• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Witoszewo
  • Grodzisko Górne
  • Ornowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Olsztynem

(119)
  • Luksusowy dom premium Warmia Mazury
    1 / 16

    Nowe

    Luksusowy dom premium Warmia Mazury

    Mańki

    • 1 525 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 14 664 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pośród falujących wzgórz Warmii i Mazur, w otoczeniu sosnowych lasów oraz kameralnych jezior, znajduje się wyjątkowa nieruchomość premium w miejscowości Mańki — stworzona dla osób,...

  • Sprzedam dom z czerwonej cegły w gminie Jonkowo
    Sprzedam dom z czerwonej cegły w gminie Jonkowo

    Jonkowo

    • 260 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 2 681 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: dom z czerwonej cegły – gm. Jonkowo Na sprzedaż klimatyczny, dom z czerwonej cegły, położony w spokojnej okolicy w gminie Jonkowo, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu....

  • 2-pokojowe mieszkanie w Barczewie
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie w Barczewie

    Barczewo

    • 449 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDANE Mieszkanie w Barczewie na Placu Zielone Wzgórze OTOCZENIE Mieszkanie znajduje się w Barczewie przy Placu Osiedle Zielone Wzgórze 1. W Barczewie znajdziemy m. in. liczne...

  • 3 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania.
    1 / 16
    3 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania.

    Bartąg

    • 706 330 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garażem – Bartąg, przy granicy Olsztyna Kupujący nie płaci u notariusza podatku PCC (faktura VAT) cena do negocji. Zapraszamy do zapoznania si...

  • Przestronny dom wolnostojący w sercu Wójtowa
    Przestronny dom wolnostojący w sercu Wójtowa

    Wójtowo

    • 1 999 000 zł cena
    • 366 m2 powierzchnia
    • 5 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej zieleni z wygodnym dostępem do miasta? Ten wyjątkowy dom w Wójtowie to idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, komfort i...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Warkały

    • 649 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 151 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowa działka z domem w atrakcyjnej lokalizacj
    1 / 9
    Wyjątkowa działka z domem w atrakcyjnej lokalizacj

    Szczęsne

    • 499 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z budynkiem mieszkalnym do kapitalnego remontu lub możliwością wystąpienia o nowe warunki zabudowy w Szczęsnym. Położona w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zabudowy jednorod...

  • Działka budowlana 758 m2 - Łapka k/Barczewa
    1 / 10
    Działka budowlana 758 m2 - Łapka k/Barczewa

    Łapka

    • 77 000 zł cena
    • 758 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mała działka budowlana o pow. 758 m2 - idealna pod zabudowę domem bez pozwolenia do 70m2 Warunki zabudowy zezwalają na budowę domu do 300 m2 powierzchni użytkowej Połozenie - Łapka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana z WZ pośród lasu Kieźliny k/Olsztyna
    1 / 13
    Działka budowlana z WZ pośród lasu Kieźliny k/Olsztyna

    Kieźliny

    • 445 000 zł cena
    • 4 016 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W otoczeniu luźna zabudowa jednorodzinna . Z dwóch stron ogrodzona Działka budowlana otoczona z 4 stron lasem i wydanymi WZ. Warunki Zabudowy przechodzą na nabywcę. Atrakcyjne poło...

  • 1056 mkw Olsztyn/ Naterki
    1 / 16
    1056 mkw Olsztyn/ Naterki

    Naterki

    • 299 000 zł cena
    • 1 056 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień Dobry sprzedam działkę w naterkach przy polu golfowym w pięknym miejscu 1056 lub 1240 mkw w pełni uzbrojoną , dojazd droga asfaltowa w rozliczeniu MOŻE BYĆ mieszkanie w Ols...

  • Działki budowlane z WZ – Porbady, spokój
    1 / 4
    Działki budowlane z WZ – Porbady, spokój

    Porbady

    • 300 500 zł cena
    • 3 005 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z warunkami zabudowy w Porbadach to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, spokoju i jednocześnie wygodnego dostępu do miasta. Działki budowlane z warunk...

  • Działki z WZ w trakcie – Porbady, duże metraże
    1 / 2
    Działki z WZ w trakcie – Porbady, duże metraże

    Porbady

    • 310 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duże działki z wnioskami o warunki zabudowy w Porbadach to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, spokoju oraz realnego potencjału inwestycyjnego. To także szansa na reali...

  • Dom w świetnej lokalizacji
    1 / 14
    Dom w świetnej lokalizacji

    Bartąg

    • 1 199 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 11 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz zamieszkać w nowym domu w świetnej lokalizacji? Ta oferta powinna Cię zainteresować. OTOCZENIE Nieruchomość znajduje się w Bartągu, przy ul. Jodłowej 32, gm. Stawiguda. Z d...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    Barczewo » ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    • 889 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 8 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 103,69 m, zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Zielone Wzgórze w Barczewie. Mieszkani...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Magnacka

    Barczewo » ul. Magnacka

    • 680 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie 95 m + taras 130 m | garaż | komórka | Barczewo, ul. Magnacka Cena promocyjna: 680 000 zł (ok. 7 158 zł/m) Biuro nieruchomości Chata w Kwadracie ofer...

  • Dz. z pozwoleniem na bud. (las) Kieźliny k/Olsztyna
    1 / 11
    Dz. z pozwoleniem na bud. (las) Kieźliny k/Olsztyna

    Kieźliny

    • 465 000 zł cena
    • 3 591 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana z PNB z lasem i w otoczeniu lasów . Pozwolenie budowy przechodzi na nabywcę. Atrakcyjne położenie - Kieźliny - 3,5 km od Olsztyna. Działka została ogrodzona...

  • Dom na sprzedaż - Giedajty
    1 / 16
    Dom na sprzedaż - Giedajty

    Giedajty

    • 1 145 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 5 842 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa posiadłość z własnym stawem – Giedajty k. Olsztyna Dom z ogrodem i garażem 4682 m² natury i spokoju Marzysz o życiu blisko natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody...

  • 4 pokoje z balkonem i parkingiem, blisko Olsztyn
    1 / 16
    4 pokoje z balkonem i parkingiem, blisko Olsztyn

    Łęgajny

    • 679 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 716 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz - bez potrzeby remontu, z funkcjonalnym 4-pokojowym układem i wygodnym podziałem przestrzeni na dwa poziomy? Ta ofert...

  • Dom w Nikielkowie z piękną działką 2613 m2
    Dom w Nikielkowie z piękną działką 2613 m2

    Nikielkowo

    • 1 499 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 12 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 122 m², położony w miejscowości Nikielkowo przy ul. Lawendowej, zaledwie 4,5 km od granic Olsztyna. To idealna pro...

  • Działka budowlana Mokiny gm. Barczewo
    Działka budowlana Mokiny gm. Barczewo

    Mokiny

    • 62 600 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kolejne 6 działek budowlanych na osiedlu 17km od Olsztyna! Marzysz o własnym domu w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta? Teraz masz okazję spełn...