu i Ratusza
    1 / 3
    Apartament z duszą 90 m² blisko sądu i Ratusza

    Olsztyn

    • 619 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament z duszą, który daje więcej niż metraż. W dwóch dużych pokojach wykorzystano wizualizacje przedstawiające jedynie przykładowe umeblowanie – aktualny wystrój może różnić...

  • Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie
    Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie

    Olsztyn

    • 419 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację! To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne...

  • 3-pokojowe mieszkanie, 1 piętro, nowe budownictwo
    1 / 15
    3-pokojowe mieszkanie, 1 piętro, nowe budownictwo

    Olsztyn

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w nowoczesnym budynku zlokalizowanego na osiedlu Podleśna przy ulicy Szewczenki 5 w Olsztynie. To dos...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Sielska

    Olsztyn » ul. Sielska

    • 3 400 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo, Chata w Kwadracie oferuje na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m , usytuowane na piętrze budynku przy ul. Sielskiej . Mieszkanie jest je...

  • Stylowe 3-pokojowe mieszkanie na os. Generałów
    1 / 16
    Stylowe 3-pokojowe mieszkanie na os. Generałów

    Olsztyn

    • 615 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej części Olsztyna? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,80 m², zloka...

  • MIESZKANIE 3-POKOJOWE 60,4 m² – OLSZTYN, NAGÓRKI,
    1 / 14
    MIESZKANIE 3-POKOJOWE 60,4 m² – OLSZTYN, NAGÓRKI,

    Olsztyn

    • 539 001 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyobraź sobie miejsce, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że jesteś u siebie. Bez remontów, bez stresu, bez dodatkowych kosztów. Po prostu przekręcasz klucz i zaczynasz nowy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Elegancko urządzone, kameralne osiedle przy lesie
    1 / 16
    Elegancko urządzone, kameralne osiedle przy lesie

    Olsztyn

    • 970 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 12 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 77 m2 na kameralnym osiedlu Leśna Oaza (ul. Zientary-Malewskiej) - propozycja dla osób ceniących bliskość natury, odpoczynek od miejskiego zgiełku,...

  • Jagiellończyka, loftowy apartament na II piętrze
    1 / 15
    Jagiellończyka, loftowy apartament na II piętrze

    Olsztyn

    • 745 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 8 663 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA! Jedyny taki w Olsztynie - wyjątkowy, piękny, loftowy, artystyczny apartament usytuowany na niemal całym drugim piętrze przedwojennej kamienicy. Apartament stanowi dosk...

  • przestronne mieszkanie 64 m2 Olsztyn-Zatorze
    1 / 16
    przestronne mieszkanie 64 m2 Olsztyn-Zatorze

    Olsztyn

    • 520 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne ładne mieszkanie 63,50m2 wysokość 2,70 m-3 piętro-zlokalizowane jest przy ulicy Wojska Polskiego jednej z głównych reprezentacyjnych ulic Olsztyna. Blisko centrum Olszt...

  • Dwupoziomowe 3 pokoje z balkonem Jaroty
    1 / 15
    Dwupoziomowe 3 pokoje z balkonem Jaroty

    Olsztyn

    • 549 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe 3 pokoje z balkonem na Jarotach – przestrzeń, która daje więcej możliwości. To mieszkanie to idealna propozycja dla osób, które szukają wyraźnego podziału na strefę dz...

  • 3 pokoje 58,4 m² | Osiedle Generałów | garaż
    1 / 12
    3 pokoje 58,4 m² | Osiedle Generałów | garaż

    Olsztyn

    • 559 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PODPISANA ZOSTAŁA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,40 m² zlokalizowane przy ul. Maczka 28 w Olsztynie (Jaroty, Osiedle Generałów...

  • Syndyk sprzeda udział w lokalu mieszkalnym w Olsztynie
    1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w lokalu mieszkalnym w Olsztynie

    Olsztyn

    • 35 334 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda udział 3/16 części w lokalu mieszkalnym o pow. użytkowej 48,40 m² ujawniony w KW nr OL1O/0012...

  • Piękne mieszkanie w standardzie PREMIUM w Kamienicy na Żerom
    1 / 16
    Piękne mieszkanie w standardzie PREMIUM w Kamienicy na Żerom

    Olsztyn

    • 519 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w Kamienicy przy ul. Żeromskiego. Jeśli szukasz komfortowego i pięknego mieszkania w dobr...

  • Bezczynszowe mieszkania deweloperski - bez prowizj
    1 / 10
    Bezczynszowe mieszkania deweloperski - bez prowizj

    Olsztyn

    • 524 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Optimum Nieruchomości prezentuje na sprzedaż całkowicie bezczynszowe mieszkania w stanie deweloperskim przy ulicy Chabrowej w miejscowości Łęgajny – miejscu, które łączy spokój pod...

  • Komfortowe mieszkanie z ogródkiem. Tęczowy Las
    1 / 17
    Komfortowe mieszkanie z ogródkiem. Tęczowy Las

    Olsztyn

    • 649 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję Państwu na sprzedaż, przestronne, niemal 60-metrowe mieszkanie, położone na osiedlu Tęczowy Las 5. Nieruchomość znajduje się na parterze w siedmiopiętrowym budynku z windą...

  • 3 pokoje w sercu osiedla Nagórki
    1 / 15
    3 pokoje w sercu osiedla Nagórki

    Olsztyn

    • 529 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku z 1981 roku (wielka płyta) na osiedlu Nagórki w Olsztynie. Dzięki załączonemu rzutowi nie...

  • Mieszkanie 82 m2 w centrum, 3 pokoje, 2 balkony
    1 / 16
    Mieszkanie 82 m2 w centrum, 3 pokoje, 2 balkony

    Olsztyn

    • 729 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PODPISANA UMOWA PRZEDWSTĘPNA Przestronne mieszkanie 82,20 m2 w centrum Olsztyna, 3-pokojowe, 2 balkony, położone na 1 piętrze. Do ceny mieszkania należy miejsce w garażu podziemny...

  • 70m2, dwa poziomy, 3 balkony, ul. Pstrowskiego
    1 / 15
    70m2, dwa poziomy, 3 balkony, ul. Pstrowskiego

    Olsztyn

    • 734 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,98 m2 z trzema balkonami. Położone na 3 piętrze. Doskonała opcja dla osób szukających wygody, bliskości terenów zielonych oraz ko...