• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wólka Niedźwiedzka
  • Szczekarków
  • Gliczarów Górny
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Olsztynem

(35)
  • Dom pod Olsztynem, idealny pod własną działalność
    1 / 16
    Dom pod Olsztynem, idealny pod własną działalność

    Nikielkowo

    • 2 800 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 2 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dobrze prosperujący zajazd pod Olsztynem. Obiekt łączący bazę noclegową z bazą gastronomiczną i wygodne miejsce życia dla właścicieli obiektu. Od 20 lat systematycznie...

  • Dom w zabudowie bliźniaczej Dąbrówka Wielka Dywity
    1 / 9
    Dom w zabudowie bliźniaczej Dąbrówka Wielka Dywity

    Dywity

    • 640 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Optimum Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w standardzie deweloperskim o całkowitej powierzchni 155,00m2 i użytkowej powierzchni 136,28 m2. Powierzchn...

  • Dom na ul. Bajkowej w Stawigudzie
    1 / 8
    Dom na ul. Bajkowej w Stawigudzie

    Stawiguda

    • 849 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWY DOM DWULOKALOWY W STAWIGUDZIE Inwestycja Osiedle Bajkowe w Stawigudzie – ul. Bajkowa, Stawiguda Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym i komfortowym domu położonym w...

  • Dom parterowy- stan surowy, gotowy projekt
    1 / 8
    Dom parterowy- stan surowy, gotowy projekt

    Jonkowo

    • 360 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 2 433 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 1500 m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego według własnego projektu TOPAZ położona w Jonkowie ul. Leśna. Nieruchomość to idealna propozycja dla osób, które...

  • Piękny dom nad jeziorem + dom letni
    1 / 13
    Piękny dom nad jeziorem + dom letni

    Dorotowo

    • 1 100 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luxury House Management przedstawia Państwu bardzo klimatyczny dom nad jeziorem Wulpińskim wraz z murowanym domem gościnnym, garażem i pięknym ogrodem w formie parku. Lokalizacja:...

  • Nowoczesna połowa domu w Wójtowie
    1 / 14
    Nowoczesna połowa domu w Wójtowie

    Wójtowo

    • 790 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 4 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w Wójtowie o łącznej powierzchni 183,05 m², posadowionego na działce 582,70 m². Budynek, wzniesiony w energooszczędnej technologii IzoDom2000,...

  • Atrakcyjna posiadłość na przedmieściach Olsztyna, msc.Gronity
    1 / 11
    Atrakcyjna posiadłość na przedmieściach Olsztyna, msc.Gronity

    Gronity

    • 1 200 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 5 310 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom parterowy z dojazdem asfaltowy w sąsiedztwie lasu i wody Przedmieście OLSZTYNA

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Wadąg

    • 679 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 009 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Węgajty

    • 549 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Warkały

    • 739 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gietrzwałd

    • 1 100 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 5 214 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Miodówko

    • 215 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home Link S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Purda

    • 900 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 1 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom Patryki

    Patryki

    • 680 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 4 359 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Patryki 11km od centrum Olsztyna. Dom o powierzchni użytkowej 156m2. Na parterze znajduje się wiatrołap, łazienka, salon otwart...

  • Dom Brąswałd

    Brąswałd

    • 799 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 3 016 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w malowniczej miejscowości Brąswałd. Budynek o powierzchni 200m2 znajduje się na działce liczącej 1600m2, wybudowany w 2022 roku, m...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom Książnik

    Książnik

    • 670 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 4 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym. Dom znajduje się we wsi Książnik gmina Miłakowo na dużej działce o powierzchni 9700m2. Parter: ogrzewanie podłogowe -...

  • Dom Kretowiny

    Kretowiny

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu piękną posesję letniskową wraz z nowo wybudowanym domkiem o pow.36m2 w malowniczej miejscowości turystycznej Kretowiny położonej nad jeziorem Narie - wspaniał...

