• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Olsztynem

(119)
  • Mieszkanie w domu nad jeziorem Wadąg
    1 / 13
    Mieszkanie w domu nad jeziorem Wadąg

    Barczewko

    • 2 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferta wynajmu 90 m2 mieszkania położonego w domu jednorodzinnym w Barczewku w odległości 12 km od Olsztyna. Oferta idealna dla pracowników firm. LOKALIZACJA: Barczewko to malowni...

  • Działka pod siedlisko/małe gospodarstwo – Brąswałd
    1 / 14
    Działka pod siedlisko/małe gospodarstwo – Brąswałd

    Brąswałd

    • 214 130 zł cena
    • 3 059 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka kameralnie położona w miejscowości Brąswałd. Działka na lekkim wzniesieniu, co gwarantuje nam ograniczone sąsiedztwo oraz bliskość natury i otaczającą nas zieleń....

  • Nietuzinkowy dom pasywny, 5 pokoi, garaż, 220 m2,
    1 / 16
    Nietuzinkowy dom pasywny, 5 pokoi, garaż, 220 m2,

    Jonkowo

    • 1 199 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 5 259 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne domy pasywne w technologii drewnianej, z 5 pokojami, garażem w bryle budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewnia miejsce na odpoczynek, wspólną zabawę i pr...

  • Atrakcyjna działka w pobliżu Olsztyna- inwestycja
    1 / 7
    Atrakcyjna działka w pobliżu Olsztyna- inwestycja

    Myki

    • 70 000 zł cena
    • 6 077 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 6077 m2, położona na skraju miejscowości Myki w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych kompleksów leśnych. Teren niezwykle spokojny i malowniczy. Aktualnie...

  • Działka usługowa nad stawem, mpzp
    1 / 9
    Działka usługowa nad stawem, mpzp

    Dywity

    • 1 059 360 zł cena
    • 26 484 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka położona nad malowniczym stawem pod zabudowę usługową typu hotel, gastronomia, centrum konferencyjne, apartamenty przy ul. Spółdzielczej w Dywitach. Doskonała lo...

  • Działka nad rozlewiskiem, możliwość zabudowy
    1 / 9
    Działka nad rozlewiskiem, możliwość zabudowy

    Sętal

    • 499 999 zł cena
    • 17 903 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka nad rozlewiskiem, na obrzeżach miejscowości Sętal z wydanymi warunkami zabudowy. Teren o łącznej powierzchni 1,79 ha zapewni nowym właścicielom spokój i pełną pry...

  • Atrakcyjna działka budowlana, Dywity, inwestycja
    1 / 7
    Atrakcyjna działka budowlana, Dywity, inwestycja

    Dywity

    • 169 000 zł cena
    • 3 393 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w otoczeniu lasu objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Okolica wyjątkowo cicha i spokojna w odległ...

  • Dom Ługwałd

    Ługwałd

    • 1 999 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 3 998 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chata w Kwadracie prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o dużym potencjale przestronny dom o łącznej powierzchni ok. 500 m, położony na ogrodzonej i w pełni zagospodarowan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Ługwałd

    Ługwałd

    • 299 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka 1300 m w Ługwałdzie cisza, zieleń i gotowa pod budowę Na sprzedaż piękna, urokliwa działka o powierzchni 1300 m położona w miejscowości Ługwałd , w jednej z...

  • Nowy dom blisko Olsztyna - Naterki
    1 / 13
    Nowy dom blisko Olsztyna - Naterki

    Naterki

    • 2 680 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 12 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom położony w Naterkach w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w okolicach Olsztyna. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchn...

  • Dom Giedajty gm. Jonkowo
    1 / 15
    Dom Giedajty gm. Jonkowo

    Giedajty

    • 890 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 5 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom w miejscowości Giedajty, gmina Jonkowo. Dom wybudowany został w 2007 roku, na narożnej działce o powierzchni 607 m2. P...

  • Działka budowlana Gady 30 arów
    1 / 6
    Działka budowlana Gady 30 arów

    Gady

    • 140 000 zł cena
    • 3 039 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 172/57 o powierzchni 3039 m2 w pięknej okolicy w miejscowości Gady zlokalizowanej w gminie Dywity. Odległość od Olsztyna to jedyne 10 km, a Dywit 5 km...

  • Dom pod Olsztynem, idealny pod własną działalność
    1 / 16
    Dom pod Olsztynem, idealny pod własną działalność

    Nikielkowo

    • 2 800 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 2 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dobrze prosperujący zajazd pod Olsztynem. Obiekt łączący bazę noclegową z bazą gastronomiczną i wygodne miejsce życia dla właścicieli obiektu. Od 20 lat systematycznie...

  • Mieszkanie
    1 / 16
    Mieszkanie

    Jaroty

    • 615 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Idealne mieszkanie dla rodziny lub na wynajem (inwestycyjne). Mieszkanie 3- pokojowe (dwustronne) o powierzchni użytkowej 57,78 m2 z dużym balkonem na nowym osiedlu Bartąg w Olsz...

  • Działka Purdka Purda Leśna

    Purdka

    • 301 600 zł cena
    • 2 786 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dotyczącą działki o imponującej powierzchni 2785.75m2, usytuowanej w uroczej miejscowości Purda, w malowniczym województ...

  • APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!
    1 / 5
    APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!

    Dywity

    • 449 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OPTIMUM NIERUCHOMOŚCI OFERUJE PAŃSTWU WYŁĄCZNĄ - SPRZEDAŻ APARTAMENTÓW BEZCZYNSZOWYCH W ŁUGWAŁDZIE PRZY ULICY KORMORANÓW Zakup bezpośrednio od Dewelopera, Kupujący nie płaci podatk...

  • APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!
    1 / 5
    APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!

    Dywity

    • 499 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Dom w zabudowie bliźniaczej Dąbrówka Wielka Dywity
    1 / 9
    Dom w zabudowie bliźniaczej Dąbrówka Wielka Dywity

    Dywity

    • 640 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Optimum Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w standardzie deweloperskim o całkowitej powierzchni 155,00m2 i użytkowej powierzchni 136,28 m2. Powierzchn...

  • Działka 3000m2 Węgajty k.Olsztyna |zabudowa w sąsiedztwie
    1 / 11
    Działka 3000m2 Węgajty k.Olsztyna |zabudowa w sąsiedztwie

    Węgajty

    • 360 000 zł cena
    • 3 005 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 117/20 o powierzchni 3005m2 (30 arów), położona w miejscowości Węgajty, gmina Jonkowo, w spokojnej okolicy z istniejącą nową zabudową jednorodzinn...

  • Dom na ul. Bajkowej w Stawigudzie
    1 / 8
    Dom na ul. Bajkowej w Stawigudzie

    Stawiguda

    • 849 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWY DOM DWULOKALOWY W STAWIGUDZIE Inwestycja Osiedle Bajkowe w Stawigudzie – ul. Bajkowa, Stawiguda Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym i komfortowym domu położonym w...