• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Rukławki

(2)
  • Działka Rukławki

    Rukławki

    • 151 500 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działki nad jeziorem Dadaj: Kompleks działek o powierzchni ok 1000 m2 każda zlokalizowany jest w pobliżu wsi Rukławki, ok 700 m od p...

  • Działka Rukławki

    Rukławki

    • 300 000 zł cena
    • 1 562 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż rekreacyjne działki w gminie Biskupiec, Obręb Rukławki, działkę 195/7 (1562 m2) . Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania p...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dzialka Budowlana

    Zabrodzie

    • 275 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w miejscowości Zabrodzie 11-300 Biskupiec 3 km. od Biskupca i drogi DK 16 Olsztyn - Mrągowo. Na działce znajduje się Budynek Gospodarczy o powierzchni użytkowe...

  • Działka rekreacyjna nad Jeziorem Pierwoj

    Kamionka

    • 320 000 zł cena
    • 2 866 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna nad jeziorem Pierw oj w miejscowości Kamionka 11-300 Biskupiec w woj. Warmińsko-mazurskim. Działka o pow.2866 m² z linia brzegowa do jeziora. Dojazd do dz...

  • Dzialka nad jeziorem Pierwoj
    1 / 4
    Dzialka nad jeziorem Pierwoj

    Kamionka

    • 320 000 zł cena
    • 2 866 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna nad jeziorem Pierwoj w miejscowości Kamionka 11-300 Biskupiec w woj. Warmińsko-mazurskim. Działka o pow.2866 m² z linia brzegowa do jeziora. Dojazd do działki...

  • Działka budowlana Olszewnik Gmina Jeziorany
    1 / 6
    Działka budowlana Olszewnik Gmina Jeziorany

    Jeziorany

    • 60 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę w miejscowości Olszewnik 500m od granicy miasta Jeziorany 35 km od Olsztyna. Kierunek Lutry. Nowo zaprojektowane osiedle działek budowlanych....

  • Działka Kierzliny

    Kierzliny

    • 115 200 zł cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działek w malowniczej okolicy nad jeziorem Kierźlińskim, we wsi Kierźliny, w gminie Barczewo. W ofercie jest 30 dział...

  • Działka Groszkowo

    Groszkowo

    • 75 400 zł cena
    • 1 508 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 działki w Groszkowie położone w gminie Purda, w powiecie olsztyńskim. Grunty o powierzchni 1508m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jedno...

  • Działka Groszkowo

    Groszkowo

    • 152 450 zł cena
    • 3 049 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działka w Groszkowie położona w gminie Purda, w powiecie olsztyńskim. W ofercie znajduje się działka nr. 353 o pow. 3049m2. Teren po...

  • Działka Targowska Wola

    Targowska Wola

    • 105 000 zł cena
    • 2 655 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy w obrębie geodezyjnym Targowo, gmina Dżwierzuty. Grunt o powierzchni 2655m2 z przeznaczeniem pod zabudowę...

  • Siedlisko wiejskie w Kolnie, niedaleko Biskupca
    1 / 5
    Siedlisko wiejskie w Kolnie, niedaleko Biskupca

    Kolno

    • 400 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko wiejskie w miejscowości gminnej Kolno, gmina Kolno, województwo warmińsko-mazurskie, 50 km od Olsztyna, 32 km od Kętrzyna, 19 km od Biskupca. Nieruchomość składa się z d...

  • SPRZEDAZ
    1 / 4
    SPRZEDAZ

    Kolno

    • 390 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Gmina KOLNO--przedszkole szkoła,Urząd Gminy ,Stanu Cywilnego, policja, przychodnia NFZ,pkp,pks,kosciół,cmentarz,poczta z domem mieszkalnym i z budynkiem gospodarczym.Wdomu są trzy...

  • Sprzedam działkę budowlaną gm Grunwald- OKAZJA
    Sprzedam działkę budowlaną gm Grunwald- OKAZJA

    Kiersztanowo

    • 54 900 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA Sprzedam działkę budowlaną, gdzie natura spotyka wygodę. Działka budowlana znajduje się w miejscowości Kiersztanowo gm Grunwald (powiat Ostródzki). To doskonała propozycja...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Krokowo

    • 200 000 zł cena
    • 57 400 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łąki o powierzchni: - 0,58 ha (obręb Wola), 1,15 ha (obręb Krokowo, 1,18 ha (obręb Wola), 2,83 ha (obręb Krokowo) Łąki na podłożu torfowym.

  • Działka budowlana z linią brzegową, Kiersztanowo
    1 / 11
    Działka budowlana z linią brzegową, Kiersztanowo

    Kiersztanowo

    • 433 527 zł cena
    • 1 403 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka z własną linią brzegową jeziora Juno, położona w spokojnej mazurskiej wsi Kiersztanowo, niespełna 7 km od Mrągowa. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowa...