  • Dom Stary Dwór rynek pierwotny

    Stary Dwór

    • 595 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 5 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom117m 2 . 20 minut do Olsztyna. Dom na działce o powierzchni 860m 2 , na nowym osiedlu. Dom w stanie deweloperskim, :zakończone zostały wszelkie prace związane z ociepleniem bu...

  • Dom Kretowiny

    Kretowiny

    • 295 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu domek letniskowy z działką w turystycznej miejscowości Kretowiny. Domek położny w świetnej lokalizacji, na końcu półwyspu 200 m od linii brzegowej jeziora Nar...

  • Dom Labuszewo

    Labuszewo

    • 10 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 70 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż gospodarstwo rolne z zabudowaniami o powierzchni 85 ha, które znajduje się w miejscowości Labuszewo. Nieruchomość składa się z: Budyn...

  • Dom Labuszewo

    Labuszewo

    • 7 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 50 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż gospodarstwo rolne z zabudowaniami o powierzchni 2 ha, które znajduje się w miejscowości Labuszewo. Nieruchomość składa się z: Budyne...

  • RUKŁAWKI, GMINA BISKUPIEC,DOM WOLNOSTOJĄCY, 165M2, DZIAŁKA 3116M2 W LESIE. J. DADAJ,STAN SUROWY ZAMKNIĘTY,GARAŻ
    1 / 5
    RUKŁAWKI, GMINA BISKUPIEC,DOM WOLNOSTOJĄCY, 165M2, DZIAŁKA 3116M2...

    Rukławki

    • 699 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 4 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home - Nieruchomości Dorota Piskorowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Florczaki

    • 390 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dźwierzuty

    • 760 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kretowiny

    • 290 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Swaderki

    Swaderki

    • 360 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w miejscowości Selwa w województwie warmińsko- mazurskim 15 km od Olsztynka. Wieś jest położona wśród lasów i jezior, w promieniu 6 km znajduje się 25 jezior i 3 rzeki w tym ta...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Kiersztanowo

    • 4 850 000 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 9 939 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Blanki

    • 950 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 4 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rychnowo

    Rychnowo

    • 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz się cieszyć urokliwym miejscem, pełną prywatnością i brakiem sąsiadów? Jeśli tak to ta oferta powinna Cię zainteresować. BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż urokli...

  • Domek letniskowy na Warmii i działka 2400m²
    1 / 5
    Domek letniskowy na Warmii i działka 2400m²

    Knopin

    • 450 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę o powierzchni 2400 m² z domkiem letniskowym 35 m, znajdującą się w stolicy Warmii, wieś Knopin, ok 26 km od Olsztyna. Domek postawiony metodą szkieletową, ocieplon...

  • Dom Świerkocin gm. Olsztynek
    1 / 15
    Dom Świerkocin gm. Olsztynek

    Świerkocin

    • 649 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 426 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WŚRÓD JEZIOR I LASÓW — MAZURY | 5 JEZIOR W OKOLICY | CAŁOROCZNY Są nieruchomości, które się ogląda… i są takie, które się kupuje od razu. Ta należy do tej drug...

  • Domki letniskowe całoroczne- wynajem
    1 / 15
    Domki letniskowe całoroczne- wynajem

    Wilimy

    • 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Drewniany domek całoroczny o powierzchni ok 43 m2 z zadaszonym tarasem. Domek posiada dwie sypialnie, salon z dużym stołem i aneksem kuchennym, zestawem wypoczynkowym oraz TV. Łazi...

  • Stare Jabłonki, domek letniskowy, jezioro, las
    1 / 15
    Stare Jabłonki, domek letniskowy, jezioro, las

    Stare Jabłonki

    • 395 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 559 m2 zabudowana klimatycznym, drewnianym domkiem letniskowym z lat 70., położona w Starych Jabłonkach przy ul. Wczasowej 27. Nieruchomość znajdu...

  • Domek Letniskowy
    1 / 9
    Domek Letniskowy

    Wilimy

    • 550 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    apraszamy Was do naszego uroczego, drewnianego Domku nad stawem, zlokalizowanego zaledwie 80 m od linii brzegowej Jeziora Dadaj, na Warmii, w miejscowości Wilimy. To doskonałe miej...

