• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Głubczyce
  • Warszawa
  • Dębno +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Dźwierzuty

(2)
  • sprzedam dom na mazurach
    1 / 14
    sprzedam dom na mazurach

    Dźwierzuty

    • 290 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    sprzedam dom na mazurach w miejscowości Dźwierzuty. dom o powierzchni użytkowej ok 120m2 na dole pokoj kuchnia z jadalnia łazienka kotlownia i ganek na gorze dwa pokoje lazienka i...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dźwierzuty

    • 760 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom

    Biskupiec

    • 349 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 4 418 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w Biskupcu przy ul. Słonecznej. W niedalekiej odległośc...

  • Sprzedam dwa domki murowane Jezioro Omulew m. Jabłonka
    1 / 8
    Sprzedam dwa domki murowane Jezioro Omulew m. Jabłonka

    Jabłonka

    • 1 200 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wykończone umeblowane dwa domki projekt d157 extra dom ze zmianami studnia ogrodzenie prąd, klimatyzacja sauna jakuzy Oba budynki pokryte blachodachówką tigra top mat oszklone,...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Purda

    • 900 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 1 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom Labuszewo

    Labuszewo

    • 10 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 70 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż gospodarstwo rolne z zabudowaniami o powierzchni 85 ha, które znajduje się w miejscowości Labuszewo. Nieruchomość składa się z: Budyn...

  • Dom Labuszewo

    Labuszewo

    • 7 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 50 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż gospodarstwo rolne z zabudowaniami o powierzchni 2 ha, które znajduje się w miejscowości Labuszewo. Nieruchomość składa się z: Budyne...

  • RUKŁAWKI, GMINA BISKUPIEC,DOM WOLNOSTOJĄCY, 165M2, DZIAŁKA 3116M2 W LESIE. J. DADAJ,STAN SUROWY ZAMKNIĘTY,GARAŻ
    1 / 5
    RUKŁAWKI, GMINA BISKUPIEC,DOM WOLNOSTOJĄCY, 165M2, DZIAŁKA 3116M2...

    Rukławki

    • 699 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 4 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home - Nieruchomości Dorota Piskorowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kamionka

    • 999 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 8 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Szczytno

    • 475 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Borowe

    • 2 100 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Groszkowo

    Groszkowo

    • 999 000 zł cena
    • 258 m2 powierzchnia
    • 3 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRESDOM Nieruchomości oferuje Państwu całoroczny dom o powierzchni użytkowej 167,9 m (całkowita 258,5m2). Nieruchomość zlokalizowana jest w Groszkowie, gmina Purda, powiat olsztyńs...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zielonka

    • 639 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 3 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom całoroczny na mazurach, nad jeziorem
    1 / 12
    Dom całoroczny na mazurach, nad jeziorem

    Orzyny

    • 350 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    DOM NA MAZURACH DO WYNAJĘCIA,WCZASY,WEEKENDY ,WAKACJE - ORŻYNY 110 ZAPRASZAMY PAŃSTWA do domku położonego nad malowniczym jeziorem Łęsk, 1-klasa czystości, (włączone do programu N...

  • Dom gotowy do zamieszkania w otoczeniu jezior
    1 / 15
    Dom gotowy do zamieszkania w otoczeniu jezior

    Szczytno

    • 898 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Funkcjonalny dom dla rodziny, idealny zarówno do mieszkania całorocznego jak i wypoczynku letniego ze względu na bliskość jezior i terenów rekreacyjnych. Dom położony we wsi Lipowa...

  • Dom gotowy do zamieszkania w otoczeniu jezior
    1 / 15
    Dom gotowy do zamieszkania w otoczeniu jezior

    Lipowa Góra Wschodnia

    • 898 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Rodzinny, ciepły dom ze stawem na Mazurach
    1 / 16
    Rodzinny, ciepły dom ze stawem na Mazurach

    Romany

    • 699 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż unikatową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Romany 65e. To propozycja dla osób poszukujących bezkompromisowej przestrzeni, prywatności i blisko...

  • Sprzedam dom z dostępem do jeziora Rukławki gm. Biskupiec
    1 / 7
    Sprzedam dom z dostępem do jeziora Rukławki gm. Biskupiec

    Rukławki

    • 680 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferuję urokliwy, 1/2 wolnostojącego domu rekreacyjnego o powierzchni 80 m². Budynek położony na działce o powierzchni 625 m², z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz w...

  • Dom nad j. Omulew, Jabłonka
    1 / 16
    Dom nad j. Omulew, Jabłonka

    Jabłonka

    • 378 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 109 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzą Ci się weekendowe wyjazdy i wypoczynek na świeżym powietrzu? Szukasz miejsca wypełnionego aurą ciszy, śpiewem ptaków i szumem drzew położonej tuż nad Omulewem ? Ta oferta...

  • Dom nad jeziorem Sasek Wielki - Linowo, Dźwierzuty
    1 / 16
    Dom nad jeziorem Sasek Wielki - Linowo, Dźwierzuty

    Linowo

    • 1 499 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 10 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Linowo, gm. Dźwierzuty, zaledwie około 20 m od brzegu jeziora Sasek Wielki. To idealne miejsce dla osób, któ...

  • Sprzedam Dom pod lasem we Wsi Płozy Warmińsko-mazurskie
    1 / 16
    Sprzedam Dom pod lasem we Wsi Płozy Warmińsko-mazurskie

    Płozy

    • 700 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE BEZ POŚREDNIKÓW Sprzedam dom całoroczny o pow. całkowitej 100,23 M2 w tym parter 54,70 M2 i piętro 45,83 M2 usadowiony na ładnie zagospodarowanej dzia...

  • Dom Jabłonka gm. Nidzica,
    Dom Jabłonka gm. Nidzica,

    Jabłonka

    • 740 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 3 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy nowo wybudowany dom w malowniczo położnej miejscowości Jabłonka nad jeziorem Omulew. Działka ma powierzchnię 3532 m2.  Dom idealny dla rodziny bądź pod wynajem.  Na p...

  • 2 Domy z bezpośrednim dostępem linii brzegowej
    2 Domy z bezpośrednim dostępem linii brzegowej

    Waplewo

    • 1 499 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 14 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    R E Z E R W A C J A Działka z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Mielno. 2 domy rekreacyjne wybudowane na początku lat dziewięćdziesiątych. Pierwszy dom murowany o...