• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Groszkowo

(1)
  • Dom Groszkowo

    Groszkowo

    • 999 000 zł cena
    • 258 m2 powierzchnia
    • 3 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRESDOM Nieruchomości oferuje Państwu całoroczny dom o powierzchni użytkowej 167,9 m (całkowita 258,5m2). Nieruchomość zlokalizowana jest w Groszkowie, gmina Purda, powiat olsztyńs...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Patryki

    Patryki

    • 680 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 4 359 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Patryki 11km od centrum Olsztyna. Dom o powierzchni użytkowej 156m2. Na parterze znajduje się wiatrołap, łazienka, salon otwart...

  • Sprzedam dwa domki murowane Jezioro Omulew m. Jabłonka
    1 / 8
    Sprzedam dwa domki murowane Jezioro Omulew m. Jabłonka

    Jabłonka

    • 1 200 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wykończone umeblowane dwa domki projekt d157 extra dom ze zmianami studnia ogrodzenie prąd, klimatyzacja sauna jakuzy Oba budynki pokryte blachodachówką tigra top mat oszklone,...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Purda

    • 900 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 1 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom Labuszewo

    Labuszewo

    • 10 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 70 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż gospodarstwo rolne z zabudowaniami o powierzchni 85 ha, które znajduje się w miejscowości Labuszewo. Nieruchomość składa się z: Budyn...

  • Dom Labuszewo

    Labuszewo

    • 7 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 50 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż gospodarstwo rolne z zabudowaniami o powierzchni 2 ha, które znajduje się w miejscowości Labuszewo. Nieruchomość składa się z: Budyne...

  • RUKŁAWKI, GMINA BISKUPIEC,DOM WOLNOSTOJĄCY, 165M2, DZIAŁKA 3116M2 W LESIE. J. DADAJ,STAN SUROWY ZAMKNIĘTY,GARAŻ
    1 / 5
    RUKŁAWKI, GMINA BISKUPIEC,DOM WOLNOSTOJĄCY, 165M2, DZIAŁKA 3116M2...

    Rukławki

    • 699 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 4 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home - Nieruchomości Dorota Piskorowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dźwierzuty

    • 760 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesna połowa domu w Wójtowie
    1 / 14
    Nowoczesna połowa domu w Wójtowie

    Wójtowo

    • 790 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 4 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w Wójtowie o łącznej powierzchni 183,05 m², posadowionego na działce 582,70 m². Budynek, wzniesiony w energooszczędnej technologii IzoDom2000,...

  • Rodzinny, ciepły dom ze stawem na Mazurach
    1 / 16
    Rodzinny, ciepły dom ze stawem na Mazurach

    Romany

    • 699 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż unikatową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Romany 65e. To propozycja dla osób poszukujących bezkompromisowej przestrzeni, prywatności i blisko...

  • Dom pod Olsztynem, idealny pod własną działalność
    1 / 16
    Dom pod Olsztynem, idealny pod własną działalność

    Nikielkowo

    • 2 800 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 2 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dobrze prosperujący zajazd pod Olsztynem. Obiekt łączący bazę noclegową z bazą gastronomiczną i wygodne miejsce życia dla właścicieli obiektu. Od 20 lat systematycznie...

  • Sprzedam dom z dostępem do jeziora Rukławki gm. Biskupiec
    1 / 7
    Sprzedam dom z dostępem do jeziora Rukławki gm. Biskupiec

    Rukławki

    • 680 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferuję urokliwy, 1/2 wolnostojącego domu rekreacyjnego o powierzchni 80 m². Budynek położony na działce o powierzchni 625 m², z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz w...

  • sprzedam dom na mazurach
    1 / 14
    sprzedam dom na mazurach

    Dźwierzuty

    • 290 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    sprzedam dom na mazurach w miejscowości Dźwierzuty. dom o powierzchni użytkowej ok 120m2 na dole pokoj kuchnia z jadalnia łazienka kotlownia i ganek na gorze dwa pokoje lazienka i...

