• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Halinów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Siedliska

(1)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedliska

    • 275 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Barczewo

    • 489 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Barczewo

    • 489 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Szczytno Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Szczytno Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe

    Szczytno

    • 350 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59.64 m², położone na I piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Lanca. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, oddzielne...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Szczytno

    • 435 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje | 53.56 m² | 1 piętro |Spiżarnia ,Balkon | Piwnica 7.5 m² | Szczytno | 435 000 zł Bezpośrednio od właściciela – bez prowizji Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowan...

  • 3 pok. mieszkanie przy Akademii Policji, parter
    1 / 16
    3 pok. mieszkanie przy Akademii Policji, parter

    Szczytno

    • 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne, wysokie 3 pokojowe mieszkanie o pow. 71 m2 na parterze w kamienicy przy Akademii Policji w Szczytnie. Ze względu na położenie idealnie nadaje się inwestycyjnie pod wyn...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Magnacka

    Barczewo » ul. Magnacka

    • 699 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Chata w Kwadracie z radością prezentuje Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni około 82 m2 , zlokalizowane niedaleko Olsztyna w spokojnej okolicy Barczewa na osiedlu Barczew...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Magnacka

    Barczewo » ul. Magnacka

    • 680 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie 95 m + taras 130 m | garaż | komórka | Barczewo, ul. Magnacka Cena promocyjna: 680 000 zł (ok. 7 158 zł/m) Biuro nieruchomości Chata w Kwadracie ofer...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    Barczewo » ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    • 889 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 8 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 103,69 m, zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Zielone Wzgórze w Barczewie. Mieszkani...

  • 2-pokojowe mieszkanie w Barczewie
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie w Barczewie

    Barczewo

    • 449 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDANE Mieszkanie w Barczewie na Placu Zielone Wzgórze OTOCZENIE Mieszkanie znajduje się w Barczewie przy Placu Osiedle Zielone Wzgórze 1. W Barczewie znajdziemy m. in. liczne...