  • Sprzedam dom z dostępem do jeziora Rukławki gm. Biskupiec
    1 / 7
    Sprzedam dom z dostępem do jeziora Rukławki gm. Biskupiec

    Rukławki

    • 680 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferuję urokliwy, 1/2 wolnostojącego domu rekreacyjnego o powierzchni 80 m². Budynek położony na działce o powierzchni 625 m², z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz w...

  • sprzedam dom na mazurach
    1 / 14
    sprzedam dom na mazurach

    Dźwierzuty

    • 290 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    sprzedam dom na mazurach w miejscowości Dźwierzuty. dom o powierzchni użytkowej ok 120m2 na dole pokoj kuchnia z jadalnia łazienka kotlownia i ganek na gorze dwa pokoje lazienka i...

  • Dom nad Jeziorem Świętajno, Narty
    1 / 16
    Dom nad Jeziorem Świętajno, Narty

    Narty

    • 919 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom letniskowy murowany w miejscowości Narty nad jeziorem Świętajno, gmina Jedwabno, powiat szczycieński. Komfortowy dom letniskowy budowany od podstaw zakończony w 20...

  • Klimatyczny dom z działką nad jeziorem Marąg
    1 / 12
    Klimatyczny dom z działką nad jeziorem Marąg

    Żabi Róg

    • 972 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 4 885 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wolnostojący dom położony jest na działce o pow. 3010 m2, w miejscowości Żabi Róg, gmina Morąg. Żabi Róg to przepięknie położona wieś turystyczna, w bliskim sąsiedztwie takich mi...

  • Smolajny,dom parterowy,duża działka,do wykończenia
    1 / 15
    Smolajny,dom parterowy,duża działka,do wykończenia

    Smolajny

    • 725 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 4 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość w stanie deweloperskim z dużą działką - idealna dla osób chcących zaaranżować przestrzeń wg swojego gustu. Optymalny rozkład domu pozwalający na komfort funkcjonowania...

  • Dom  z potencjałem inwestycyjnym .
    1 / 16
    Dom z potencjałem inwestycyjnym .

    Wilczkowo

    • 2 990 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż , wyjątkowa nieruchomość , dom z potencjałem biznesowym , gotowy do zamieszkania i prowadzenia działalności.  Lokalizacja. Nieruchomość znajduje się w malowniczej...

  • Klimatyczny dom z działką nad jeziorem Marąg
    Klimatyczny dom z działką nad jeziorem Marąg

    Żabi Róg

    • 1 090 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 5 478 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wolnostojący dom położony jest na działce o pow. 3010 m2, w miejscowości Żabi Róg, gmina Morąg. Żabi Róg to przepięknie położona wieś turystyczna, w bliskim sąsiedztwie takich miej...

  • Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy
    Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy

    Ostrowin

    • 749 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 5 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy. Na parterze przestronny salon połączony z otwartą kuchnią i dużym hallem tworzy komfortową strefę dzienną. Z salonu wyjście na d...

  • 2 Domy z bezpośrednim dostępem linii brzegowej
    2 Domy z bezpośrednim dostępem linii brzegowej

    Waplewo

    • 1 499 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 14 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    R E Z E R W A C J A Działka z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Mielno. 2 domy rekreacyjne wybudowane na początku lat dziewięćdziesiątych. Pierwszy dom murowany o...

  • Dom Wynki ul.

    Wynki

    • 1 350 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEWolnostojący dom w fantastycznym miejscu, nad jeziorem w miejscowości WynkiATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dom całoroczny, - duża działka- gotowy do zamieszkani...

  • Dom Wynki gm. Łukta

    Nowe

    Dom Wynki gm. Łukta

    Wynki

    • 699 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 196 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gotowy domek nad jeziorem - sauna, działka 1503 m² | Wynki, gm. Łukta Na działce znajdują się obecnie trzy domki rekreacyjne. W przypadku zakupu jednego z nich, dwa pozos...