  • Dom nad j. Omulew, Jabłonka
    1 / 16
    Dom nad j. Omulew, Jabłonka

    Jabłonka

    • 390 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 271 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzą Ci się weekendowe wyjazdy i wypoczynek na świeżym powietrzu? Szukasz miejsca wypełnionego aurą ciszy, śpiewem ptaków i szumem drzew położonej tuż nad Omulewem ? Ta oferta...

  • Mieszkanie w domu nad jeziorem Wadąg
    1 / 13
    Mieszkanie w domu nad jeziorem Wadąg

    Barczewko

    • 2 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferta wynajmu 90 m2 mieszkania położonego w domu jednorodzinnym w Barczewku w odległości 12 km od Olsztyna. Oferta idealna dla pracowników firm. LOKALIZACJA: Barczewko to malowni...

  • Dom nad jeziorem Sasek Wielki - Linowo, Dźwierzuty
    1 / 16
    Dom nad jeziorem Sasek Wielki - Linowo, Dźwierzuty

    Linowo

    • 1 499 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 10 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Linowo, gm. Dźwierzuty, zaledwie około 20 m od brzegu jeziora Sasek Wielki. To idealne miejsce dla osób, któ...

  • Dom na sprzedaż w centrum wsi Patryki
    1 / 16
    Dom na sprzedaż w centrum wsi Patryki

    Patryki

    • 1 100 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W SKRÓCIE Dom wolnostojący z garażem, wykończony, na wzniesieniu w malowniczej miejscowości Patryki - 14 km od Olsztyna na terenie gminy Purda. LOKALIZACJA •centrum wsi Patryki, g...

  • Dom i zabudowania na 1,19 ha działce ok. Olsztyna
    1 / 16
    Dom i zabudowania na 1,19 ha działce ok. Olsztyna

    Zalbki

    • 2 190 000 zł cena
    • 591 m2 powierzchnia
    • 3 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość w malowniczej wsi Zalbki w gminie Dywity, zaledwie kilka minut od Olsztyna. Duża, zadbana działka o powierzchni 1,19 ha z licznymi drzewami, stawem, altaną i...

  • Dom Rykowiec

    Rykowiec

    • 4 500 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chata w Kwadracie ma przyjemność zaprezentować o fertę wynajmu domu w miejscowości Rykowiec, ok 11 km od Olsztyna. Domu położony w samym sercu lasu , z dala od hałasu i mi...

  • Dom w Nikielkowie z piękną działką 2613 m2
    Dom w Nikielkowie z piękną działką 2613 m2

    Nikielkowo

    • 1 499 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 12 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 122 m², położony w miejscowości Nikielkowo przy ul. Lawendowej, zaledwie 4,5 km od granic Olsztyna. To idealna pro...

  • Dom Jabłonka gm. Nidzica,
    Dom Jabłonka gm. Nidzica,

    Jabłonka

    • 740 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 3 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy nowo wybudowany dom w malowniczo położnej miejscowości Jabłonka nad jeziorem Omulew. Działka ma powierzchnię 3532 m2.  Dom idealny dla rodziny bądź pod wynajem.  Na p...

  • 2 Domy z bezpośrednim dostępem linii brzegowej
    2 Domy z bezpośrednim dostępem linii brzegowej

    Waplewo

    • 1 499 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 14 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    R E Z E R W A C J A Działka z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Mielno. 2 domy rekreacyjne wybudowane na początku lat dziewięćdziesiątych. Pierwszy dom murowany o...

  • Przestronny dom wolnostojący w sercu Wójtowa
    Przestronny dom wolnostojący w sercu Wójtowa

    Wójtowo

    • 1 999 000 zł cena
    • 366 m2 powierzchnia
    • 5 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej zieleni z wygodnym dostępem do miasta? Ten wyjątkowy dom w Wójtowie to idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, komfort i...