• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sidzina
  • Olsztyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Olsztynem

(119)
  • Działka Patryki

    Patryki

    • 256 380 zł cena
    • 4 273 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Szanowni Państwo, Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż przepiękną działkę budowlaną nieopodal Olsztyna o wielkości - 4273 m Posiada warunki zabudowy! Spokój, natur...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Magnacka

    Barczewo » ul. Magnacka

    • 699 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Chata w Kwadracie z radością prezentuje Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni około 82 m2 , zlokalizowane niedaleko Olsztyna w spokojnej okolicy Barczewa na osiedlu Barczew...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową niezabudowaną w Dywitac
    1 / 3
    Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową niezabudowaną w Dywitac

    Dywity

    • 473 333 zł cena
    • 2 354 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI SUN4YOU Sp. z o.o. sprzeda nieruchomość gruntową niezabudowaną stanowiącą działkę nr 513/2 o pow. 0,2354 ha, położoną w miejscowości Dywity woj. warmińsko-m...

  • Działka budowlana 1301 m2 Naglady MPZP media
    1 / 11
    Działka budowlana 1301 m2 Naglady MPZP media

    Naglady

    • 169 000 zł cena
    • 1 301 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową składającą się z trzech działek o numerach 5, 6/5 oraz 6/4, o łącznej powierzchni 1301 m2, położoną w miejscowości Naglady, gmina Gietrz...

  • Działka budowlana Ostrzeszewo gm. Purda
    1 / 2
    Działka budowlana Ostrzeszewo gm. Purda

    Ostrzeszewo

    • 299 900 zł cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1180 m, położona w miejscowości Ostrzeszewo. Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych, co zapewni...

  • Działka budowlana 2026 m2 Naglady MPZP media
    1 / 16
    Działka budowlana 2026 m2 Naglady MPZP media

    Naglady

    • 169 000 zł cena
    • 2 026 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną składającą się z działki nr 6/3, o łącznej powierzchni 2026 m2, położoną w miejscowości Naglady, gmina Gietrzwałd. To int...

  • działka w sąsiedztwie lasu, z możliwością zabudowy
    1 / 4
    działka w sąsiedztwie lasu, z możliwością zabudowy

    Dąbrówka Wielka

    • 137 865 zł cena
    • 3 939 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Malownicza działka z możliwością zabudowy w bezpośrednim sąsiedztwie dużego kompleksu lasów należących do Skarbu Państwa. Miejsce wyjątkowo spokojne o dużych walorach przyrodniczo-...

  • Dom Rykowiec

    Rykowiec

    • 4 500 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chata w Kwadracie ma przyjemność zaprezentować o fertę wynajmu domu w miejscowości Rykowiec, ok 11 km od Olsztyna. Domu położony w samym sercu lasu , z dala od hałasu i mi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Komfortowy dom z fotowoltaika pompa ciepła
    1 / 16
    Komfortowy dom z fotowoltaika pompa ciepła

    Stawiguda

    • 1 620 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Funkcjonalny dom z garażem, zagospodarowaną działką, pompą ciepła z funkcją chłodzenia, fotowoltaiką, na uboczu wsi Ruś gmina Stawiguda. Dodatkowe atuty nieruchomości to drewutnia,...

  • Grunt inwestycyjny przy drodze S 51
    1 / 16
    Grunt inwestycyjny przy drodze S 51

    Dorotowo

    • 3 000 000 zł cena
    • 10 047 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    New House Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego położonego w Dorotowie gm. Stawiguda w odległości 11 km od Olsztyna. Grunt bezpośrednio przy drodze ekspre...

  • Działka w otoczeniu lasu, widok na staw
    1 / 9
    Działka w otoczeniu lasu, widok na staw

    Barczewko

    • 200 000 zł cena
    • 4 771 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zaciszna działka położona w miejscowości Barczewko (gm. Barczewo) 13 km od Olsztyna. Idealna dla miłośników sielskiego klimatu i wypoczynku z dala od miasta. Możliwość uzyskania wa...

  • Dworek po renowacji, stadnina koni, super miejsce
    1 / 16
    Dworek po renowacji, stadnina koni, super miejsce

    Spręcowo

    • 4 750 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 5 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowa posiadłość o pow. 15 ha. Zadbany dworek z dodatkowymi zabudowaniami i stajniami, zanurzony w zieleni. Miejsce gwarantujące prywatność, otoczone malowniczym warmińskim...

  • Dworek po renowacji, stadnina koni, duży potencjał
    1 / 16
    Dworek po renowacji, stadnina koni, duży potencjał

    Spręcowo

    • 5 950 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 6 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowa posiadłość o pow. 33 ha. Zadbany dworek z dodatkowymi zabudowaniami i stajniami, zanurzony w zieleni. Miejsce gwarantujące prywatność, otoczone malowniczym warmińskim...

  • Wójtowo-atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkalną
    1 / 7
    Wójtowo-atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkalną

    Wójtowo

    • 195 520 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka o powierzchni 1504 m2, przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Doskonała lokalizacja z bardzo dob...

  • Bartąg, przytulny dom z widokiem na jezioro
    1 / 16
    Bartąg, przytulny dom z widokiem na jezioro

    Bartąg

    • 1 590 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 11 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przytulny dom jednorodzinny posadowiony na urokliwej, zagospodarowanej działce z widokiem na jez. Bartążek, w spokojnym sąsiedztwie. Idealny dla pary bądź niewielkiej rodziny, dedy...

  • Działka na wzgórzu przy lesie z warunkami zab.
    1 / 16
    Działka na wzgórzu przy lesie z warunkami zab.

    Dorotowo

    • 329 000 zł cena
    • 3 811 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja działka na wzgórzu przy lesie i rozlewisku, położona w Dorotowie, o powierzchni 3811 m2, z warunkami zabudowy pod dwa domy jednorodzinne wolnostojące. Idealne miejsce na wy...

  • Działka z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne
    1 / 15
    Działka z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne

    Unieszewo

    • 400 000 zł cena
    • 4 005 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o pow. 4005 m2 w miejscowości Unieszewo (gmina Gietrzwałd) z warunkami zabudowy pod zabudowę 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych z dobrym dojazdem z drogi asfaltowej....

  • Ostrzeszewo, z możliwością podziału, zabudowy
    1 / 9
    Ostrzeszewo, z możliwością podziału, zabudowy

    Ostrzeszewo

    • 999 000 zł cena
    • 8 612 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka w pobliżu Olsztyna w Ostrzeszewie o powierzchni 8612 m2, przeznaczona w planie pod zabudowę jednorodzinną. Doskonały dojazd do centrum bez porannych korków oraz...

  • Działka w otoczeniu lasu, widok na staw
    1 / 14
    Działka w otoczeniu lasu, widok na staw

    Barczewko

    • 200 000 zł cena
    • 4 775 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Wójtowo - Krokusowa/Sasanki blisko Nikielkowa
    1 / 10
    Wójtowo - Krokusowa/Sasanki blisko Nikielkowa

    Wójtowo

    • 145 000 zł cena
    • 1 299 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż jedna z 2 działki, objęta planem zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Wójtowie, 800 m od drogi krajowej nr 16 na Barczewo. Działka zlokalizowana b...