• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastoszyn
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Rukławki

(2)
  • Sprzedam dom z dostępem do jeziora Rukławki gm. Biskupiec
    1 / 7
    Sprzedam dom z dostępem do jeziora Rukławki gm. Biskupiec

    Rukławki

    • 680 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferuję urokliwy, 1/2 wolnostojącego domu rekreacyjnego o powierzchni 80 m². Budynek położony na działce o powierzchni 625 m², z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz w...

  • RUKŁAWKI, GMINA BISKUPIEC,DOM WOLNOSTOJĄCY, 165M2, DZIAŁKA 3116M2 W LESIE. J. DADAJ,STAN SUROWY ZAMKNIĘTY,GARAŻ
    1 / 5
    RUKŁAWKI, GMINA BISKUPIEC,DOM WOLNOSTOJĄCY, 165M2, DZIAŁKA 3116M2...

    Rukławki

    • 699 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 4 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home - Nieruchomości Dorota Piskorowska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom

    Biskupiec

    • 349 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 4 418 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w Biskupcu przy ul. Słonecznej. W niedalekiej odległośc...

  • Dom Labuszewo

    Labuszewo

    • 10 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 70 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż gospodarstwo rolne z zabudowaniami o powierzchni 85 ha, które znajduje się w miejscowości Labuszewo. Nieruchomość składa się z: Budyn...

  • Dom Labuszewo

    Labuszewo

    • 7 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 50 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż gospodarstwo rolne z zabudowaniami o powierzchni 2 ha, które znajduje się w miejscowości Labuszewo. Nieruchomość składa się z: Budyne...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kamionka

    • 999 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 8 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dźwierzuty

    • 760 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Jeziorany

    • 620 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 4 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Kiersztanowo

    • 4 850 000 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 9 939 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Dom Groszkowo

    Groszkowo

    • 999 000 zł cena
    • 258 m2 powierzchnia
    • 3 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRESDOM Nieruchomości oferuje Państwu całoroczny dom o powierzchni użytkowej 167,9 m (całkowita 258,5m2). Nieruchomość zlokalizowana jest w Groszkowie, gmina Purda, powiat olsztyńs...

  • Domki letniskowe całoroczne- wynajem
    1 / 15
    Domki letniskowe całoroczne- wynajem

    Wilimy

    • 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Drewniany domek całoroczny o powierzchni ok 43 m2 z zadaszonym tarasem. Domek posiada dwie sypialnie, salon z dużym stołem i aneksem kuchennym, zestawem wypoczynkowym oraz TV. Łazi...

  • Domek Letniskowy
    1 / 9
    Domek Letniskowy

    Wilimy

    • 550 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    apraszamy Was do naszego uroczego, drewnianego Domku nad stawem, zlokalizowanego zaledwie 80 m od linii brzegowej Jeziora Dadaj, na Warmii, w miejscowości Wilimy. To doskonałe miej...

  • sprzedam dom na mazurach
    1 / 14
    sprzedam dom na mazurach

    Dźwierzuty

    • 290 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    sprzedam dom na mazurach w miejscowości Dźwierzuty. dom o powierzchni użytkowej ok 120m2 na dole pokoj kuchnia z jadalnia łazienka kotlownia i ganek na gorze dwa pokoje lazienka i...