  • Działka z widokiem na las, możliwość zabudowy
    1 / 8
    Działka z widokiem na las, możliwość zabudowy

    Zerbuń

    • 91 110 zł cena
    • 3 037 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka na obrzeżach wsi Zerbuń, oddalonej 13 km od Biskupca, 10 km od Jezioran, 25 km od Barczewa. Położona w niezwykle spokojnym i urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów...

  • Działka z widokiem na las
    1 / 8
    Działka z widokiem na las

    Zerbuń

    • 79 000 zł cena
    • 3 157 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka na obrzeżach wsi Zerbuń oddalonej 13 km od Biskupca, 10 km od Jezioran, 25 km od Barczewa. Położona w niezwykle spokojnym i urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów...

  • Działka budowlana Kiersztanowo gm. Jeziorany,
    1 / 5
    Działka budowlana Kiersztanowo gm. Jeziorany,

    Kiersztanowo

    • 270 000 zł cena
    • 1 205 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Działka inwestycyjna Kiersztanowo gm. Jeziorany,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Kiersztanowo gm. Jeziorany,

    Kiersztanowo

    • 830 000 zł cena
    • 10 850 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam działkę b...

  • Działka budowlana Lutry gm. Kolno,
    1 / 5
    Działka budowlana Lutry gm. Kolno,

    Lutry

    • 150 000 zł cena
    • 1 420 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż działki bu...

  • Działka z widokiem na las, w pobliżu jezior
    1 / 12
    Działka z widokiem na las, w pobliżu jezior

    Bartołty Wielkie

    • 226 152 zł cena
    • 28 269 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Malownicza działka o powierzchni 2,82 ha, położona na uboczu warmińskiej wsi, w pobliżu ośmiu jezior i rozległych kompleksów leśnych. Idealne miejsce dla osób marzących o siedlisku...

  • Atrakcyjna działka z potencjałem, linia brzegowa
    1 / 16
    Atrakcyjna działka z potencjałem, linia brzegowa

    Kiersztanowo

    • 3 200 000 zł cena
    • 41 000 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz ciekawej nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą działki z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Juno....

  • Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno
    1 / 10
    Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno

    Kiersztanowo

    • 368 000 zł cena
    • 3 506 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Kiersztanowie, położona w centrum malowniczych Mazur, w spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody, z niezakłóconym widokiem na jezioro Juno (pow. 380 ha). Z dobry...

  • Kiersztanowo, dwie działki z widokiem na jez. Juno
    1 / 10
    Kiersztanowo, dwie działki z widokiem na jez. Juno

    Kiersztanowo

    • 715 000 zł cena
    • 6 976 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Kiersztanowie, położone w centrum malowniczych Mazur, w spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody, z niezakłóconym widokiem na jezioro Juno (pow. 380 ha). Z dobry...

  • Wyjątkowa działka budowlana w sąsiedztwie lasu
    1 / 7
    Wyjątkowa działka budowlana w sąsiedztwie lasu

    Bartołty Małe

    • 149 600 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Malownicza działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 6800 m2, położona na uboczu warmińskiej wsi, w pobliżu pobliżu ośmiu jezior i niezliczonych kompleksów leśnych. Dzięk...

  • Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno
    1 / 10
    Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno

    Kiersztanowo

    • 365 000 zł cena
    • 3 470 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności
    1 / 7
    Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności

    Jeziorany

    • 80 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka numer 232/9 z wydanymi warunkami zabudowy w Jezioranach to propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do miej...

  • Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności
    1 / 7
    Działka z WZ w Jezioranach przy ul. Wolności

    Jeziorany

    • 80 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka numer 232/6 z wydanymi warunkami zabudowy w Jezioranach to propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do miej...

  • Działka rolna Piszewo gm. Jeziorany
    1 / 12
    Działka rolna Piszewo gm. Jeziorany

    Piszewo

    • 159 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż ziemia rolna o powierzchni 2,00 ha, która położona jest w miejscowości Piszewo, gmina Jeziorany. To propozycja dla osób, które chcą mieć swój kawałek ziemii z dala od...

  • Działka budowlana Mokiny gm. Barczewo
    Działka budowlana Mokiny gm. Barczewo

    Mokiny

    • 62 600 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kolejne 6 działek budowlanych na osiedlu 17km od Olsztyna! Marzysz o własnym domu w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta? Teraz masz okazję spełn...

  • 1 / 4
    Działka Dźwierzuty

    Dźwierzuty

    • 227 000 zł cena
    • 3 124 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3124 m, położona w malowniczej osadzie nad Jeziorem Sasek Wielki, na terenie objętym programem Natura 2000. To miejsce, które zachwyca...

  • Działka budowlana 758 m2 - Łapka k/Barczewa
    1 / 10
    Działka budowlana 758 m2 - Łapka k/Barczewa

    Łapka

    • 77 000 zł cena
    • 758 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mała działka budowlana o pow. 758 m2 - idealna pod zabudowę domem bez pozwolenia do 70m2 Warunki zabudowy zezwalają na budowę domu do 300 m2 powierzchni użytkowej Połozenie - Łapka...