• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świdnica
  • Zielona Góra
  • Gorzów Wielkopolski
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Szczytno

(3)
  • 3 pok. mieszkanie przy Akademii Policji, parter
    1 / 16
    3 pok. mieszkanie przy Akademii Policji, parter

    Szczytno

    • 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne, wysokie 3 pokojowe mieszkanie o pow. 71 m2 na parterze w kamienicy przy Akademii Policji w Szczytnie. Ze względu na położenie idealnie nadaje się inwestycyjnie pod wyn...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Szczytno

    • 435 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje | 53.56 m² | 1 piętro |Spiżarnia ,Balkon | Piwnica 7.5 m² | Szczytno | 435 000 zł Bezpośrednio od właściciela – bez prowizji Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowan...

  • Szczytno Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Szczytno Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe

    Szczytno

    • 350 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59.64 m², położone na I piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Lanca. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, oddzielne...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedliska

    • 275 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Baranowo, 61,81 m2, 3 pokoje, balkon, garaż
    1 / 13
    Baranowo, 61,81 m2, 3 pokoje, balkon, garaż

    Baranowo

    • 255 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 181 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, położone na trasie Mrągowo - Mikołajki. Idealne dla pary, małej rodziny. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Link do wirtualnego spaceru: [url]...

  • Apartament z widokiem na las
    1 / 11
    Apartament z widokiem na las

    Karwica

    • 465 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament w pełni wykończony, gotowy do użytkowania, ze sporym tarasem i pięknym widokiem na las. Idealne miejsce do własnego wypoczynku w mazurskiej spokojnej miejscow...

  • Mieszkanie w uroczej okolicy z dobrym dojazdem - pełna własność. Sprzedam lub zamienię na Warszawę
    Mieszkanie w uroczej okolicy z dobrym dojazdem - pełna własność....

    Róg

    • 90 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Warszawie. Możliwa sprzedaż części nieruchomości już od 20.000 zł. ok. 20 m.kw. Nie płaci się czynszu!!! Bezczynszowe!!! Sprzedam mieszkanie...

  • Sprzedam lub zamienię - warminsko-mazurskie na Warszawę
    1 / 16
    Sprzedam lub zamienię - warminsko-mazurskie na Warszawę

    Róg

    • 90 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 322 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Nie płaci się czynszu!!! Bezczynszowe!! Możliwa sprzedaż części nieruchomości już od 20.000 zł. ok. 20 m.kw. Sprzedam nieruchomość z osobnym wejściem w woj. warmińsko-mazurskim ni...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Chorzele

    • 190 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż ładne mieszkanie w miejscowości chorzele blisko przasnysza mieszkanie 2 pokoje oddzielna kuchnia łazienka korytarz/przedpokój do mieszkania piwnica duży pokój z balko...