• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Człuchów +20 km
  • Makoszyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kiersztanowo

(9)
  • Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno
    1 / 10
    Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno

    Kiersztanowo

    • 365 000 zł cena
    • 3 470 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Kiersztanowie, położona w centrum malowniczych Mazur, w spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody, z niezakłóconym widokiem na jezioro Juno (pow. 380 ha). Z dobry...

  • Atrakcyjna działka z potencjałem, linia brzegowa
    1 / 16
    Atrakcyjna działka z potencjałem, linia brzegowa

    Kiersztanowo

    • 3 200 000 zł cena
    • 41 000 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz ciekawej nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą działki z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Juno....

  • Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno
    1 / 10
    Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno

    Kiersztanowo

    • 368 000 zł cena
    • 3 506 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Kiersztanowo, dwie działki z widokiem na jez. Juno
    1 / 10
    Kiersztanowo, dwie działki z widokiem na jez. Juno

    Kiersztanowo

    • 715 000 zł cena
    • 6 976 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Kiersztanowie, położone w centrum malowniczych Mazur, w spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody, z niezakłóconym widokiem na jezioro Juno (pow. 380 ha). Z dobry...

  • Działka budowlana Kiersztanowo gm. Jeziorany,
    1 / 5
    Działka budowlana Kiersztanowo gm. Jeziorany,

    Kiersztanowo

    • 270 000 zł cena
    • 1 205 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Działka inwestycyjna Kiersztanowo gm. Jeziorany,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Kiersztanowo gm. Jeziorany,

    Kiersztanowo

    • 830 000 zł cena
    • 10 850 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam działkę b...

  • Działka budowlana z linią brzegową, Kiersztanowo
    1 / 11
    Działka budowlana z linią brzegową, Kiersztanowo

    Kiersztanowo

    • 433 527 zł cena
    • 1 403 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka z własną linią brzegową jeziora Juno, położona w spokojnej mazurskiej wsi Kiersztanowo, niespełna 7 km od Mrągowa. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowa...

  • Sprzedam działkę budowlaną gm Grunwald- OKAZJA
    Sprzedam działkę budowlaną gm Grunwald- OKAZJA

    Kiersztanowo

    • 54 900 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA Sprzedam działkę budowlaną, gdzie natura spotyka wygodę. Działka budowlana znajduje się w miejscowości Kiersztanowo gm Grunwald (powiat Ostródzki). To doskonała propozycja...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Kiersztanowo

    • 4 850 000 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 9 939 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Olszewnik Gmina Jeziorany
    1 / 6
    Działka budowlana Olszewnik Gmina Jeziorany

    Jeziorany

    • 60 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę w miejscowości Olszewnik 500m od granicy miasta Jeziorany 35 km od Olsztyna. Kierunek Lutry. Nowo zaprojektowane osiedle działek budowlanych....

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Jeziorany

    • 620 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 4 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jeziorany

    • 219 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Domki letniskowe całoroczne- wynajem
    1 / 15
    Domki letniskowe całoroczne- wynajem

    Wilimy

    • 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Drewniany domek całoroczny o powierzchni ok 43 m2 z zadaszonym tarasem. Domek posiada dwie sypialnie, salon z dużym stołem i aneksem kuchennym, zestawem wypoczynkowym oraz TV. Łazi...

  • Domek Letniskowy
    1 / 9
    Domek Letniskowy

    Wilimy

    • 550 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    apraszamy Was do naszego uroczego, drewnianego Domku nad stawem, zlokalizowanego zaledwie 80 m od linii brzegowej Jeziora Dadaj, na Warmii, w miejscowości Wilimy. To doskonałe miej...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Krokowo

    • 200 000 zł cena
    • 57 400 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łąki o powierzchni: - 0,58 ha (obręb Wola), 1,15 ha (obręb Krokowo, 1,18 ha (obręb Wola), 2,83 ha (obręb Krokowo) Łąki na podłożu torfowym.

  • Wyjątkowa inwestycja Warmia i Mazury
    1 / 3
    Wyjątkowa inwestycja Warmia i Mazury

    Jeziorany

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy zakup bardzo ciekawej nieruchomości gruntowej (okolice Dobrego Miasta) z dużym potencjałem wzrostu wartości i wieloma możliwościami inwestycyjnymi. Działki mają wspólny...

  • Działka z widokiem na las, możliwość zabudowy
    1 / 8
    Działka z widokiem na las, możliwość zabudowy

    Zerbuń

    • 91 110 zł cena
    • 3 037 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka na obrzeżach wsi Zerbuń, oddalonej 13 km od Biskupca, 10 km od Jezioran, 25 km od Barczewa. Położona w niezwykle spokojnym i urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów...

  • Działka z widokiem na las
    1 / 8
    Działka z widokiem na las

    Zerbuń

    • 79 000 zł cena
    • 3 157 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka na obrzeżach wsi Zerbuń oddalonej 13 km od Biskupca, 10 km od Jezioran, 25 km od Barczewa. Położona w niezwykle spokojnym i urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów...

  • Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności
    1 / 7
    Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności

    Jeziorany

    • 80 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka numer 232/9 z wydanymi warunkami zabudowy w Jezioranach to propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do miej...

  • Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności
    1 / 7
    Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności

    Jeziorany

    • 80 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka numer 232/3 z wydanymi warunkami zabudowy w Jezioranach to propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do miej...

  • Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności
    1 / 7
    Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności

    Jeziorany

    • 80 000 zł cena
    • 1 026 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka numer 232/7 z wydanymi warunkami zabudowy w Jezioranach to propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do miej...

  • Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności
    1 / 7
    Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności

    Jeziorany

    • 80 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka numer 232/6 z wydanymi warunkami zabudowy w Jezioranach to propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do miej...

  • Działka rolna Piszewo gm. Jeziorany
    1 / 12
    Działka rolna Piszewo gm. Jeziorany

    Piszewo

    • 159 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż ziemia rolna o powierzchni 2,00 ha, która położona jest w miejscowości Piszewo, gmina Jeziorany. To propozycja dla osób, które chcą mieć swój kawałek ziemii z dala od...

  • Działka budowlana 758 m2 - Łapka k/Barczewa
    1 / 10
    Działka budowlana 758 m2 - Łapka k/Barczewa

    Łapka

    • 77 000 zł cena
    • 758 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mała działka budowlana o pow. 758 m2 - idealna pod zabudowę domem bez pozwolenia do 70m2 Warunki zabudowy zezwalają na budowę domu do 300 m2 powierzchni użytkowej Połozenie - Łapka...