• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lubniewice +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Olsztynem

(35)
  • Luksusowy dom premium Warmia Mazury
    1 / 16

    Nowe

    Luksusowy dom premium Warmia Mazury

    Mańki

    • 1 525 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 14 664 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pośród falujących wzgórz Warmii i Mazur, w otoczeniu sosnowych lasów oraz kameralnych jezior, znajduje się wyjątkowa nieruchomość premium w miejscowości Mańki — stworzona dla osób,...

  • Sprzedam dom z czerwonej cegły w gminie Jonkowo
    Sprzedam dom z czerwonej cegły w gminie Jonkowo

    Jonkowo

    • 260 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 2 681 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: dom z czerwonej cegły – gm. Jonkowo Na sprzedaż klimatyczny, dom z czerwonej cegły, położony w spokojnej okolicy w gminie Jonkowo, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu....

  • Przestronny dom wolnostojący w sercu Wójtowa
    Przestronny dom wolnostojący w sercu Wójtowa

    Wójtowo

    • 1 999 000 zł cena
    • 366 m2 powierzchnia
    • 5 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej zieleni z wygodnym dostępem do miasta? Ten wyjątkowy dom w Wójtowie to idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, komfort i...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Warkały

    • 649 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 151 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w świetnej lokalizacji
    1 / 14
    Dom w świetnej lokalizacji

    Bartąg

    • 1 199 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 11 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz zamieszkać w nowym domu w świetnej lokalizacji? Ta oferta powinna Cię zainteresować. OTOCZENIE Nieruchomość znajduje się w Bartągu, przy ul. Jodłowej 32, gm. Stawiguda. Z d...

  • Dom na sprzedaż - Giedajty
    1 / 16
    Dom na sprzedaż - Giedajty

    Giedajty

    • 1 145 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 5 842 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa posiadłość z własnym stawem – Giedajty k. Olsztyna Dom z ogrodem i garażem 4682 m² natury i spokoju Marzysz o życiu blisko natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody...

  • Dom w Nikielkowie z piękną działką 2613 m2
    Dom w Nikielkowie z piękną działką 2613 m2

    Nikielkowo

    • 1 499 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 12 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 122 m², położony w miejscowości Nikielkowo przy ul. Lawendowej, zaledwie 4,5 km od granic Olsztyna. To idealna pro...

  • Dom Rykowiec

    Rykowiec

    • 4 500 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chata w Kwadracie ma przyjemność zaprezentować o fertę wynajmu domu w miejscowości Rykowiec, ok 11 km od Olsztyna. Domu położony w samym sercu lasu , z dala od hałasu i mi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Komfortowy dom z fotowoltaika pompa ciepła
    1 / 16
    Komfortowy dom z fotowoltaika pompa ciepła

    Stawiguda

    • 1 620 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Funkcjonalny dom z garażem, zagospodarowaną działką, pompą ciepła z funkcją chłodzenia, fotowoltaiką, na uboczu wsi Ruś gmina Stawiguda. Dodatkowe atuty nieruchomości to drewutnia,...

  • Dworek po renowacji, stadnina koni, super miejsce
    1 / 16
    Dworek po renowacji, stadnina koni, super miejsce

    Spręcowo

    • 4 750 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 5 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowa posiadłość o pow. 15 ha. Zadbany dworek z dodatkowymi zabudowaniami i stajniami, zanurzony w zieleni. Miejsce gwarantujące prywatność, otoczone malowniczym warmińskim...

  • Dworek po renowacji, stadnina koni, duży potencjał
    1 / 16
    Dworek po renowacji, stadnina koni, duży potencjał

    Spręcowo

    • 5 950 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 6 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowa posiadłość o pow. 33 ha. Zadbany dworek z dodatkowymi zabudowaniami i stajniami, zanurzony w zieleni. Miejsce gwarantujące prywatność, otoczone malowniczym warmińskim...

  • Bartąg, przytulny dom z widokiem na jezioro
    1 / 16
    Bartąg, przytulny dom z widokiem na jezioro

    Bartąg

    • 1 590 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 11 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przytulny dom jednorodzinny posadowiony na urokliwej, zagospodarowanej działce z widokiem na jez. Bartążek, w spokojnym sąsiedztwie. Idealny dla pary bądź niewielkiej rodziny, dedy...

  • Dom i zabudowania na 1,19 ha działce ok. Olsztyna
    1 / 16
    Dom i zabudowania na 1,19 ha działce ok. Olsztyna

    Zalbki

    • 2 190 000 zł cena
    • 591 m2 powierzchnia
    • 3 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość w malowniczej wsi Zalbki w gminie Dywity, zaledwie kilka minut od Olsztyna. Duża, zadbana działka o powierzchni 1,19 ha z licznymi drzewami, stawem, altaną i...

  • Dom na sprzedaż w centrum wsi Patryki
    1 / 16
    Dom na sprzedaż w centrum wsi Patryki

    Patryki

    • 1 100 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W SKRÓCIE Dom wolnostojący z garażem, wykończony, na wzniesieniu w malowniczej miejscowości Patryki - 14 km od Olsztyna na terenie gminy Purda. LOKALIZACJA •centrum wsi Patryki, g...

  • Dom ukryty w lesie nad rzeką
    1 / 15
    Dom ukryty w lesie nad rzeką

    Cerkiewnik

    • 1 500 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy Cię do odkrycia wyjątkowego domu, skrytego w otulinie natury i otoczonego malowniczym lasem, który przytula się do brzegów spokojnej rzeki. To magiczne leśne ranczo, poł...

  • Mieszkanie w domu nad jeziorem Wadąg
    1 / 13
    Mieszkanie w domu nad jeziorem Wadąg

    Barczewko

    • 2 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferta wynajmu 90 m2 mieszkania położonego w domu jednorodzinnym w Barczewku w odległości 12 km od Olsztyna. Oferta idealna dla pracowników firm. LOKALIZACJA: Barczewko to malowni...

  • Nietuzinkowy dom pasywny, 5 pokoi, garaż, 220 m2,
    1 / 16
    Nietuzinkowy dom pasywny, 5 pokoi, garaż, 220 m2,

    Jonkowo

    • 1 199 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 5 259 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne domy pasywne w technologii drewnianej, z 5 pokojami, garażem w bryle budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewnia miejsce na odpoczynek, wspólną zabawę i pr...

  • Dom Ługwałd

    Ługwałd

    • 1 999 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 3 998 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chata w Kwadracie prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o dużym potencjale przestronny dom o łącznej powierzchni ok. 500 m, położony na ogrodzonej i w pełni zagospodarowan...

  • Nowy dom blisko Olsztyna - Naterki
    1 / 13
    Nowy dom blisko Olsztyna - Naterki

    Naterki

    • 2 680 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 12 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom położony w Naterkach w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w okolicach Olsztyna. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchn...

  • Dom Giedajty gm. Jonkowo
    1 / 15
    Dom Giedajty gm. Jonkowo

    Giedajty

    • 890 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 5 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom w miejscowości Giedajty, gmina Jonkowo. Dom wybudowany został w 2007 roku, na narożnej działce o powierzchni 607 m2. P...