• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rudnik nad Sanem +20 km
  • Lipowa Góra Zachodnia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Olsztyn

(26)
  • Mieszkanie na sprzedaż, Zatorze 3 pokoje
    1 / 14
    Mieszkanie na sprzedaż, Zatorze 3 pokoje

    Olsztyn

    • 505 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 67,4 m2, usytuowane na parterze, 3-piętrowego bloku z lat 60. Jeśli szukasz przestronnego mieszkania...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Bolesława Limanowskiego

    Olsztyn » ul. Limanowskiego

    • 670 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Olsztynie, przy ulicy Bolesława Limanowskiego 29. Ta atrakcyjna oferta to doskonała propozycja dla...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Gabriela Narutowicza

    Olsztyn » ul. Narutowicza

    • 399 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo, Chata w Kwadracie ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 49 m , zlokalizowane na 1 piętrze w budynku z windą, w samym se...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Mikołaja Kopernika

    Olsztyn » ul. Kopernika

    • 600 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie przy ul. Mikołaja Kopernika. Mieszkanie położone na 4 piętrze w budynku wybudowanym w 1949 roku, składa si...

  • Mieszkanie 3-pokojowe na Jarotach do wynajęcia od zaraz!

    Olsztyn

    • 1 800 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie dla 3-4 osób, w pełni umeblowane i wyposażone, (naczynia, lodówka, pralka, odkurzacz, suszarka, czajnik itp), bez własciciela. Pokoje o powierzchni 25m2, 16m2 i 9m2. N...

  • Słoneczne mieszkanie na osiedlu Jaroty, Olsztyn, bez pośredników

    Olsztyn

    • 360 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Jasne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Jaroty, przy ulicy Malewskiego, obecnie Herberta. Nieruchomość znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego budynku wybudowanego w 1984 ro...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wadąg

    • 449 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bartąg

    • 659 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kieźliny

    • 409 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Tomaszkowo

    Tomaszkowo

    • 1 300 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BRESDOM Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament z dostępem do linii brzegowej jeziora Naterskiego (Świętajno Naterskie). Takie nieruchomości nie po...

  • Mieszkanie
    1 / 16
    Mieszkanie

    Jaroty

    • 615 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Idealne mieszkanie dla rodziny lub na wynajem (inwestycyjne). Mieszkanie 3- pokojowe (dwustronne) o powierzchni użytkowej 57,78 m2 z dużym balkonem na nowym osiedlu Bartąg w Olsz...

  • 3 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania.
    1 / 16
    3 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania.

    Bartąg

    • 706 330 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garażem – Bartąg, przy granicy Olsztyna Kupujący nie płaci u notariusza podatku PCC (faktura VAT) cena do negocji. Zapraszamy do zapoznania si...