• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Olsztyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Olsztyn

(109)
  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie

    Olsztyn

    • 2 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w nowej technologii ciepłe , czystej w okolicy lasu linii tramwajowej i autobusowej całą gama supermarketów spożywczych i sportowych . Umeblowane nowocześnie , do wyna...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe os. Panorama

    Olsztyn

    • 600 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Marcin
    Agent nieruchomości

  • Leśna, 4-pokoje, wysoki standard, 2 tarasy, widok
    1 / 16
    Leśna, 4-pokoje, wysoki standard, 2 tarasy, widok

    Olsztyn

    • 1 495 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 13 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w bardzo atrakcyjnej i popularnej lokalizacji przy ul. Leśnej, w pobliżu jez. Długiego, Lasu Miejskiego. B...

  • 38m2, 2 pokoje, ul. Limanowskiego, do aranżacji
    1 / 15
    38m2, 2 pokoje, ul. Limanowskiego, do aranżacji

    Olsztyn

    • 309 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w budynku przy ul. Limanowskiego 3, oferuje duży potencjał aranżacyjny. To atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieru...

  • 4 pokoje z balkonem i miejscem parkingowym Łęgajny
    1 / 16
    4 pokoje z balkonem i miejscem parkingowym Łęgajny

    Olsztyn

    • 679 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 716 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz - bez potrzeby remontu, z funkcjonalnym 4-pokojowym układem i wygodnym podziałem przestrzeni na dwa poziomy? Ta ofert...

  • 2 pok., 38 m2, balkon, ul.  Dworcowa
    1 / 15
    2 pok., 38 m2, balkon, ul. Dworcowa

    Olsztyn

    • 2 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Świeżo po kapitalnym remoncie. 2-pokojowe umeblowane nowymi meblami i wyposażone nowymi sprzętami mieszkanie z balkonem, parter, położone w dobrym punkcie komunikacyjnym przy ul. D...

  • 2 pokojowe w Śródmieściu, loggia
    1 / 12
    2 pokojowe w Śródmieściu, loggia

    Olsztyn

    • 2 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    WOLNE OD 1 CZERWCA 2026r. 2-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Mieszkanie dla pary, małżeństwa, singla. Ob...

  • Nowe budownictwo - 2 pokoje, osobna kuchnia, winda
    1 / 16
    Nowe budownictwo - 2 pokoje, osobna kuchnia, winda

    Olsztyn

    • 479 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    - REZERWACJA - Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu przy ul. Zachodniej 5. To świetna propozycja zarówno na własne potrzeby, jak i jako inwestycja pod wynajem! OTOCZENIE:...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesne mieszkanie z balkonem
    Nowoczesne mieszkanie z balkonem

    Olsztyn

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    • nowe budownictwo, kameralne osiedle • 3 piętro, winda • sypialnia, salon z aneksem • 38,6 m2 powierzchni użytkowej...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. al. Na Skarpie

    Olsztyn » ul. Na Skarpie

    • 2 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PIERWSZY NAJEM! Pachnące nowością mieszkanie z widokiem na zieleń w topowej lokalizacji! Zamieszkaj na zielonym Osiedlu Grunwaldzkim (ul. Na Skarpie) wszędzie blisko, a zarazem c...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Sielska

    Olsztyn » ul. Sielska

    • 3 400 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo, Chata w Kwadracie oferuje na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m , usytuowane na piętrze budynku przy ul. Sielskiej . Mieszkanie jest je...

  • Mieszkanie
    1 / 8
    Mieszkanie

    Olsztyn

    • 328 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ladne mieszkanie w dobrej lokalizacji wokol duzo zieleni park miejsca do zabaw z dziecmi . W wysokim standardzie wykonczenia sprzedam.Posrednikom dziekuje.Cena podlega negocjacj...

  • Gotowe mieszkanie pod wynajem
    1 / 15
    Gotowe mieszkanie pod wynajem

    Olsztyn

    • 1 800 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję Państwu przytulne, wykończoną kawalerkę położoną na spokojnym i zielonym osiedlu Tęczowy Las w Olsztynie, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i leśnych. LOKAL...

  • Dwupokojowe mieszkanie w centrum Olsztyna
    1 / 15
    Dwupokojowe mieszkanie w centrum Olsztyna

    Olsztyn

    • 499 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz klimatycznego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia, z wyjątkowym charakterem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! OTOCZENIE: Mieszkanie położone jest...

  • Stylowe 3-pokojowe mieszkanie na os. Generałów
    1 / 16
    Stylowe 3-pokojowe mieszkanie na os. Generałów

    Olsztyn

    • 615 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej części Olsztyna? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,80 m², zloka...

  • MIESZKANIE 3-POKOJOWE 60,4 m² – OLSZTYN, NAGÓRKI,
    1 / 14
    MIESZKANIE 3-POKOJOWE 60,4 m² – OLSZTYN, NAGÓRKI,

    Olsztyn

    • 539 001 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyobraź sobie miejsce, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że jesteś u siebie. Bez remontów, bez stresu, bez dodatkowych kosztów. Po prostu przekręcasz klucz i zaczynasz nowy...

  • 4 pokoje blisko uczelni – idealne pod inwestycję
    1 / 10
    4 pokoje blisko uczelni – idealne pod inwestycję

    Olsztyn

    • 590 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Idealne mieszkanie pod inwestycję w świetnej lokalizacji – właśnie taka oferta pojawiła się przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza w Olsztynie. To przestronne, rozkładowe mieszkanie o po...

  • Centrum, Olsztyn, Apartamenty podzamcze, 34,76 m2
    1 / 15
    Centrum, Olsztyn, Apartamenty podzamcze, 34,76 m2

    Olsztyn

    • 485 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Lokal o pow. 34,76 m2 w unikalnej inwestycji - Apartamentach Podzamcze - powstających w odrestaurowanym budynku w samym centrum Olsztyna. W historycznym obiekcie powstaje 39 lokali...

  • Pokój na Starówce, widok na rynek, 2 piętro
    1 / 11
    Pokój na Starówce, widok na rynek, 2 piętro

    Olsztyn

    • 1 300 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Propozycja zamieszkania na olsztyńskiej starówce przypadanie do gustu osobom ceniącym klimat i estetykę tego miejsca. Do wynajęcia pokój w 3 pokojowym mieszkaniu przy ul Stare Mias...

  • Jasne, komfortowe, 2 pokoje, loggia, Centrum
    1 / 16
    Jasne, komfortowe, 2 pokoje, loggia, Centrum

    Olsztyn

    • 730 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Idealna propozycja na inwestycję, przeznaczenie na prowadzenie działaln...